Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Następny film
Oto kto popiera Bronisława Komorowskiego!

"Pilecki" - kulisy powstawania filmu

Data publikacji: 2015-02-10 05:00
Data aktualizacji: 2015-09-24 14:46:00

Ruszyły zdjęcia do fabularnej części filmu "Pilecki". Dziennikarze PCh24.pl przez jeden dzien towarzyszyli ekipie filmowej na planie zdjęciowym. O powstawaniu obrazu i pracy nad produkcją mówią nam twórcy filmu - Marcin Kwaśny, Bogdan Wasztyl oraz Mirosław Krzyszkowski.

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
Aaron
A jakby dokonać przedsprzedaży biletów, albo rozprowadzać cegiełki które będa miały moc biletów na film-za pomocą cegiełki potem kinu zapłacicie za rozpowszechnienie filmu-cegiełkę zostawię w kasie kina i kino od producenta za cegiełkę dostanie należną kasę. Sam wpłacę 50 zł za cegiełkę.
_arp
?Ciągle musiał być czujnym, aby utrzymać się przy życiu: ?Tu konkurowały z sobą w walce o życie mięśnie, spryt, i oczy.. Trzeba było mieć siłę pchać taczkę, trzeba było ją umieć utrzymać na desce, trzeba było widzieć i wybrać odpowiedni moment?na wstrzymanie? w pracy, by złapać oddech w zmęczone piersi. Wszyscy co się do pracy nie nadawali lub już nie mieli sił biegać z taczką, byli bici, a przy upadku z taczką ? zabijani drągiem i butem. W takich warunkach Pilecki rozpoczął tworzenie tajnej siatki (ZOW). Żródło: Rodowód Polskich Bohaterów M. Keller. b/k
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
82
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.