Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Następny film
Katolicy muszą przyjmować wszystkich imigrantów? Ten wykład wyjaśnia wątpliwości

"Ojcze nasz..." cz. 3

Data publikacji: 2013-11-22 08:00
Data aktualizacji: 2015-07-10 15:22:00

Ks. Roman Kneblewski mówi o modlitwie "Ojcze nasz". Jeżeli wołamy Ojcze, to uświadamiamy sobie jeszcze mocniej fakt, że jesteśmy Jego dziećmi.

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
jagoda
Tak, wiem. Uczyły mnie tego od małego m.in. moje dwie babcie. Dziękuję za przypomnienie m.in. o potrzebie ciągłej pracy.
Dziękuję Czcigodny Księże Prałacie za piekną katachezę, za przypomnienie mi kim naprawdę jestem -córką Ojca w niebie. Tego uczyła mie moja kochana śp. Mama. Wiara w te słowa czyni nas dobrymi katolikami i Polakami.Dziękuję za wszystkie słowa
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
82
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.