Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   16   GRUDNIA   2017 r.

Św. Adelajdy, cesarzowej
Bł. Marii od Aniołów
 
 
 
 

„Spójrzcie na słońce”. Wielki cud na fatimskim niebie!


Ten cud zapowiedziała Matka Boża. 100 lat temu na oczach tysięcy osób, wierzących i niewierzących,  słońce zawirowało wokół własnej osi. Jego blask nie oślepiał, mimo, że świeciło intensywniej niż zwykle... Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz fragment filmu „Fatima. Orędzie wciąż aktualne”.


DATA: 2017-10-13 10:20:00
AUTOR: ZOBACZ FRAGMENT FILMU „FATIMA. ORĘDZIE WCIĄŻ AKTUALNE”
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Gdzie mozna obejrzec caly film?
2 miesiące temu / Weronika
 
Są zdjęcia tłumów a czy słyszał ktoś o zdjęciach samego cudu, lub choćby próbach sfotografowania go? Np. że próbowano, ale zdjęcia nie wyszły, czy coś w tym stylu... A może jakieś wyszło...?
2 miesiące temu / Bolek
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 60 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.