DZISIAJ JEST
PIĄTEK 18 SIERPNIA
Św. Heleny, cesarzowej
Bł. Sancji Janiny Szymkowiak
Św. Heleny, cesarzowej
Bł. Sancji Janiny Szymkowiak
Imieniny obchodzą:
Helena, Bronisław, Ilona
 
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 

Szef norweskiej armii: Europa musi szykować się do wojny z islamistami. Wybuchnie ona za kilka lat

Data publikacji: 2016-02-09 07:00
Data aktualizacji: 2016-02-08 15:23:00
Szef norweskiej armii: Europa musi szykować się do wojny z islamistami. Wybuchnie ona za kilka lat
By Forsvarets mediesenter / Erik Drabløs (Forsvarets mediesenter / Erik Drabløs) [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia Commons

Szef norweskiej armii, Odin Johannessen, ostrzega, że kraje europejskie muszą podjąć zdecydowaną walkę z radykalnym islamem, jeśli chcą zachować wartości, które jednoczą kontynent.

 

- Myślę, że musimy być gotowi do walki, zarówno w słowach, jak i działaniu, w tym do walki zbrojnej, jeśli będzie to konieczne, aby zachować kraj i wspólne wartości – stwierdził Odin Johannessen w przemowie skierowanej do wojskowych w Oslo na początku lutego 2016 roku.

 

Nawiązując do islamistycznych zamachów w Paryżu, szef armii norweskiej zganił bezczynność Europejczyków, pragnących żyć w pokoju i bezpieczeństwie, a obawiających się bronić swoich interesów i wartości. Johannessen uważa, że państwa winny przygotowywać swoje armie do walki zbrojnej z dżihadystami, kładąc nacisk na szkolenie i odpowiednie wyposażenie. - Nie można wygrać wojny bez ludzi na lądzie - podkreślił.

 

Ostatnio w podobnym tonie wypowiedziało się wielu innych wojskowych z Europy. Szef szwedzkiej armii generał Anders Brännström polecił swoim podwładnym przygotować się do wojny w Europie przeciwko wykwalifikowanemu wrogowi, której należy się spodziewać w „w ciągu kilku lat”.

 

„Globalne otoczenie, a także strategiczne decyzje podejmowane przez polityków prowadzą nas do wniosku, że w ciągu kilku lat możemy być w stanie wojny” – napisał w dokumencie wewnętrznym Brännström.

 

Jeszcze w grudniu ub. roku szef szwajcarskiej armii André Blattmann ostrzegał, że ryzyko wystąpienia niepokojów społecznych w Europie bardzo wzrosło i ci obywatele, którzy się jeszcze nie uzbroili, powinni to uczynić jak najszybciej.

 

- Zagrożenie terroryzmem wzrasta. Hybrydowe wojny prowadzone są na całym świecie. Ponure perspektywy gospodarcze i migracje osób wysiedlonych oraz uchodźców przybrały nieprzewidziany rozmiar – ostrzegał Blattmann.

 

W Niemczech kanclerz Angela Merkel bardziej niż islamistów obawia się radykalizacji klasy średniej, niezadowolonej z „polityki otwartych drzwi” dla imigrantów o odmiennej kulturze.

 

Zarówno w Niemczech, jak i w Austrii gwałtownie wzrosła sprzedaż broni i innego uzbrojenia.

 

Również Francja czyni przygotowania do masowych niepokojów społecznych i przejmowania przez radykalnych imigrantów całych dzielnic. Francuskie wojsko sporządza plany awaryjne „ponownego odzyskiwania terytorium kraju”. Mowa o odzyskiwaniu obszarów miejskich, w razie gdyby mniejszość muzułmańska uzyskała dostęp do broni i stała się jawnie wroga wobec władz.

 

Źródło: woundedamericanwarior.com, infowars.com, dn.no

AS 

 
baner
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
POLECANE FILMY

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

..
????????????????????????????????
Bardzo dobre pomysly .Super !!!
na co kumu co
Święte Słowa Ktoś w końcu napisał prawdę.A PIS jest jaki jEst ale ich tu dziadów nie chcą A UNIA nam za to KARĘ DA.TO jest chore!
vivaldi
a na kebaby chodzita i zreta to gówno .
Mhm
NWO sobie wymyśliło, że ma być wojna, to będzie.
jejuuuu
nie musi wybuchnac wystarczy miec dobrego III Jana Sobieskiego ktory ich zawroci bez gadania trzeba pokazac jak to zrobic niech sie Europa uczy od Polakow
mitr
Za kilka lat, to już będzie po wojnie.
Nordykkk
Wow nowosc, wielke halo teraz za puzno. I bardzo dobrze kara musi byc
Tomasz
ABW powinna się zająć domami modlitwy wyznawców ALLACHA a tak że meczetem w Warszawie Ligą muzłmańską. Prowadzić dyskretną obserwacje.
lesiaczek7
ona już jest
BOSKI_LU
Nie będzie Arab pluł nam w twarz ni dzieci nam islamił ...
Antymuślim
Gdyby to ode nie zależało to odesłać i nie wpuszczać. ... ale to już nie zadziała. Należy się zbroić i wyszkolić regularną armię. ..I
pit
W norweskiej armii sa islamisci z norweskim paszportem.
Slawek
Jesli sa tacy madrzy, to po co wpuszczaja ich do Europy ?
Staszek
Wybuchnie ona za kilka lat? Ona już wybuchła, albo wybuchnie już niedługo ale nie za kilka lat! Wybuchnie gdzieś za 6 miesięcy albo i wcześniej! Może ona wybuchnąc bardzo szybko i w każdej chwili.
Antymuzlo
Mają co chcieli. Chcieli mieć bydło, tyfus i chłam na swoim terytorium to mają. To teraz ten debil norweski niech nie pier-li głupot, że to cała Europa będzie musiała walczyć, bo jak wszyscy wiedzą, to Europa Środkowo Wschodnia jest czysta od tego syfu muzułmańskiego.
On
Niesamowite, ludzie sami o wojne sie prosza.
JARO
misternie szyta prowokacja - bankrutująca Jewropa i Usrael chcą wywołać wojnę i ukryć długi; Izrael chce to zrobić na terytorium Europy, a USA na terenie południowo-wschodniej Azji; stąd pewne zgrzyty na linii Waszyngton - TelAwiw; ale reszta ten teges; odpuścili Ukrainę, bo to za małe terytorium i może nie przynieść zakładanego efektu; a ile dodatkowych rzeczy idzie przy okazji załatwić (np. powrót do granic z 1937r. - niedoczekanie); musimy zrobić wszystko co w naszej mocy, aby tego uniknąć; wszystko w rękach Boga;
Kamaro
Jeśli pragniesz pokoju, szykuj się do wojny. Prorocze słowa.
Tomasz
Argicola z Polakami wam nie pójdzie tak łatwo.
agricola
Naiwniacy! Mniejszość (?) muzułmańska ma już broń w swoich eksterytorialnych enklawach, to nie ulega wątpliwości. Pokojowy islam tylko czeka na głos naczelnego z naczelnych imamów na hasło do działania. Będziecie spokojnie pić poranną kawcię zagryzając bułeczką i do łba wam nie przyjdzie, że muezzin który się wydziera z wieży meczetu właśnie rozkazał was poćwiartować w imię allaha. Chcecie walczyć z Islamem? Spytajcie Polaków. Mamy ponad tysiącletnie doświadczenie w tym temacie.
Mecenas
Trzeba za wczasu pozbyc sie islamu z naszego regionu a nie myslec o wojnie
Olo
III wojna światowa zostanie rozpoczęta przez użycie konfliktu, jaki rozniecą Iluminaci pomiędzy ?politycznymi syjonistami? i liderami świata muzuł­mańskiego. Wojna będzie kierowana w taki spo­sób, że islam (świat arabski włączając mahometa­nizm) i polityczny syjonizm (włączając państwo Izrael) zniszczą się nawzajem, podczas gdy w tym samym czasie pozostałe kraje jeszcze raz podzie­lone między sobą w tej sprawie, zostaną zmu­szone do wzajemnej walki do stanu całkowitego wyczerpania fizycznego, umysłowego, duchowego i ekonomicznego. Czy ktokolwiek bezstronny i roz­sądny może zaprzeczyć, że wypadki, jakie roz­gry­wają się teraz na Bliskim, Środkowym i Dalekim Wschodzie nie są zaprojektowane po to, by osią­gnąć ten diabelski cel? Módlmy się do Pana Boga Wszechmogącego by pomógł nam przeszkodzić w realizacji tych mrocznych planów! Modlitwa i jeszcze raz modlitwa o ratunek i miłosierdzie dla grzesznego świata!
Tomasz
Postawić parkan z drutem kolczastym na granicach Polski postawić Straż Graniczną i Policje z karabinami z ostrymi pociskami przywrócić kontrole graniczną.
Adamo
W ostanich latach Europa była zbyt długo w pokoju. Komuś zależy na tym by znowu wojna odbywała się na terenie Europy. Przecierz ściąganie tych ludzi o innej kulturze, którzy nie potrafią sie dostosować do obyczajów danego kraju grozi tylko wojną. Dlaczego wybuchła II Wojna Światowa?
Predator
Poczekajcie jak się na zachodzie ci "eskimosi" z bliskiego wschodu dostaną do polityki i będą za sobą mieli większość ich pobratyńcow , to będzie się działo. Trzeba bronić naszego Domu, Naszej Polski, póki jeszcze czas. Bo zachód już dogorywa !
kolejność
A zaczęło się od walki z chrześcijaństwem, a skończy się islamem.
JARO
ten upór Merkelowej ...; czy nie wskazuje to czasem na jakowąś chorobę; bodajże na "p" się zaczyna;
darek
ciekawe, ze mowią o przygotowaniu do wojny a zaden z nich nie powie o tym co naprawde jest konieczne i wystarczajace czyli o zamknieciu granic
Rozczarowany
Za późno. Wroga już zaakceptowaliście u siebie jako swojego obywatela, więc chcecie się bronić przed samym sobą?
..
 
..
..
INFORMUJ
Wiesz o ważnym wydarzeniu?
Nie ma go na naszym portalu? Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
..
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.