Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   LISTOPADA   2017 r.

Ofiarowanie NMP
Św. Gelazego I, papieża
Św. Alberta, biskupa
 
 
 
 

Między Newsami. Odcinek pierwszy


Następny film
Polski etos rycerski - prof. Ryba i dr Skrzydlewski

Prezentujemy pierwszy odcinek naszego nowego cyklu "Między Newsami". Na razie jest to wersja beta :) Planujemy co tydzień publikować tego typu przegląd informacji redaktorów PCh24.pl! Rozwijamy PCh TV i liczymy na Państwa wsparcie!


DATA: 2013-09-06 15:14:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Gruzini są normalni, bo ich kościół choć jest schizmatycki, nie sprzedał swojej wiary za garść współczesnych srebrników... podejrzewam że z tamtejszych "ambon" nie czadzi socjalizm, i prawa człowieka a poprostu Ewangelia... feel the difference
ponad 4 lata temu / Piotr PX
 
To może być jeden z najlepszych programów informacyjnych w necie. Mam nadzieję, że wersji docelowej, niebeta, będzie się dało słuchać bez słuchawek. No i zmieńcie fotele, one się nadają tylko dla bardzo wysokich osób. Pan Krzysztof Gędłek prezentuje się w tym meblu nie najlepiej.
ponad 4 lata temu / Maria Antonina
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 58 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.

 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI