Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   STYCZNIA   2018 r.

Św. Ildefonsa, biskupa
Bł. Wincentego Lewoniuka
 
 
 
 

Rząd chce karania kobiet za znęcanie się nad zwierzętami?


Prawo i Sprawiedliwość odrzuciło niedawno projekt ustawy zakazującej aborcji. Pracuje jednak nad innymi przepisami – znęcanie się nad zwierzętami ma być karalne! Czyż to nie paradoks?


DATA: 2017-01-27 08:36:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Jestem za karaniem kobiet mordujących swoje nienarodzone dzieci, ale także za!!! surowym karaniem i kobiet i mężczyzn za znęcanie się nad zwierzętami. Nie przeciwstawiajcie Państwo tych dwóch spraw, bo i jedno i drugie jest złem!!! Kochanie zwierząt i dbanie o ich prawa naprawdę nie jest czymś złym! Ktoś kto dręczy zwierzęta będzie też dręczył ludzi!
9 miesięcy temu / Ewa
 
Jest mi wstyd jak tego słucham. Jestem katolikiem, przeciwnikiem aborcji, ale także znęcania się nad zwierzętami. Co ma jedno z drugim wspólnego? Znęcanie nad zwierzętami jest także przedmiotem rachunku sumienia. Zwierzęta zostały także stworzone przez Boga i człowiek został powołany do panowania nad nimi, ale nie niszczenia dzieła Bożego. Poza tym wiele morderców ludzi zaczynało od znęcania nad zwierzętami np. Karol Kot, który odkrył na wakacjach na wsi, że sprawia mu przyjemność widok zabijanych zwierząt. Przez takie stanowisko, przeciwnicy aborcji przedstawiani są jako sadyści. Jeżeli komuś nie przeszkadzają sadystyczne praktyki nad zwierzętami, to powinien się zastanowić nad swoim chrześcijaństwem. Poza tym zobaczcie na dzieci, to dowiecie się co jest normalne u człowieka, jak małe dziecko widzi psa, czy innego zwierzę, to pada pytanie, czy może go pogłaskać, a nie ukręcić mu głowę? Tu nie trzeba być katolikiem, ale wystarczy mieć wrodzoną empatie.
10 miesięcy temu / katolik
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 62 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.