Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   MAJA   2018 r.

Św. Leoncjusza, biskupa
 
 
 
 

Ks. Piotr Glas: symbole religijne. Oręż do walki z szatanem


Ksiądz Piotr Glas specjalnie dla PChTV o roli symboli religijnych w walce z szatanem.


DATA: 2017-12-18 14:20:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Ponawiam pytania , które poszły do kosza z innymi komentarzami: 1. Czy ks. Glas jest katolickim księdzem ? 2. Czy obecnie jest na urlopie bądź delegacji (z misją) w Polsce ? 3. Jakiemu Biskupowie w Polsce podlega ? Co do roli jaką ma do wypełnienia w Polsce to powinien skontaktować się z KEP aby uzyskać oficjalną zgodę, aby nie było potem kolejnych Oświadczeń KEP w Jego sprawie. Uchylanie się KEP od wzięcia odpowiedzialności za działania jakie podejmuje ks. Glas bez formalnej zgody są niezrozumiałe i wskazują na poza formalne przesłanki. Tak jak to miało miejsce z x. Jamesem czy x. Boshoborą. To, że pan red. Terlikowski współpracował przy wydaniu książki ks. Glasa nie może być jedyną legitymacją wiarygodności osoby. Nie może też powodować nieuzasadnionej cenzury.
5 miesięcy temu / iskierka
 
Do @Tom Bombadil - ja tam wolę trzymać z Panem BOGIEM :)Ludzie są zawodni.
5 miesięcy temu / Soplica
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 71 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.