Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   STYCZNIA   2018 r.

Św. Ildefonsa, biskupa
Bł. Wincentego Lewoniuka
 
 
 
 

Poza Kościołem nie ma zbawienia. ZOBACZ VIDEO


Katolicy mają jedną powinność, jeśli chodzi o świętą Matkę Kościół: kochać Kościół każdą cząsteczką swojej istoty - miłością, która dostrzega jego czystość i pragnie, aby każdy inny ujrzał, że jedynie  Kościół jest źródłem zbawienia. Dlaczego? Ponieważ tego chce Wszechmogący Bóg.


DATA: 2017-04-10 06:06:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Osobista deklaracja wiary jest warunkiem chrztu dla osób świadomych. Jednak z Dz8,36-37 nijak nie wynika zakaz chrztu dzieci (czyli osób nieświadomych), w których imieniu wiarę deklarują świadomi rodzice i chrzestni. Szukając na siłę urojonej dziury w spójnej i nigdzie nie sprzecznej z Biblią doktrynie Kościoła Chrystusowego, kolejny raz pokazujesz złą wolę.
9 miesięcy temu / do Irrec
 
"Ani tego nie rozumiesz, ani tego że z Dz8,36-37 wcale nie wynika jakoby chrzest MUSIAŁ być świadomy dla chrzczonego" Czyżby? Dzieje Apostolskie 8:36 -37 36 A gdy jechali drogą, przyjechali nad jednę wodę. Tedy rzekł rzezaniec: Otóż woda! CÓŻ NA PRZESZKODZIE ABYM NIE MIAŁ BYĆ OCHRZCZONY? 37 I rzekł Filip: JEŚLI WIERZYSZ z calego serca wolnoć. A on odpowiedziawszy, rzekł: WIERZĘ, iż Jezus Chrystus jest Syn Boży. Przyjzyj się temu co jest duża literą,a zobaczysz warunek chrztu.
9 miesięcy temu / Irrec
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 62 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.