Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   STYCZNIA   2018 r.

Św. Ildefonsa, biskupa
Bł. Wincentego Lewoniuka
 
 
 
 

Polska wobec kryzysu


Następny film
„Gorzkie Żale”. Tak bliskie polskiej duszy

Stanisław Michalkiewicz na spotkaniu z Polakami mieszkającymi w Oslo podzielił się swoimi obserwacjami na temat gospodarki, kryzysu i mechanizmów które kierują polskim życiem publicznym. 


DATA: 2013-09-06 14:37:00
AUTOR: STANISŁAW MICHALKIEWICZ
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Pan Michalkiewicz tłumaczy ludziom, że złodzieje kradną i wszyscy mu przytakują. Myślę że nie jest wielkim odkrywcą.
ponad 2 lata temu / zgred
 
Ma Pan 100% racji. Jesteśmy jako Polska jedną z wiosek globalnych w Europejskiej Unii. Sołtysi nie mają zbyt wiele do powiedzenia. Z tego bałaganu próbują skorzystać dewianci seksualni(pederaści). Do dzisiaj nie mogę zrozumieć, jak dewiantom seksualnym udało się przekonać władze, że to zboczenie jest normalnym zjawiskiem. Przyjmując, że schorzenie typu dżuma, nowotwory są zjawiskami, które przyczyniają się do zakończenia rodzaju ludzkiego to do tych zjawisk trzeba zaliczyć również pederastię. Nawet gdy mężczyzna wprowadzi litr życiodajnego nasiania obojętnie w jaki sposób w ciało drugiego mężczyzny to nie przedłuży trwania naszego gatunku. Czyli nie jest to zgodne z Prawami Natury. Ale >Realnej< władzy zależy na takim bałaganie.
ponad 5 lat temu / marekb54
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 62 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.