Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   20   STYCZNIA   2018 r.

Św. Sebastiana, męczennika
Św. Fabiana, papieża, męczennika
 
 
 
 

Módlmy się w intencji synodu!


Na początku października w Rzymie odbędzie się Synod biskupów poświęcony rodzinie. Módlmy się w intencji uczestników tego wydarzenia.


DATA: 2014-09-26 13:40:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Czcigodny Księże Arcybiskupie Proszę przyjąć wyrazy wielkiego uznania i solidarności z odważną i bezkompromisową postawą Waszej Ekscelencji w kwestii obrony nienaruszalnych i fundamentalnych zasad moralnych podczas obrad Synodu Biskupów w Rzymie. Przykład Księdza Arcybiskupa jest dla mnie niezwykle budujący i mobilizujący.Dlatego zapewniam Ekscelencje o modlitwie do Boga Najwyższego,za wstawiennictwem Maryi, Królowej Rodziny, w intencji skutecznej obrony Prawdy o małżeństwie i rodzinie.
ponad 3 lata temu / zuzia
 
TheModern.Szatan nie wysłuchuje modlitw bo nie jest w stanie
ponad 3 lata temu / Antyadolf
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 62 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.