Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   MARCA   2018 r.

Św. Tyburcjusza z Mongrovejo
Św. Józefa Oriola
 
 
 
 

Trudno być dzieckiem w Polsce, trudno być też Wałęsą


Następny film
Zrobią z Ciebie faszystę

W Polsce niezwykle trudno ostatnimi czasy być dzieckiem, państwo bowiem robi wszystko, by dzieci stały się państwowe. Państwo robi wiele również, by Lech Wałęsa był państwowym (symbolem), ale być byłym prezydentem w Polsce również nie jest łatwo. O tym wszystkim rozmawiają Krzysztof Gędłek i Krystian Kratiuk z portalu PCh24.pl.


DATA: 2013-09-27 13:38:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Przestacie klepać bzury na temat zabieranych dzieci z domów,w których rodzice dzieci to alkoholicy itp. Czem nie badacie tych spraw tylko krzyczycie byle krzyczeć. Proszę zajechać do tych rodzin,a zobaczycie co te dzieci miałyby za życie?!! Mekę niezasłużoną!
ponad 2 lata temu / Marek
 
1:49 "Oczywiście odpukać"?!
ponad 3 lata temu / Adam Dobrakowski
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 66 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.