Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   LISTOPADA   2017 r.

Ofiarowanie NMP
Św. Gelazego I, papieża
Św. Alberta, biskupa
 
 
 
 

Niemka przeciwstawia się islamowi


Następny film
Kardynał Burke: oddajmy się Sercu Jezusa, wszyscy!
#INTERNET    #ISLAM    #MUZUŁMANIE    #NIEMCY    #SZARIAT    #RELIGIA    #POLICJA

Z cyklu znalezione w Internecie. "Dlaczego chcecie, żeby tu było jak w krajach z których wyjechaliście?" - pyta retorycznie Niemka zgromadzonych wyznawców islamu. Dobrze, że była tam także policja...


DATA: 2013-09-06 15:16:00
AUTOR: KOMENTARZ CZYTELNIKA, PRZYSŁANY NA SKRZYNKĘ [email protected]
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Należy pogratulować pochwały wojującego feminizmu. Tak się spuszcza złe emocje. Kolejny sondaż - "bicie piany". Hej ludzie ! patrzcie i wkurzajcie się , odreagujcie swoją złość i bezsilność. To nic nie kosztuje. Tylko u "Nas" jest to możliwe , nigdzie indziej takiego filmu nie zobaczycie. U nas w kraju też obowiązuje polityczna poprawność /--tchórzostwo. A gdzie podziali się mężczyźni ? "Wymarli"? Nie. Żyją w świecie wirtualnym (TV , internet) , piją piwo , balują , debatują , pompują mięśnie , ekscytują się innymi facetami latającymi w krótkich majteczkach po boisku . Przecież nowoczesny mężczyzna to też człowiek i ma prawo do tego aby być wyluzowany i swój świat ograniczać do "ekranu" i "lustereczka" .Niektórzy to nawet nie wiedzą kim są (mężczyzną czy kobietą , czy jednym i drugim łącznie). Nie należy się zatem dziwić, że prawdziwy CHŁOP -Arab z maczetą ociekającą krwią budzi przerażenie i otrzeźwienie. Tylko taka rzeczywistość może wymusić reakcję
3 miesiące temu / Iskierka
 
Mądra kobieta, niestety w krajach zachodnich to gatunek wymierający.
4 miesiące temu / DarekJ
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 58 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.

 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI