DZISIAJ JEST
SOBOTA 23 LIPCA
Św. Brygidy, patronki Europy
Św. Brygidy, patronki Europy
Imieniny obchodzą:
Apolinary, Bogna, Bolesław
 
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Szef norweskiej armii: Europa musi szykować się do wojny z islamistami. Wybuchnie ona za kilka lat

Data publikacji: 2016-02-09 07:00
Data aktualizacji: 2016-02-08 15:23:00
Szef norweskiej armii: Europa musi szykować się do wojny z islamistami. Wybuchnie ona za kilka lat
By Forsvarets mediesenter / Erik Drabløs (Forsvarets mediesenter / Erik Drabløs) [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia Commons

Szef norweskiej armii, Odin Johannessen, ostrzega, że kraje europejskie muszą podjąć zdecydowaną walkę z radykalnym islamem, jeśli chcą zachować wartości, które jednoczą kontynent.

 

- Myślę, że musimy być gotowi do walki, zarówno w słowach, jak i działaniu, w tym do walki zbrojnej, jeśli będzie to konieczne, aby zachować kraj i wspólne wartości – stwierdził Odin Johannessen w przemowie skierowanej do wojskowych w Oslo na początku lutego 2016 roku.

 

Nawiązując do islamistycznych zamachów w Paryżu, szef armii norweskiej zganił bezczynność Europejczyków, pragnących żyć w pokoju i bezpieczeństwie, a obawiających się bronić swoich interesów i wartości. Johannessen uważa, że państwa winny przygotowywać swoje armie do walki zbrojnej z dżihadystami, kładąc nacisk na szkolenie i odpowiednie wyposażenie. - Nie można wygrać wojny bez ludzi na lądzie - podkreślił.

 

Ostatnio w podobnym tonie wypowiedziało się wielu innych wojskowych z Europy. Szef szwedzkiej armii generał Anders Brännström polecił swoim podwładnym przygotować się do wojny w Europie przeciwko wykwalifikowanemu wrogowi, której należy się spodziewać w „w ciągu kilku lat”.

 

„Globalne otoczenie, a także strategiczne decyzje podejmowane przez polityków prowadzą nas do wniosku, że w ciągu kilku lat możemy być w stanie wojny” – napisał w dokumencie wewnętrznym Brännström.

 

Jeszcze w grudniu ub. roku szef szwajcarskiej armii André Blattmann ostrzegał, że ryzyko wystąpienia niepokojów społecznych w Europie bardzo wzrosło i ci obywatele, którzy się jeszcze nie uzbroili, powinni to uczynić jak najszybciej.

 

- Zagrożenie terroryzmem wzrasta. Hybrydowe wojny prowadzone są na całym świecie. Ponure perspektywy gospodarcze i migracje osób wysiedlonych oraz uchodźców przybrały nieprzewidziany rozmiar – ostrzegał Blattmann.

 

W Niemczech kanclerz Angela Merkel bardziej niż islamistów obawia się radykalizacji klasy średniej, niezadowolonej z „polityki otwartych drzwi” dla imigrantów o odmiennej kulturze.

 

Zarówno w Niemczech, jak i w Austrii gwałtownie wzrosła sprzedaż broni i innego uzbrojenia.

 

Również Francja czyni przygotowania do masowych niepokojów społecznych i przejmowania przez radykalnych imigrantów całych dzielnic. Francuskie wojsko sporządza plany awaryjne „ponownego odzyskiwania terytorium kraju”. Mowa o odzyskiwaniu obszarów miejskich, w razie gdyby mniejszość muzułmańska uzyskała dostęp do broni i stała się jawnie wroga wobec władz.

 

Źródło: woundedamericanwarior.com, infowars.com, dn.no

AS 

 
baner
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
POLECANE FILMY

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

..
mitr
Za kilka lat, to już będzie po wojnie.
Nordykkk
Wow nowosc, wielke halo teraz za puzno. I bardzo dobrze kara musi byc
Tomasz
ABW powinna się zająć domami modlitwy wyznawców ALLACHA a tak że meczetem w Warszawie Ligą muzłmańską. Prowadzić dyskretną obserwacje.
lesiaczek7
ona już jest
BOSKI_LU
Nie będzie Arab pluł nam w twarz ni dzieci nam islamił ...
Antymuślim
Gdyby to ode nie zależało to odesłać i nie wpuszczać. ... ale to już nie zadziała. Należy się zbroić i wyszkolić regularną armię. ..I
pit
W norweskiej armii sa islamisci z norweskim paszportem.
Slawek
Jesli sa tacy madrzy, to po co wpuszczaja ich do Europy ?
Staszek
Wybuchnie ona za kilka lat? Ona już wybuchła, albo wybuchnie już niedługo ale nie za kilka lat! Wybuchnie gdzieś za 6 miesięcy albo i wcześniej! Może ona wybuchnąc bardzo szybko i w każdej chwili.
Antymuzlo
Mają co chcieli. Chcieli mieć bydło, tyfus i chłam na swoim terytorium to mają. To teraz ten debil norweski niech nie pier-li głupot, że to cała Europa będzie musiała walczyć, bo jak wszyscy wiedzą, to Europa Środkowo Wschodnia jest czysta od tego syfu muzułmańskiego.
On
Niesamowite, ludzie sami o wojne sie prosza.
JARO
misternie szyta prowokacja - bankrutująca Jewropa i Usrael chcą wywołać wojnę i ukryć długi; Izrael chce to zrobić na terytorium Europy, a USA na terenie południowo-wschodniej Azji; stąd pewne zgrzyty na linii Waszyngton - TelAwiw; ale reszta ten teges; odpuścili Ukrainę, bo to za małe terytorium i może nie przynieść zakładanego efektu; a ile dodatkowych rzeczy idzie przy okazji załatwić (np. powrót do granic z 1937r. - niedoczekanie); musimy zrobić wszystko co w naszej mocy, aby tego uniknąć; wszystko w rękach Boga;
Kamaro
Jeśli pragniesz pokoju, szykuj się do wojny. Prorocze słowa.
Tomasz
Argicola z Polakami wam nie pójdzie tak łatwo.
agricola
Naiwniacy! Mniejszość (?) muzułmańska ma już broń w swoich eksterytorialnych enklawach, to nie ulega wątpliwości. Pokojowy islam tylko czeka na głos naczelnego z naczelnych imamów na hasło do działania. Będziecie spokojnie pić poranną kawcię zagryzając bułeczką i do łba wam nie przyjdzie, że muezzin który się wydziera z wieży meczetu właśnie rozkazał was poćwiartować w imię allaha. Chcecie walczyć z Islamem? Spytajcie Polaków. Mamy ponad tysiącletnie doświadczenie w tym temacie.
Mecenas
Trzeba za wczasu pozbyc sie islamu z naszego regionu a nie myslec o wojnie
Olo
III wojna światowa zostanie rozpoczęta przez użycie konfliktu, jaki rozniecą Iluminaci pomiędzy ?politycznymi syjonistami? i liderami świata muzuł­mańskiego. Wojna będzie kierowana w taki spo­sób, że islam (świat arabski włączając mahometa­nizm) i polityczny syjonizm (włączając państwo Izrael) zniszczą się nawzajem, podczas gdy w tym samym czasie pozostałe kraje jeszcze raz podzie­lone między sobą w tej sprawie, zostaną zmu­szone do wzajemnej walki do stanu całkowitego wyczerpania fizycznego, umysłowego, duchowego i ekonomicznego. Czy ktokolwiek bezstronny i roz­sądny może zaprzeczyć, że wypadki, jakie roz­gry­wają się teraz na Bliskim, Środkowym i Dalekim Wschodzie nie są zaprojektowane po to, by osią­gnąć ten diabelski cel? Módlmy się do Pana Boga Wszechmogącego by pomógł nam przeszkodzić w realizacji tych mrocznych planów! Modlitwa i jeszcze raz modlitwa o ratunek i miłosierdzie dla grzesznego świata!
Tomasz
Postawić parkan z drutem kolczastym na granicach Polski postawić Straż Graniczną i Policje z karabinami z ostrymi pociskami przywrócić kontrole graniczną.
Adamo
W ostanich latach Europa była zbyt długo w pokoju. Komuś zależy na tym by znowu wojna odbywała się na terenie Europy. Przecierz ściąganie tych ludzi o innej kulturze, którzy nie potrafią sie dostosować do obyczajów danego kraju grozi tylko wojną. Dlaczego wybuchła II Wojna Światowa?
Predator
Poczekajcie jak się na zachodzie ci "eskimosi" z bliskiego wschodu dostaną do polityki i będą za sobą mieli większość ich pobratyńcow , to będzie się działo. Trzeba bronić naszego Domu, Naszej Polski, póki jeszcze czas. Bo zachód już dogorywa !
kolejność
A zaczęło się od walki z chrześcijaństwem, a skończy się islamem.
JARO
ten upór Merkelowej ...; czy nie wskazuje to czasem na jakowąś chorobę; bodajże na "p" się zaczyna;
darek
ciekawe, ze mowią o przygotowaniu do wojny a zaden z nich nie powie o tym co naprawde jest konieczne i wystarczajace czyli o zamknieciu granic
Rozczarowany
Za późno. Wroga już zaakceptowaliście u siebie jako swojego obywatela, więc chcecie się bronić przed samym sobą?
..
 
..
..
INFORMUJ
Wiesz o ważnym wydarzeniu?
Nie ma go na naszym portalu? Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
..
 
...

Copyright by

STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ

IM. KS. PIOTRA SKARGI