DZIŚ JEST:   27   MAJA   2018 r.

Trójcy Przenajświętszej
Św. Augustyna z Canterbury
Św. Fryderyka, biskupa
 
 
 
 

Niemcy: coraz więcej imigrantów, coraz więcej gwałtów. Przypadek?

Niemcy: coraz więcej imigrantów, coraz więcej gwałtów. Przypadek?
Fot. REUTERS / FORUM

W Bawarii wprost lawinowo wzrasta liczba zgłaszanych gwałtów. W pierwszej połowie tego roku policyjne statystyki odnotowały już 685 przypadków tego rodzaju przestępstw. To wzrost o 48 procent w porównaniu z rokiem poprzednim.


Jak można wnioskować na podstawie dostępnych danych, za wzrost liczby gwałtów w znaczącej mierze odpowiada niekontrolowany napływ nielegalnych imigrantów. To właśnie ci przybysze odpowiadają za 18 procent wszystkich gwałtów na bawarskich kobietach.


Zarazem 50-procentowy wzrost liczby wszystkich odnotowanych gwałtów nie oznacza jednak koniecznie, że rzeczywiście popełniono o tyle przestępstw więcej, niż rok wcześniej. W listopadzie ubiegłego roku w życie weszły nowe regulacje prawne, które ułatwiają pozywanie i skazywanie przestępców seksualnych. Zdaniem ekspertów to właśnie dzięki temu więcej kobiet decyduje się obecnie na zaskarżenie swoich gwałcicieli, co skutkuje też nagłym skokiem policyjnej statystyki.


Jak wskazują niemieckie media – nawet te liberalne – wzrost odsetka imigrantów w całej grupie gwałcicieli jest jednak faktem i pokazuje, że problem przemocy seksualnej w grupie tak zwanych „uchodźców” wciąż się nasila.

W ostatnich dniach głośno było w Bawarii o przypadku biegaczki, którą w miejscowości Riedering zgwałcił 34-letni Nigeryjczyk. Mężczyzna nie otrzymał w Niemczech azylu, ale jego obecność w RFN była tolerowana.


Nieco wcześniej do jeszcze brutalniejszego przypadku doszło w Lipsku, gdzie nieujęty wciąż sprawca – według zeznań ofiary imigrant – zgwałcił i ciężko poranił inną biegaczkę, która musiała przejść w szpitalu poważną operację.


W ostatnich dniach na jaw wyszedł też sierpniowy przypadek z Dessau w Saksonii-Anhalcie, gdzie czterech azylantów z Erytrei zwabiło i zgwałciło 56-letnią kobietę żyjącą ze zbierania butelek. Ofiara musiała po gwałcie spędzić dłuższy czas w szpitalu.Pach

Źródła: jungefreiheit.de, sueddeutsche.de


DATA: 2017-09-15 08:50
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Biedni i niewinni imigranci przyszli zaprowadzić tylko spokój i porządek - co jak widać już przynosi efekty w postaci modyfikacji prawa ujawniające bezeceństwa i bałagan Niemców.
3 miesiące temu / amper
 
A pogonić azylantów! przecież Europa cierpi jak nigdy od 78 lat a wina stoi po stronie Niemców i ich zakichanych sojuszników Polsko nie dajmy się bo to napływ złej siły i gwałtów europo kochana nie daj się niech zyje PiS za to że dzielnie walczy o Polskę i nie daje sobie wposzczac zastanych emigrantów to już pomału jak wojny krzyżowe Polsko kochana nie daj się ????
8 miesięcy temu / Romulus
 
Bydło go gazu zero tolerancji
8 miesięcy temu / Patyk
 
I coraz wiecej przenosi sie Niemcow i innych narodowosco do Polski i nam nie zabraknie pracownikow i ludzi odpowiedzialnych Już nawet podobno jeden listonosz Włoch jest w Lomiankach,Polacy wracają z Nemiec Chcą w spokoju i po katolicku wychowywać swoje dzieci Niemcy mają krew na rękach nie odpokutowana z II wojny św. tracą rozum zło nimi kieruje Trzeba ich może egzercyzowac?
8 miesięcy temu / bachna
 
Sami sobie to zgotowali więc w czym problem ?
8 miesięcy temu / xardas
 
A o czym się nie mówi?: w pewnej parafi niedaleko Dortmundu przyszłoroczna niewielka procesja na Boże Ciało stoi pod znakiem zapytania; kobiety w Wiedniu boją się porwań; pewna turystyczna miejscowość w Szkocji radośnie przeżywa odwiedziny nachodźców z nieodległej wyspy, przeżywa w taki sposób, że zamykane są pewne części miejsc użytku publicznego; w sporym miasteczku w Belgi kobiety nie wsiadają na rower, po prostu nie wychodzą z domu po zmroku (jeszcze 2 lata temu nie było TAKIEGO problemu); w Polsce grupy osób władających wschodnim językiem gwałcą i media o tym milczą. Piszę o ułamku tego co wiem osobiście. To jaki jest prawdziwy obraz Europy (oraz Polski) obecnie? (1)
8 miesięcy temu / Stroke
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.