Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Następny film
Pomóż zbudować Szczęśliwy Dom dla studentek

"Nie wstydzę się Jezusa" w częstochowskim sanktuarium

Data publikacji: 2013-02-27 16:00
Data aktualizacji: 2013-09-06 15:01:00

Krucjata Młodych złożyła w jasnogórskim sanktuarium pozłacany brelok akcji „Nie wstydzę się Jezusa”. Milionowy symbol inicjatywy młodych katolików został przekazany podczas wieczornej modlitwy Apelu Jasnogórskiego. PCH TV zaprasza na relacje z tego uroczystego wydarzenia.

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
[email protected]
Żyj tak, jakbyś na świecie byłbyś, tylko Ty i JEZUS. Dostałeś wskazówki / BOŻE PRZKAZANIA / na wieczne życie przy JEZUSIE W Niebie. Dlatego te BOŻE PRAWO napisane przez PANA BOGA dla Ciebie, ponieważ nie ma grupowej odpowiedzialności przed PANEM BOGIEM. Każdy będzie odpowiadał za swoje czyny,.... tO właśnie Ty daj przykład jak należy życ tu i teraz. NIWSTYDZ SIĘ LUDZI, KTORZY W BOGA WIERZA, a inaczj postępują, gdy popatrzą na CIEBIE, tym przkładem pociądniesz ich do PANA BOGA. ŻYJ TAK JAKI PRZKŁAD PAN JEZUS NAM OSOBIŚCIE DAL. KOCHAJ BOHA I BLIZNIEGO.
[email protected]
NIE WSTYDZĘ SIĘ JEZUSA. KOCHAM JEZUSA, BO NIE ZOSTAWIŁ TAK BIEDNEGO CZŁOWIEKA SAMEGO; WSKAZAŁ DROGĘ DO NIEGO, DAŁ WSKAZÓWKI NA ŻYCIE PÓJŚCIA JEGO DROGĄ, PODAROWAŁ SIEBIE W ŚWIĘTYM CHLEBIE EUCHARYSTYCZNYM, ZAPEWNIŁ MOŻLIWOŚC OCZYSZCZANIA SI W ŚWIĘTYM SAKRAMENCIE POKUTY. ZESŁAŁ NA DUCHA ŚWIĘTEGO, KTÓRY BĘDZIE ŚWIATŁEM NASZYM, BĘDZIE NAM WSZYSTKO PRZYPOMINAŁ / ZOSTAWIŁ NAM ZDOLNOŚC ODRÓŻNIANIA DOBRA OD ZŁA tj.SUMIENIE. I CZEGO NAM WIĘCEJ POTRZEBA; TYLKO CAŁYM SERCEM KOCHAC BOGA I BLIZNIEGO, JAK SIEBIE SAMEGO. ZAZNACZAM wg PLANU BOŻEGO. KOCHAJ JEZUSA, JAK ON UKOCHAŁ CIEBIE, AŻ DO ODDANIA ŻYCIA ZA NAS. Pozdrawiam HRYNIEWICKA - OLSZEWSKA.
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
81
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.