Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   22   STYCZNIA   2018 r.

Św. Wincentego Pallottiego
Św. Wincentego, męczennika
 
 
 
 

Nic nie uzasadnia zabicia nienarodzonego dziecka!


Trudno w Ustawie Zasadniczej znaleźć "wartość", która uzasadniałaby zabicie dziecka na prenatalnym etapie rozwoju, u którego występuje podejrzenie wystąpienia ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia. Jest za to zakaz dyskryminacji i nakaz opieki nad osobami niepełnosprawnymi - przypomniała dr Joanna Banasiuk z Instytutu Ordo Iuris podczas "Kongresu wartości życia osób niepełnosprawnych - Niepełnosprawni dla życia", który odbył się 3 grudnia 2016 roku w Krakowie.


DATA: 2016-12-14 08:07:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

A co uzasadnia zabicie narodzonego? Bo od tych informacji az glowa boli w ostatnim miesiacu ! Dzieci umierajace w potwornych bolach, bite, ponizane, glodzone! Najpierw obroncy zycia pomozcie tym narodzonym i cierpiacym a pozniej sie za embriony zabierajcie
ponad 1 rok temu / Kacha
 
Zagrożenie zdrowia i życia matki jak najbardziej uzasadnia.
ponad 1 rok temu / Stormer
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 62 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.