DZIŚ JEST:   25   MAJA   2018 r.

Św. Grzegorza VII
Św. Bedy Czcigodnego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Rimini: policja ukrywała informacje o przestępstwach imigrantów. Miasto nie radzi sobie z problemami

Rimini: policja ukrywała informacje o przestępstwach imigrantów. Miasto nie radzi sobie z problemami
fot. pixabay.com
#ISLAM    #ROZBÓJ    #NIELEGALNI IMIGRANCI    #UCHODŹCY    #GWAŁT    #ATAK    #PRZESTĘPSTWO    #IMIGRANCI    #POLICJA    #WŁOCHY    #MUZUŁMANIE    #RIMINI

Rimini nad Adriatykiem, uchodzące jeszcze do niedawna za bezpieczny i spokojny kurort, zupełnie zmieniło swoje oblicze. Wraz z przybyciem imigrantów z Tunezji i Algierii władze miasta nie miały innego wyboru i musiały podnieść poziom zabezpieczeń. Zwiększono patrole policyjne, a kamery monitoringu miejskiego obserwują każdą ulicę i wszystkie plaże.


Próby zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców i turystów odwiedzających Rimini nie zawsze zdają egzamin – czego najlepszym i najbardziej brutalnym dowodem jest przypadek Polki, która została zgwałcona przez grupę imigrantów, a jej mąż pobity przez przybyszów. Do dziś nie schwytano sprawców, ponieważ monitoring jest mało efektywny i nie daje odpowiedzi na żadne pytanie poza tym ilu było napastników.

 

Niedługo po zaatakowaniu Polaków ci sami imigranci dopuścili się kolejnego przestępstwa – brutalnie pobili i zgwałcili peruwiańskiego transseksualistę.

 

Mało tego: 12 sierpnia doszło do ataku na parę Austriaków, a do zastraszenia użyto rozbitej butelki. Imigranci afrykańskiego pochodzenia zażądali portfela. Mężczyzna przytomnie rzucił im go i wraz z partnerką zdołali uciec. Na tym jednak nie kończy się ta skandaliczna sytuacja.


Okazuje się, że organy ścigania zbagatelizowały sprawę nie podejmując żadnych czynności w celu zatrzymania sprawców, dlatego ci wciąż przebywają na wolności.

 

Rimini to doskonały przykład tego, jak niewielka i spokojna miejscowość turystyczna upada za sprawą nielegalnych imigrantów i politycznej poprawności dążącej do zrealizowania założeń ideologii multikulturalizmu. Jeszcze kilka lat temu cały region słynął z turystyki, a hotele i apartamentowce budowane wzdłuż plaż gościły tysiące osób. Dziś Rimini zmierza do sytuacji, w której będzie cieniem samego siebie, gdyż w mieście dochodzi do rozbojów, rabunków i gwałtów. Dopuszczają się ich – bez żadnych konsekwencji – przybywający z Afryki imigranci.

 

 

Źródło: newsrimini.it, gazeta.pl
om

 

 

 

  


DATA: 2017-08-31 10:32
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Za przymusem poprawności politycznej stoi Unia Europejska i komuniści którzy ją wymyślili. Dlatego wydaje się że co poniektóre samorządy są przychylne imigrantom ale tak naprawdę są zniewolone unijnymi dotacjami. "Brałeś kasę na kurort, nowe drogi i hotele? no to teraz rób co tobie każą i stul pysk", tak sobie troszkę wyobrażam problem ogromnej większości gospodarstw "unii europejskiej" w tym miast, wsi, uzdrowisk itd. To jest nic innego jak rewolucja komunistyczna w pełnym natarci a ich celem jest spalić europę chrześcijańską, zaorać ją nawozem islamskim a potem z tego co zostanie zrobić homosowieticus. Mieści się to w heglowskiej dialektycznej metodzie tezy, antytezy i syntezy. To prusacki kwas zżera europę. Niemcy przejmując w pełni prusactwo poprzeplatane żydowskim herrenvolk stało się trucizną europy. Ich dialektyczny materializm działa bardzo silnie na zmysłowość człowieka, że trudno znaleź prostaczka który by nie przyznał, że co niemieckie to najlepsze.
8 miesięcy temu / Krzysiek
 
Przyjmować, chronić, promować i integrować.Przyjmować, chronić, promować i integrować.Przyjmować, chronić, promować i integrować.Przyjmować, chronić, promować i integrować.Przyjmować, chronić, promować i integrować.Przyjmować, chronić, promować i integrować...
8 miesięcy temu / Papież powiedzial
 
W pierwszej kolejności trzeba pozbyć się turystów, potem miejscowych wyrzucą, następnie przejmą ich majątek i nieruchomości. To się dzieje na Waszych oczach, a wy co..? Dalej głosujecie na zagładę Polaków ? Przejmują zachód , przejmą i Polskę. Na wybory Ludzie...Polacy.....!
8 miesięcy temu / Predator
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.