Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   LUTY   2018 r.

Św. Piotra Damianiego, Doktora Kościoła
Św. Roberta Southwella
 
 
 
 

Newsweek ostrzega: nie dawajcie Polakom broni do ręki! Czego boi się pismo Tomasza Lisa?


Kto nie chce dać Polakom prawa do broni? Komu wyraźnie nie pasuje to, że Polacy chcą posiadać broń? W tej sprawie panuje dziwny sojusz...


DATA: 2017-10-18 08:53:00
AUTOR: ŁUKASZ KARPIEL
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Musimy przywrócić kulturę posiadania broni palnej. U nas nożownik w Stalowej Woli zabija tylko 1 osobę, a wariat w Las Vegas zabija 59 osób na koncercie. To pokazuje jak daleko nam do USA.
3 miesiące temu / ala wilk
 
Bandyci i terroryści mają siatki przerzutowe i siatki. Ile razy ogląda się materiał o zatrzymaniu jakiejś grupy zawsze "zabezpieczono x sztuk broni i amunicji". Cywil bez broni zachęca bandytów do działania, czują się bezkarni. Kto to jest niby osoba niepowołana? Praworządny obywatel po psychotestach, weryfikacji i szkoleniu jest powołany czy nie? Czym cywil różni się od policjanta? Tylko tym, że nie ma munduru. Czy mundur sprawia, że człowiek nagle już jest tym powołanym? Broń jest i do celów sportowych i czarnoprochowa i nikt nie ginie. W tej chwili jesteś skazany na łaskę bandyty czy zrobi Ci krzywdę czy nie, nie masz absolutnie żadnej alternatywy do "uciekaj lub schowaj się". Ja chcę mieć 3 opcję "walcz/broń się". Mówicie o Vegas-była to broń NIELEGALNA,bo automatyczna. Dlaczego nikt nie mówi o tym ile razy broń uratowała komuś życie, udaremniła napad, gwałt, zabójstwo, rabunek? Bo do tego broń służy i jest to normalne i nikt o tym nie trąbi.
3 miesiące temu / Y
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 65 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.