DZIŚ JEST:   25   MAJA   2018 r.

Św. Grzegorza VII
Św. Bedy Czcigodnego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Uwaga drastyczne treści!

Łamał dzieciom karki. Aborcyjny horror w hrabstwie Harris

Łamał dzieciom karki. Aborcyjny horror w hrabstwie Harris
Fot. lumix2004/sxc /JK

Przed amerykańskim wymiarem sprawiedliwości już wkrótce może stanąć kolejny aborcyjny rzeźnik. Prokuratura hrabstwa Harris prowadzi postępowanie w sprawie aborcjonisty, który własnymi rękami łamał karki żywo urodzonym dzieciom.


Przypadek przypominający sprawę Kermita Gosnella, któremu udowodniono zabicie trojga dzieci po przeżyciu aborcji, prowadzi prokuratura hrabstwa Harris. Zarzuty przedstawiono Douglasowi Karpenowi, właścicielowi kliniki aborcyjnej specjalizującej się w późnych aborcjach, czyli po 24. tygodniu życia prenatalnego.


„Nasz Dziennik” podaje, że z informacji zebranych przez śledczych wynika, że oskarżony wielokrotnie dopuszczał się zabójstw dzieci, którym udało się przeżyć aborcję. Podstawą oskarżenia są zeznania trzech byłych pracownic. Deborah Edge, Gigi Aguliar i Krystal Rodriguez zgodnie potwierdziły, że Karpen wielokrotnie zabijał dzieci, które przyszły na świat żywe. Przecinał dzieciom kręgosłupy.

 

W większości przypadków płód był całkowicie na zewnątrz, zanim on [Karpen] przecinał mu rdzeń kręgowy lub wbijał jedno ze swoich narzędzi, tak by zabić dziecko – powiedziała Deborah Edge. – Jestem przekonana, że widziałam przynajmniej trzy czy cztery razy, kiedy płód został w pełni urodzony – dodała. Z pozostałych zeznań wyłania się obraz jak z najbrutalniejszego horroru. Ginekolog w swoim morderczym procederze wielokrotnie nie używał nożyc, tylko skręcał karki dzieciom własnymi rękami.

 

Doniesienia o makabrze w Houston zlekceważyła lokalna rada lekarska. Odrzucono także liczne doniesienia organizacji pro-life, dokładnie opisujące praktyki Karpena. Sprawa morderczych praktyk nie znalazła także miejsca w wielkoformatowych mediach.

 

 

Źródło: „Nasz Dziennik”

luk


DATA: 2013-06-03 10:25
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

W XXI w. dokonuje się po prostu barbarzyńskich rzezi na nienarodzonych, a świat zachodni szczyci się "przestrzeganiem praw człowieka"...
ponad 4 lata temu / Fearless Wretch
 
Wszyscy aborcjoniści są opętani. Tak OPĘTANI przez szatana, nie ma większego zła jak aborcja, nie ma i nie będzie. Tylko Bóg może to powstrzymać a może to już jest koniec i tylko parę dni zostało do przyjścia Chrystusa, nie wiem, ale na pewno trzeba wołać Marana Tha przyjdź Panie Jezu i skończ ten koszmar, utul zamordowanych i zmiłuj się nad tymi którzy Cię wołają i szukają
ponad 4 lata temu / Zwykły
 
Tak,jak pracownicy rzezni przyzwyczajają się do widoku krwi,ciał zabitych zwierząt tak i "lekarze"którzy dokonują aborcji przyzwyczajają się do widoku martwych ciał dzieci ludzkich.Robią to z niskich pobudek-zarobku.Pytam Was-czy to nie domaga się kary Bożej?Należy w każdy,możliwy sposób walczyć z tym procederem(od rzetelnej informacji po zmianę prawa)!
ponad 4 lata temu / ela251159
 
+ Boże, zmiłuj się nad nami...
ponad 4 lata temu / Asia
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.