DZISIAJ JEST
PIĄTEK 18 SIERPNIA
Św. Heleny, cesarzowej
Bł. Sancji Janiny Szymkowiak
Św. Heleny, cesarzowej
Bł. Sancji Janiny Szymkowiak
Imieniny obchodzą:
Helena, Bronisław, Ilona
 
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 

Szwedzi w schizofrenii - dumni z multikulti ostrzegają kobiety przed wychodzeniem z domu. W obawie przed imigrantami?

Data publikacji: 2016-03-09 09:00
Data aktualizacji: 2016-03-09 09:17:00
Szwedzi w schizofrenii - dumni z multikulti ostrzegają kobiety przed wychodzeniem z domu. W obawie przed imigrantami?
fot.Gail Orenstein/NurPhoto via ZUMA Press/FORUM

Trudna sytuacja w Ostersund, niewielkim, mieście w północnej Szwecji, stała się powodem dyskusji wśród Szwedów. Wszystko ze względu na serię ataków na kobiety, do których doszło w ostatnim czasie. Od 20 lutego, na policji zgłoszono już 6 przypadków gwałtów. Policja nie wyklucza, że ma to związek z nielegalnymi imigrantami.

 

Szef miejscowej policji Stephen Jerand, zwrócił uwagę na trudną sytuację w Ostersund i częste ataki na kobiety. Ostrzegł mieszkanki przed próbami gwałtu, a także poprosił o nie poruszanie się po mieście bez opieki mężczyzn.


- To poważne, troszczymy się o ochronę kobiet i dlatego wychodzimy i o tym mówimy – powiedział Jerand. Wśród zgłoszeń, które dotarły na miejscowy komisariat jest usiłowanie gwałtu, do którego miało dojść w centrum miasta, a także molestowanie 10 – letniej dziewczynki. Przedstawiciel policji nie poinformował czy wszystkie przypadki ataku na kobiety mają związek z przybywaniem do miasta nielegalnych imigrantów. Biorąc pod uwagę wydarzenia z innych miast, nie można tego wykluczyć.

 

Pomimo realnego zagrożenia dla mieszkanek, portal The Local pisze, że jest Szwecja jest dumna z promocji równości płci.

 

Warto przypomnieć, że w styczniu, sztokholmska policja tuszowała sprawy związane z przestępstwami popełnianymi przez osoby ubiegające się wcześniej o azyl w Szwecji. Wówczas w trakcie koncertu rockowego, kobiety były wielokrotnie atakowane  oraz napastowane przez przybyszów m.in. z Afryki Północnej. Policja przyznała, że nie informowała na bieżąco o wydarzeniach, ze względu na obawę przed roznieceniem anty imigranckich nastrojów społecznych.

 

 

Źródło: niezalezna.pl, tvn24.pl

 

Poz

 

 

 
baner
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
POLECANE FILMY

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

..
Rozczarowany
@Tiberias: dla bezrozumnych frustratów PiS=PO, stąd za wszelkie zło w Polsce winią PiS.
Tiberias
Czytajcie barany głosujące na PO, czytajcie! Już w 2015 pełowskie kanalie planowali zafundować wam codzienną Kolonie w każdej gminie. Pełowskie kanalie - mieszkające na strzeżonych osiedlach, posyłające ich pomiot do prywatnych szkół.
janek
Zaorać całą tą Szwecję.
Leaf 427
Czytajce barany głosujące na PiS, czytajcie! Niedługo czeka nas to samo. Nie puścicie żony po zmroku po zakupy, nie pójdziecie z dziećmi do parku.Biada mieszkającym na odludziu, będą się bali zasnąć we własnych domach. A posłowie z PiSu mieszkający na strzeżonych osiedlach, posyłający dzieci do prywatnych szkół,zawożonych tam taksówkami będą wam tylko współczuć. Ich dzieci nie biegają z kluczami na szyi, ich żony nie wracają nocą przez park po pracy na drugą zmianę.
polak24
Szwecja to pierwszy kraj który sam sie zniszczył wszechobecna propaganda lipelarnych mediów spowodowała z ludzi bezmyślnych wykonawców poleceń elit zatracenie wartości rodzimych , społecznych dla dobra ogółu Szwecja to naprawdę na dzień dzisiejszy państwo teoretyczne
..
 
..
..
INFORMUJ
Wiesz o ważnym wydarzeniu?
Nie ma go na naszym portalu? Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
..
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.