DZISIAJ JEST
NIEDZIELA 20 SIERPNIA
Św. Bernarda z Clairvaux, Doktora Kościoła
Św. Bernarda z Clairvaux, Doktora Kościoła
XX Niedziela zwykła
Imieniny obchodzą:
Bernard, Samuel, Sobiesław
 
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 

Londyn: krzycząc „Allach Akbar” obcięli głowę żołnierzowi

Data publikacji: 2013-05-23 07:29
Data aktualizacji: 2013-05-23 07:39:00
Londyn: krzycząc „Allach Akbar” obcięli głowę żołnierzowi
fot. Terry / commons.wikimedia.org, licencja cc

W środę o godzinie 16:30 dwóch mężczyzn w wieku około 20 lat zaatakowało mężczyznę w dzielnicy Woolwich we wschodnim Londynie. Krzycząc „Allach Akbar” obcięli mu głowę. Następnie uzbrojeni w broń białą i palną zmusili przechodniów, by robili im zdjęcia nad ciałem zamordowanego Brytyjczyka.


Policjanci otworzyli do morderców ogień z broni palnej. Mężczyźni, opisywani przez świadków jako osoby o nieeuropejskich rysach twarzy, zostali przewiezieni z ranami postrzałowymi do dwóch różnych szpitali.


Jak ujawnił Nick Raynsford, lokalny polityk, ofiarą jest najprawdopodobniej jeden z brytyjskich żołnierzy, stacjonujących w pobliskiej jednostce. Tożsamość ofiary nie została jednak oficjalnie potwierdzona.

 

Brytyjski premier zwołał w tej sprawie nadzwyczajne posiedzenie sztabu kryzysowego. - Ludzie z całej Wielkiej Brytanii i ze wszystkich społeczności będą jak sądzę potępiać ten rodzaj ataków – powiedział Cameroon. – Nigdy nie ugniemy się przed takimi ludźmi – dodał. Wyraził współczucie dla ofiar i powiedział, że policja identyfikuje sprawców. Burmistrz Londynu Boris Johnson określił atak jako "obrzydliwy akt złudzeń i niewybaczalnej przemocy". Według Buckingham Palace, królowa jest zaniepokojona wiadomością o napadzie i śledzi informacje na jego temat.

  

Islam w Wielkiej Brytanii jest przez muzułmańską imigrację coraz powszechniejszy. Wśród brytyjskich muzułmanów połowa jest poniżej 25 roku życia. Szacuje się, że co dziesiąty obywatel Zjednoczonego Królestwa, który nie ma ukończonych 25 lat życia jest wyznawcą Mahometa.


Obecnie mniej niż połowa młodych brytyjczyków uważa się za chrześcijan. Większość wyznawców Chrystusa to ludzie w wieku emerytalnym lub okołoemerytalnym. Według ekspertów islam zostanie w Wielkiej Brytanii religią dominującą w ciągu 10 lat. 

 źródło: bbc.com

mat, MjednCzytaj również: Islamski patrol na ulicach Hagi atakuje mieszkańców

 
baner
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

..
Syfonezze
...A tymczasem na ulicach Warszawy coraz więcej obcokrajowców ochoczo witanych przez krocza naszych kobiet. Mili i uśmiechnieci udając zagubionych wdzieraja sie w serca polek które szukaja prawdziwej miłosci nie zdając sobie sprawy że najważniejsze w tym wszystkim jest możliwość nieograniczonego poruszania sie po UE oraz posiadanie białej kobiety co juz w krajach zachodnich nie jest takie łatwe. Powoli fala wdziera sie do Polski. Będziemy jeszcze płakac jak francja czy niemcy, ale bedzie juz za pózno. Kraje zachodu sie cieszą że otworzył sie nowy "rynek" na zbyt dla niechcianych cudzoziemców. [email protected] Patryjota i Polak kochający swój kraj.
Syfonezze
...A tymczasem na ulicach Warszawy coraz więcej obcokrajowców ochoczo witanych przez krocza naszych kobiet. Mili i uśmiechnieci udając zagubionych wdzieraja sie w serca polek które szukaja prawdziwej miłosci nie zdając sobie sprawy że najważniejsze w tym wszystkim jest możliwość nieograniczonego poruszania sie po UE oraz posiadanie białej kobiety co juz w krajach zachodnich nie jest takie łatwe. Powoli fala wdziera sie do Polski. Będziemy jeszcze płakac jak francja czy niemcy, ale bedzie juz za pózno. Kraje zachodu sie cieszą że otworzył sie nowy "rynek" na zbyt dla niechcianych cudzoziemców. [email protected] Patryjota i Polak kochający swój kraj.
Tiberias
Berlin: Wtorek 17.30, 82letni Marcel M. zmasakrowany w supermarkecie Kaufland. Morderca Valentin W. pochodzi z Biszkek - stolicy Kirgistanu (78% islam) ... Cichutko o tym w big MSM, tylko wzmianka w lokalnej gazecie (Berliner Zeitung "Mord an der Fleischtheke Ein zufälliges Opfer") ... Sprzedawczyni-świadek tego bestialskiego morderstwa: "Nie mogę rozmawiać z nikim - nawet ze stałymi klientami - o tej sprawie. rozporządzenie dyrekcji"
przybyś
nie wiem jak dla innych, ale dla mnie to wydarzenie jest jak jakiś symbol, kamień milowy kończący losy pewnej cywilizacji. Zapewne pojawią się głosy, ze Europa upadała już wiele razy, że koniec kultury miał następować z końcem każdego wieku, ze to już oklepany dekadentyzm. Powiem im tylko jedno: mam nadzieję że macie rację.
przestroga
Czarni sa z reguly bardzo okrutni. Morderstw przewaznie dokonuja z nozami i maczetami Tak zginal moj znajomy Francuz w Camerunie.Zostal zmasakrowany szabla.Powod-pieniadze.
Tiberias
@TO NATURALNA REAKCJA NA OCHYDĘ: Masoneria agituje już od 1400 lat? Masakra na żydowskim klanie "Banu Qurayza" - w której AKTYWNIE uczestniczył prorok religii pokoju i warlord mohamed (mason), ultimatum "ASLIM TASLAM" tegoż masona do cesarza Herakliusza, Bitwa pod Poitiers ad 732, pokojowy biwak gromadki 200.000 zuchów z druchowym Kara Mustafa na czele, pod bramami "Złotego Jabłka". Pacyfikacja Kamieńca Podolskiego ad 1672, wyprawa "agenta Masonerii" niejakiego Sobieskiego na czambuły tatarskie (uwalniająca 44.000 ludzi z jasyru), bitwa pod Chocimiem 1673. I i II wojna berberyjska (1801?1805) oraz (1815-1816) znanymi jako wojny trypolitańskie ---> to oczywiście tylko i wyłącznie celowe działania - wysłanych w XXI wieku maszyną czasu - agentów masonerii. Celowe działania nie mające absolutnie nic wspólnego z tzw. "surami miecza" w koranie.
Fearless Wretch
Brytyjczycy chcieli mieć imperializm, to teraz mają imigrantów. A muzułmanie śmieją się w kułak, kiedy słyszą o "tolerancji" i "wielokulturowości". "Tolerancja" oznacza dziś, że wszystko wolno każdemu oprócz chrześcijan. "Postępowe" elity oficjalnie nie tolerują tylko nazizmu, bo prowadził do morderstw i zamordyzmu. A islam niby nie owocuje morderstwami? A hinduizm niby nie promuje dyskryminacji klasowej? A jakoś im wszystko wolno...
Marecek
Co innego Islam jako religia a co innego islamiści wierzący w podbój "niewiernych" i opanowanie świata! Europa przez demokrację, łagodność i pobłażanie wszelkim odmianom inności jest doskonałą ofiarą do podboju militarystycznych Muzułmanów! Bez zmian w naszym ustroju jeszcze za życia naszego pokolenia Europa będzie islamska...
Teotym
Ciekawe czy wyciągną wnioski czy dalej będą praktykować multi-kulti wobec muzułmanów?
John Galt
Kolejny przykład upadku cywilizacji Zachodu! Jądro ciemności... Conrad i Spengler oraz Koneczny ze zgrozą patrzyli w taką właśnie przyszłość. Horror, horror...
TO NATURALNA REAKCJA NA OCHYDĘ
Zanim zaczniemy wyzywać islam od dziczy zastanówmy się jaka teraz jest sytuacja w europie. Masoneria wdarła się do europejskich rządów i niszcząc chrześcijaństwo i Kościół, poprzez demoralizację (aborcja, homo, eutanazja, itd) prowokuje do radykalnych reakcji. WINĘ ZA TO PONOSZĄ ZDEMORALIZOWANE ANTYCHCHRZEŚCIJAŃSKIE WŁADZE USTANAWIAJĄCE OCHYDNE PRAWA, OCHYDNE DLA KAŻDEJ RELIGII
super
To dobrze. Niech angolom pomogą ich odwieczni przyjaciele ze Wschodu.
Oriana
Gdzie była brytyjska policja, kiedy terroryści do gapiów wołali, by strzelali im zdjęcia?!!! Bo tak było! Teraz zwołują sztab kryzysowy i ubolewają nad atakiem! Obłuda do kwadratu. Sami go sprowokowali, sprowadzając miliony muzułmanów do UK, a teraz "płaczą" nad losem jednego żołnierza. Brytole, obudźcie się!
Marta
Nie wiem jaki będzie koniec Zachodu ale nie chciałabym tego nigdy oglądać :(
Alfred
Wyznawanie islamu powinno być zakazane i surowo karane. To religia przemocy, nietolerancji, zła i szatana. Ta religia nie ma nic wspólnego z prawdziwym Bogiem, prawdą i miłością.
Pedro
islamska dzicz.
..
 
..
..
INFORMUJ
Wiesz o ważnym wydarzeniu?
Nie ma go na naszym portalu? Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
..
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.