DZISIAJ JEST
PIĄTEK 22 WRZEŚNIA
Św. Maurycego z Towarzyszami
Św. Tomasza z Villanueva
Św. Maurycego z Towarzyszami
Św. Tomasza z Villanueva
Imieniny obchodzą:
Tomasz, Maurycy, Joachim
 
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Odwołać Rzecznika Praw Obywatelskich! Poseł Robert Winnicki rozpoczął zbiórkę podpisów

Data publikacji: 2017-09-13 21:18
Data aktualizacji: 2017-09-14 08:18:00
Odwołać Rzecznika Praw Obywatelskich! Poseł Robert Winnicki rozpoczął zbiórkę podpisów
Forum

Zgodnie z zapowiedziami, poseł Robert Winnicki rozpoczął działania zmierzające do odwołania Adama Bodnara z funkcji Rzecznika Praw Obywatelskich. Parlamentarzysta przygotował projekt stosownej uchwały, dla której obecnie szuka poparcia w Sejmie.

 

Projekt uchwały, pod którą poseł Winnicki zbiera podpisy parlamentarzystów, odwołuje się do ustawy o Rzeczniku Praw Obywatelskich, która daje Sejmowi możliwość odwołania rzecznika przed upływem okresu, na jaki został powołany, jeśli ten „sprzeniewierzył się złożonemu ślubowaniu”.

 

Poseł Winnicki dotąd wielokrotnie zarzucał Adamowi Bodnarowi stronniczość i działanie na korzyść lewicy. „Wszyscy posłowie, którzy nie zgadzają się na to, żeby przez Polskę przechodziła fala genderowej, tęczowej rewolucji, powinni poprzeć ten wniosek” – mówił prezes Ruchu Narodowego.

 

Przypomnijmy, że za pośrednictwem platformy Protestuj.pl do przewodniczących wszystkich klubów parlamentarnych trafił apel o odwołanie Adama Bodnara z funkcji, a poparło go ponad 23 tys. osób. Czarę goryczy przelały wypowiedzi RPO sugerujące, że naród Polski brał udział w realizacji Holokaustu. Nie jest jednak tajemnicą, że działalność Rzecznika służy środowiskom liberalno-lewicowym.

 

Dotąd parlamentarzyści pozostawali głusi na głos obywateli. Czy inicjatywa posła Winnickiego może zmienić ich nastawienie? Głosy płynące z ekipy rządzącej nie napawają optymizmem, bo PiS nie chce rozpoczynać kolejnego sporu, jaki wywoła próba usunięcia Bodnara z funkcji.
Źródło: wp.pl, pch24.pl

MA

 
baner
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
POLECANE FILMY

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

..
normalność
Na szczęście 3/5 nie zbiorą ,a tyle jest potrzebne. Pan Winnicki jak to zresztą wszyscy o skrajnych poglądach przywołał wybiórczą argumentację,a wystarczy poczytać o jego aktywności wśród obywateli lub po prostu sprawozdania prezentowane zresztą w sejmie.
dość tego
Dlaczego właściwie "PiS nie chce rozpoczynać kolejnego sporu"? Przez tchórzostwo, lenistwo, wygodnictwo czy może tajny układ z targowiczanami? Niezależnie od przyczyny ich kapitulacja wobec zła i przyzwalanie na lżenie Polaków są skandalem. Nie po to zajmują stanowiska i pobierają od Polaków wynagrodzenia, żeby jak ostatni tchórze nie stawać w obronie obrażanej Ojczyzny, lżonych przodków i prześladowanych Polaków. Precz z takimi "reprezentantami narodu". Niech jadą na zmywak gdy brak im odwagi.
Tim
Odwołac Bodnara! Jestem jak najbardziej za !
uważny
Do nn. Z pewnością nie nasz, ale wasz towarzysz. Czystkę to on robi ludziom w głowach.
yah
Bodnar reprezentuje Targowicę i polskojęzyczną wspólnotę rozbójniczą która chce oddać Polskę we władanie żydokomunie. Należy bezwzględnie go odwołać i odebrać mu obywatelstwo polskie.
Niktoś
Nic z tego nie wyjdzie ponieważ w polskim sejmie wszyscy to sami swoi lewicowcy.
nn
Nie "nasz człowiek" to nam się nie podoba,więc trzeba go usunąć.Idzie czystka na całego.
Slawomir Tomasz Roch
Dobra robota Panie Posle Robercie Winnicy. Popieram zdecydowanie! Odowolac Adama Bodnara RPO mozliwe najszybciej! Ten urzednik nie reprezentuje w moim odczuciu i poznaniu wszystkich Polakow. Precz z gender, precz ze smiertelnym grzechem homoseksualizmu i cudzolostwa, precz z aborcja, precz z eutanazja, precz z pornografia, precz z pigulka aborcyjna dzien po, precz z samogwaltem w szkolach, po prostu precz z szatanem i cywilizacja smierci. Z Panem Bogiem
..
 
..
..
INFORMUJ
Wiesz o ważnym wydarzeniu?
Nie ma go na naszym portalu? Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
..
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.