DZISIAJ JEST
SOBOTA 23 WRZEŚNIA
Św. Ojca Pio z Pietrelciny
Św. Tekli, męczennicy
Św. Ojca Pio z Pietrelciny
Św. Tekli, męczennicy
Imieniny obchodzą:
Pius, Bogusław, Tekla
 
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Ponad 25 tys. osób zaapelowało do prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry! Dołącz do nich - nie pozwól zamieść prawdy o aborcji pod dywan!

Data publikacji: 2016-03-31 06:00
Data aktualizacji: 2016-03-31 09:34:00
Ponad 25 tys. osób zaapelowało do prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry! Dołącz do nich - nie pozwól zamieść prawdy o aborcji pod dywan!

Jakie znaczenie ma dla zabijanego dziecka to, czy pada ofiarą tzw. aborcyjnego kompromisu, czy działań o charakterze przestępczym? Czy to zmniejsza jego ból? Czy sprawia, że zadana mu brutalnie śmierć ma łagodniejszy przebieg? Oczywiście, że nie! W związku tym, na początek możemy apelować do ministra Ziobry o szybkie ukaranie winnych tragicznej sytuacji w warszawskim Szpitalu Świętej Rodziny. Krok ten wykonało już ponad 25 tysięcy osób! Dołącz do nich!


„Szanowny Panie Prokuratorze, zwracam się do Pana z apelem o objęcie bezpośrednim nadzorem postępowania, które prowadzone jest w sprawie śmierci dziecka narodzonego w wyniku nieudanego zabiegu aborcji, co miało miejsce w nocy z 6 na 7 marca 2016 r. w Szpitalu Świętej Rodziny w Warszawie” – czytamy w apelu, który można podpisać korzystając ze strony protestuj.pl.

 

Czytając doniesienia medialne mówiące o dramatycznych wydarzeniach jakie rozegrały się w warszawskim szpitalu trudno nie zwrócić uwagę na relacje świadków wspominających krzyk dziecka, któremu odmówiono pomocy. Czy krzyk tego dziecka oraz cierpienia setek nienarodzonych, którym odmawia się prawa do życia pozostanie tylko „wołaniem na pustyni”? Aby tak się nie stało, warto podpisać apel do prokuratora Zbigniewa Ziobry.

 

Jak słusznie zauważają autorzy apelu „mamy uzasadnione podstawy do stawiania pytań o to, czy publiczny szpital drastycznie złamał prawo”! Ochrona życia dziecka narodzonego znajduje wyraz na gruncie polskiego prawa karnego, w art. 148 § 1 Kodeksu Karnego, który przewiduje odpowiedzialność karną za zabicie człowieka. „Człowiekiem” w rozumieniu tego przepisu jest również dziecko narodzone w wyniku błędnie przeprowadzonej aborcji. Orzecznictwo Sądu Najwyższego w tym zakresie jest jasne i konsekwentne.

 

Czyż pozostawienie samodzielnie oddychającego dziecka bez opieki w celu jego uśmiercenia nie stanowi zbrodni zabójstwa? Jakby tego barbarzyństwa było mało, wszystko to dokonało się w szpitalu, który obrał za swojego patrona Świętą Rodzinę.

 

Jeśli uważasz, że winni tego strasznego czynu powinni zostać ukarani – zaapeluj do prokuratora generalnego o  objęcie bezpośrednim nadzorem postępowania! Dołącz do protestu przeciwko bestialskiemu traktowaniu chorych dzieci na stronie protestuj.pl.

 

 

 

 

  

 

  

 
baner
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
POLECANE FILMY

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

..
młoda
Mam nadzieję i proszę, aby obecny rząd PIS, który ma większość w parlamencie zmienił obecnie obowiązujące prawo dot. aborcji eugenicznej na całkowity zakaz aborcji i karanie tych, którzy w podziemiu dokonują nielegalnych aborcji.Skoro PIS deklaruje się jako partia katolicka to powinien te haniebne prawa dot aborcji eugenicznej zmienić.Rozumiem, że w poprzednim sejmie było trudno przegłosować te obywatelskie projekty wnoszone przez organizacje pro-life, pod którymi podpisało się kilkanaście tysięcy obywateli, ale tez można to już zrobić Pis może to zrobić i wprowadzić ustawę chroniącą całkowicie życie dzieci nienarodzonych nawet tych chorych.To, co zdarzyło się w tym szpitalu jest haniebne i to jest skandal, ponieważ zostało zamordowane dziecko, które urodziło się żywe i pewnie zdrowe, skoro tak donośle płakało, a nikt się tym nie zainteresował, dziwi mnie dlaczego jeszcze prof. B.Chazan nie został przywrócony na swoje stanowisko dyrektora pis też może się tego żądać
kate
zaraz podpisuję, tylko dlaczego trzeba o to apelowac, skoro rządząca partia deklaruje się jako chrześcijańska i ma większośc, prawa można zmienic właśnie na takie i proponuję drugi apel o zmianę patrona, bo to profanacja Świętej Rodziny.
fddd
Profesor Chazan na dyrektora!On by w życiu nie dopuścił do tego.
dime
chyba jest pomylka aby Szpital nosil imie Sw. Rodziny a wszystko mija sie z prawda. Jak wiec jest dopuszczalny taki stan rzeczy i to w kraju o wysokim procencie , ktorzy deklaruja sie, ze sa Chrzescijanami a przeciez i Muzulmanie tez chronia rodzine i daltego ich rodziny przekraczja stan rodzininy w porownaniu z Europejczykami. Rodzina podstawowym fundamentem isnienia ludzkosci dla przyszlych poklolen. Ludz z Rzadem Rzad z ludem. Panie Prokuratorze ratuj nas przed samozaglada.Chrzescijanie dokad zmierzacie??????
Kelly
Szpital ten nie godny jest nosic imie Swietej Rodziny. Proponuje zmiane na Adolfa Hitlera.Protest podpisalam z corka.Nalezy zapytac prezydent Warszawy co z tym \'fantem\'zrobi.Prof.Chazana zwolnila za odmowe wykonania aborcji.Powinna rowniez zwolnic lekarzy,ktorzy tego mordu dokonali.My katolicy musimy zrobic wszystko, aby winni tego bestialstwa zostali ukarani.
Karoline
Najważniejsze,co można zrobić to zmienić patrona np. na im. Stepana Bandery /przyjaciel władz/. Eugenika dzieje się w wielu szpitalach kraju,było o tym przy okazji nagonki na prof. Chazana. Dodatkowo nikt nie udowodni,czy płód na pewno był chory. Horror podwójny.
Juki
Podpisujcie ludzie. Stańmy w obronie życia !
nie wyobrażalny grzech !
To w głowie się nie mieści !? widać diabeł ogonem swym w tym lewackim genderowym światopoglądzie UE
..
 
..
..
INFORMUJ
Wiesz o ważnym wydarzeniu?
Nie ma go na naszym portalu? Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
..
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.