DZISIAJ JEST
CZWARTEK 23 LUTY
Św. Polikarpa, biskupa
Bł. Wincentego Frelichowskiego
Bł. Izabeli, królewny
Św. Polikarpa, biskupa
Bł. Wincentego Frelichowskiego
Bł. Izabeli, królewny
Imieniny obchodzą:
Polikarp, Romana, Damian
 
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 
O nas

Reklama

Data publikacji: 2012-12-23 06:00
Data aktualizacji: 2016-03-04 09:18:00
Reklama

Blisko 1 000 000 odwiedzin oraz 2 000 000 odsłon miesięcznie – z każdym rokiem portal PCh24.pl staje się coraz popularniejszym źródłem informacji i opinii dla tych wszystkich, którzy poszukują odważnych i niezależnych tekstów. Liczba naszych odbiorców z każdym miesiącem wzrasta. Dla tych z Państwa, którzy chcieliby za pośrednictwem PCh24.pl dotrzeć do licznego grona internautów, przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę reklamową. Prawa Strona Internetu zaprasza do współpracy!Oferta reklamowa portalu PCh24.pl

2016

 

W marcu 2012 r. uruchomiliśmy nowoczesny chrześcijański projekt internetowy, z dynamicznym działem informacji, telewizją internetową i kanałami społecznościowymi. Wydarzenia z życia chrześcijan, ze świata polityki i mediów aktualizowane są przez 7 dni w tygodniu. Obok nich publikujemy lekturę duchową, kulturalną i lifestylową. Piszemy także sporo o historii oraz dziedzictwie kulturowym Polski, Europy i świata.


Nasz serwis to poczytne miejsce w sieci, które odwiedzają ludzie dobrze wykształceni, głównie w młodym lub średnim wieku. Portal posiada bardzo liczne grono stałych czytelników, odwiedzających stronę nawet kilkanaście razy dziennie. Wszystkie treści udostępniane są nieodpłatnie...

 

... chcesz wiedzieć więcej? Kliknij w poniższy link i pobierz aktualną ofertę współpracy portalu PCh24.pl:

 

 

POBIERZ PEŁNĄ OFERTĘ REKLAMOWĄ PORTALU PCH24.PL,
ZAWIERAJĄCĄ STATYSTYKI ODWIEDZIN I RODZAJE REKLAM (PLIK PDF)

 


Zapraszamy do kontaktu:

 

deomedia

 

 

 

 

 

 

 

Powierzchnię reklamową portalu obsługuje Deomedia.

W sprawie zamieszczania reklamy na portalu PCh24.pl.pl prosimy o kontakt:
mailowy: andrzejlachowski@deomedia.pl
lub telefoniczny: tel.: +48 692 757 574
 


Wydawcą portalu i właścicielem powierzchni reklamowych jest Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi w Krakowie.

 

 
baner
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
POLECANE FILMY

..
 
..
INFORMUJ
Wiesz o ważnym wydarzeniu?
Nie ma go na naszym portalu? Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
..
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres kontakt@pch24.pl. Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.