Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   LISTOPADA   2017 r.

Ofiarowanie NMP
Św. Gelazego I, papieża
Św. Alberta, biskupa
 
 
 
 

Prof. Marek Jan Chodakiewicz specjalnie dla PCh24.pl

O politycznej poprawności i ideowej walce z lewicą


Następny film
Październikowa rewolucja. Co się stało na synodzie? - zwiastun

Na zaproszenie Klubu Polonia Christiana oraz Pisma Historycznego „Glaukopis” w Warszawie spotkał się z naszymi Czytelnikami prof. Marek Jan Chodakiewicz - historyk i publicysta, wykładowca waszyngtońskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych.


W trakcie barwnego wystąpienia sprowadził do realnego wymiaru nadzieje i oczekiwania, dotyczące ewentualnego strategicznego partnerstwa pomiędzy naszym krajem a Stanami Zjednoczonymi (tego dotyczył temat wykładu), a także odpowiedział na szereg pytań, dotyczących m. in. politycznej i gospodarczej sytuacji Polski.


Korzystając z jego pobytu nad Wisłą, spytaliśmy naszego gościa o szaleństwa politycznej poprawności, o to, w jaki sposób obrońcy cywilizacji zachodniej mogą przeciwstawiać się ideologicznej ofensywie lewicy oraz, czy kraje Europy Środkowej (w tym Polska) mogą liczyć na to, że wraz z ewentualną zmianą na fotelu prezydenta Stanów Zjednoczonych nastąpi odejście od amerykańskiego dessinteresment wobec państw naszej części świata.


RoM

 

 


DATA: 2013-09-05 14:59:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Wędrowny bard!
4 miesiące temu / nn
 
Wędrowny kuglarz słowa.
4 miesiące temu / ktoś
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 58 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.

 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI