DZIŚ JEST:   25   KWIETNIA   2018 r.

Św. Marka Ewangelisty
Św. Rustyka, biskupa
 
 
 
 

Polacy nie chcą homozwiązków. Małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny!

Polacy nie chcą homozwiązków. Małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny!
Zdjęcie ilustracyjne
#DZIECI    #POGLĄDY    #LGBT    #BADANIE    #HOMOZWIĄZKI    #ADOPCJA    #SONDAŻ    #MAŁŻEŃSTWO    #POLSKA    #SAMCOŁOŻNICY

Badania polskiej opinii publicznej nie pozostawiają złudzeń: Polacy nie akceptują związków homoseksualnych i nie dają przyzwolenia na adoptowanie dzieci przez „tęczowe” pary.

 

Z badań przeprowadzonych przez pracownię Ipsos w kwietniu 2017 roku wynika, że Polacy w zdecydowanej większości nie popierają „homomałżeństw”. Okazało się, że 86,5 proc. obywateli popiera „zawartą w Konstytucji definicję małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny”.


Co ciekawe, taka opinia podzielana jest niemal w jednakowym stopniu przez zwolenników wszystkich partii politycznych obecnych w Sejmie. Za tradycyjnym modelem małżeństwa najczęściej opowiadał się elektorat PiS (95,2 proc), najrzadziej - zwolennicy PO (80,6 proc.)

 

Sondażownia zapytała respondentów także o to, czy pary homoseksualne powinny mieć prawo do zawarcia jednopłciowego „małżeństwa”, które łączyłoby się z prawem do adoptowania dzieci. 71 proc. uznało, że nie popiera takich rozwiązań.


Badanie prowadzono na zlecenie Fundacji Mamy i Taty na reprezentatywnej próbie ogólnopolskiej 1011 respondentów.

 


Źródło: gosc.pl

MA
 


DATA: 2017-04-21 11:36
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Nie wydaje sie zlym ??? Dla mnie to zbrodnia wieksza niz zycie w najwiekszej patologii..
ponad 1 rok temu / Wqd
 
Nie przesadzajmy. Na tle obecnego upadku rodziny, adopcja dzieci przez homo-pary nie wygląda już tak przerażająco. W Polsce rozwodzi się przeszło 36% małżeństw. Ponadto, 20% dzieci rodzi się w konkubinatach, których trwałość jest niemal żadna. Więc i tak ogromna część dzieci nie ma normalnych, pełnych rodzin. A nawet jeżeli rodzina jest "pełna" to i tak zacierają się w niej role między kobietą i mężczyzną. Faceci niewieścieją, kobiety chłopieją i ogólnie wszystko zamienia się w bezkształtną papkę. W tym kontekście wychowanie dziecka przez 2 kobiety, albo 2 mężczyzn nie wydaje się niczym szczególnie złym. Żeby była jasność, to jest bardzo złe w porównaniu z normalną zdrową rodziną, ale nie jest szczególnie gorsze od wychowania dziecka w innych patologicznych formach, które obserwujemy wokół. Promowanie homo-związków jest zagrożeniem dla normalnej rodziny, ale w dzisiejszych czasach na liście realnych zagrożeń ma dość niskie miejsce.
ponad 1 rok temu / Malmo
 
Niech żyje!
ponad 1 rok temu / Normalność
 
Precz ze smiertelnym grzechem homoseksualizmu, grzechem wolajacym o pomste do Nieba! Precz z gender! Precz z szyderstwem! Bog nie pozwoli szydzic z siebie nikomu, chocby to byl sam biskup nawet.
ponad 1 rok temu / Slawomir Tomasz Roch
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.