DZISIAJ JEST
PIĄTEK 18 SIERPNIA
Św. Heleny, cesarzowej
Bł. Sancji Janiny Szymkowiak
Św. Heleny, cesarzowej
Bł. Sancji Janiny Szymkowiak
Imieniny obchodzą:
Helena, Bronisław, Ilona
 
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 

„Przekażmy sobie znak pokoju” - fundacja George‘a Sorosa poucza katolików

Data publikacji: 2016-09-07 23:00
Data aktualizacji: 2016-09-08 07:06:00
„Przekażmy sobie znak pokoju” - fundacja George‘a Sorosa poucza katolików
REUTERS / FORUM

Organizowana przez tęczowe środowiska kampania społeczna „Przekażmy sobie znak pokoju”, mająca przypominać chrześcijanom o szacunku, otwartości i dialogu wobec osób homoseksualnych, biseksualnych i transpłciowych, jest sponsorowana przez fundacja George'a Sorosa. Miliarder znany jest między innymi ze wspierania środowisk aborcyjnych.

 

Rozpoczęta ze sporym rozmachem akcja jest skandaliczna, o czym szerzej piszemy tutaj. I nie chodzi tylko o treści jakie płyną z billboardów, ale też o źródła finansowania kampanii. Jak informuje „Więź”, projekt „Przekażmy sobie znak pokoju” finansowany jest ze środków Open Society Foundations. To sieć fundacji, założona i kierowana przez George'a Sorosa - amerykańskiego miliardera pochodzenia węgiersko-żydowskiego – przypomina niezalezna.pl

 

„Soros to finansista, który dorobił się w rajach podatkowych - ale to jeszcze można byłoby przełknąć. Problem w tym, że sponsor akcji, w której tak ochoczo biorą udział liberalne środowiska katolickie, wspiera finansowo... aborcjonistów. Na promocję zabijania dzieci Soros wydał już grube miliony dolarów (np. amerykańska Planned Parenthood otrzymała od niego w 2013 r. 1,65 mln dol.)” – podaje portal.

 

Co więcej, Open Society Foundations planuje kampanię mającą na celu legalizację aborcji w tych państwach Europy, w których jest jeszcze nielegalna. Takie plany wynikają z dokumentu zamieszczonego przez hakerów na serwisie DC Leaks. Pierwszym celem ma być Irlandia.


 

Źródło: niezalezna.pl

MA

 
baner
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
POLECANE FILMY

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

..
ks. Tomasz
Jeśli ktoś w podaniu sobie ręki jako znaku pokoju widzi sex, to jest to objaw obsesji i homofobii.
AnnaN
Leo co z tymi orzechami, bo ciągle o nich piszesz i nie wiem o co chodzi, chyba troche zacofana jestem.
Nikon
widać staruchowi nie staje więc?przerzucił się jak jp2!
Regulamin
Nie chciałbym patrzeć na promowanie zachowań dewiacyjnych na bilboardach i to jeszcze sponsorowanych przez Sorosa. Znów jątrzy, za spokojnie było po Swiatowych Dniach Młodzieży w Polsce. "Kto się modli, ten się zbawi, kto się nie modli, ten się potępi." Znak pokoju jest przekazywany podczas liturgii mszy św., a poprzedza go akt skruchy, wyznanie wiary w Boga i misterium przeistoczenia. Znaki wyrwane z kontekstu są szatańską kpiną i nie dam się w nie "wkręcić". Apage Satanas!
mmm
1 Tes 5, 3: Kiedy bowiem będą mówić: Pokój i bezpieczeństwo - tak niespodzianie przyjdzie na nich zagłada, jak bóle na brzemienną, i nie ujdą.
Gilbert
Czytam takie artykuły na pch24 i nie dowierzam temu co widzę. Czy autor już na prawdę nie ma się czym zająć, tylko drąży w brązowej materii. Katolicy z Bożej łaski. Ciekawe, czy opublikujecie ten komentarz, czy wywalicie.
Janusz z Kolonii
Ma tyle pieniędzy, a zamiast budować burzy! Powinnismy się za niego zacząć modlić, bo Pan ma się zmienić zło w dobro lub pokarać!
zmienia sie ziemia
Znany spekulant, miliarder George Soros długo pozostawał w cieniu, ale w ostatnim czasie zaczyna się mówić o nim i jego roli w kreowaniu światowej polityki. On sam pozwala sobie na coraz więcej. W wywiadzie, który przed laty dał brytyjskiej gazecie The Independent, stwierdził, że czuje się "bogiem" bo "wszystko stworzył".Słynny miliarder zupełnie otwarcie przyznaje się do sponsorowania przekształceń w dawnych republikach radzieckich. Niektórzy nawet mówią, że imperium sowieckie zmieniło się w imperium Sorosa. Odbywało się to przeważnie tak, że przychylni mu ludzie stawali na czele "spontanicznej rewolucji", co było przedstawiane potem jako "dążenie do niepodległości". W taki sposób odbyło się to na przykład w Gruzji czy na Ukrainie podczas tzw. "pomarańczowej rewolucji", która przyczyniła się do kariery politycznej Wiktora Juszczenko i Julii Tymoszenko. Jeśli ktoś myśli, że to się skończyło jest w błędzie. Protegowana: Hillary Clinton.
stan
Soros,swoja wypowiedzią o "przekazaniu pokoju" homo, i okaleczającym się na własne życzenie, "odgrzewa" bunt Izraelitów na Pustyni, przeciwko Przykazaniom Bożym ,przedstawionym Żydom przez Mojżesza.
Grze
Pisząc w wielkim skrócie i alegorycznie, nam katolikom nie wolno przekazywać sobie znaku pokoju z szatanem. Żadnego kompromisu ze złem nie wolno nam zawierać.
potato
Tfu! sodomitom .Gest pojednania z czyms trwajacym w grzechu ciezkim?Pismo mowi OMIJAC!NIE WPUSZCZAC DO DOMU!
Ania
A kysz !
Burak
@Jarek. Na 100% jest to wynik działań Szatana. Wszystko, ale to wszystko w polu rażenia Rewolucji Światowej jest jego dziełem. Dodajmy - dziełem perfekcyjnym. W tym planie jedynym sposobem obrony jest trwanie przy Bogu i modlitwa. A co do tych konkretnych działań homo i gęder lobby to ogarnia przerażenie, jaka masa letnich katolików w Polsce to "kupi"! Więcej, łyknie jak gąbka wodę.
Jarek
" Przekażmy sobie znak pokoju" to bez wątpienia diabelska robota.
stoLica
Diabeł wcielony- pies Rocefelerów, inżynier NWO.
postępowcy atakują
Atak na umysły dzieci i młodzieży idzie pełną parą ! Demoralizacja pod przykrywką tzw. "postępu i nowoczesności" !
viktus
"Przekażmy sobie znak pokoju? - fundacja George?a Sorosa poucza katolików" tak jest bo katolicy pozwalają na takie zachowania, nie robią nic chowając głowe w ... no nie napisze gdzie. ja całe swoje dotychczasowe życie (67) przezylem jako "umiłowane dziecko Boga" i takim zapewne umre. nie chcę dołaczyc do taj wrzeszczącej zgraji, która wykazuje to, że człowiek jest największym problemem ekologicznym ziemi i najlepiej byłoby gdyby się samounicestwił. walcze gdzie mogę (rodzina, znajomi) z ideologią stawiającą człowieka na równych prawach ze zwierzetakmi, a czasami nawet niżej niż zwierzeta. do wielu dotarły moje argumenty niestety wielu jedzie na tą wycieczke krajoznawczą autokarem z zasłonietymi firankami w oknach słuchając wyłacznie "przewodnika" opowiadającego o pieknie lub brzydocie mijanych miejsc, do tego stopia sa zaczadzeni , że nawet nie sprawdzają czy ten autokar naprawde jedzie i dokąd wystarcza pomruk silika i "narracja" przewodnika.
Leo
Orzechy Św. Andrzeja Świerada pokażą temu panu jego miejsce w społeczności katolików.
..
 
..
..
INFORMUJ
Wiesz o ważnym wydarzeniu?
Nie ma go na naszym portalu? Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
..
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.