Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   PAŹDZIERNIKA   2017 r.

Św. Antoniego Marii Clareta
Bł. Jana Balickiego
 
 
 
 

Panie Prezydencie, czas odebrać zbrodniarzom ordery!


Następny film
Postkomuna na prawicowych salonach. Towarzysze z SLD trzymają się mocno

Do prezydenta Bronisława Komorowskiego trafił wniosek o odebranie orderów Virtuti Militari mordercom Żołnierza Wyklętego, Mariana Bernaciaka "Orlika". W kolejnym odcinku "Między newsami" Mateusz Ziomber i Krzysztof Gędłek apelują by ordery odebrać także tym zbrodniarzom, którzy znajdują się afiszu jak Wojciech Jaruzelski.


DATA: 2013-10-29 10:43:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

zabrać i to jak najszybciej.
6 miesięcy temu / bolo
 
Na więżna Miernika Siedzi biedak sobie W ciupie I czarny razowiec Chrupie! Czarną kawą Chleb popija, Która gorzko Się odbija! I tak cierpi Ten Polk chwatki, Co to chciał komunę Walnqć na łopatki! A kmuna,jak Komuna, Jeszcze krzepka I nie kuna!! Ale Miernik Żle ją zmierzył! Myśląc,że komnę Przeżył!! I w łeb dała Jego Miara!!! I na kark mu Wlazła kara!! Na komunę Nie ma miary!!! Ani też okrucha K a r y ! Choć są na nią Wokół chęci, To jej łba To jej łba Nikt nie ukręcił!!! I tak leci Żywot w dal! - Tylko mi Miernika żal! Bo jak trzeba Nie pomierzył! A w swej miarze Mocno wierzył!!! Jan Orawicz
11 miesięcy temu / J.O
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 56 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.

 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI