Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Następny film
Elity III RP - zacznijmy odkłamywać historię

Jaka jest obecna sytuacja moralna i duchowa Kościoła

Data publikacji: 2013-07-24 07:00
Data aktualizacji: 2013-09-10 20:07:00

Julio Loredo - prezes włoskiego Stowarzyszenia Obrony Tradycji analizuje zgubny wpływ procesu modernizacji na Kościół.

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
eb
Kościół i moralność,duchowość???? plus nasi politycy ???? co więcej dodać???.
Tadeusz
Julio Loredo ma bardzo wiele racji, jednak nie mogę się zgodzić np. z jego entuzjazmem na temat dni młodzieży ( można zobaczyć jak to wyglądało w Brazylii)oraz z powoływaniem się na Benedykta XVI, który nie tylko miał swój nie mały udział w SWII lecz także zrezygnował z funkcji bycia papieżem przez co dodatkowo osłabił KK. Także zachwyt Loredo i młodzieży nad monstrancją z czystego złota z Toledo to chyba nie to.
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
81
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.