Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   26   MAJA   2018 r.

Św. Filipa Neri
 
 
 
 

"Ojcze nasz..." cz. 3


Następny film
„Wszystkich nas nie zamkniecie”... za Baumana

Ks. Roman Kneblewski mówi o modlitwie "Ojcze nasz". Jeżeli wołamy Ojcze, to uświadamiamy sobie jeszcze mocniej fakt, że jesteśmy Jego dziećmi.


DATA: 2015-07-10 15:22:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Tak, wiem. Uczyły mnie tego od małego m.in. moje dwie babcie. Dziękuję za przypomnienie m.in. o potrzebie ciągłej pracy.
ponad 4 lata temu / jagoda
 
Dziękuję Czcigodny Księże Prałacie za piekną katachezę, za przypomnienie mi kim naprawdę jestem -córką Ojca w niebie. Tego uczyła mie moja kochana śp. Mama. Wiara w te słowa czyni nas dobrymi katolikami i Polakami.Dziękuję za wszystkie słowa
ponad 4 lata temu / [email protected]
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 71 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.