Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   18   STYCZNIA   2018 r.

Św. Małgorzaty Węgierskiej
Bł. Reginy Protmann
 
 
 
 

Ks. Piotr Glas: symbole religijne. Oręż do walki z szatanem


Ksiądz Piotr Glas specjalnie dla PChTV o roli symboli religijnych w walce z szatanem.


DATA: 2017-12-18 14:20:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Ponawiam pytania , które poszły do kosza z innymi komentarzami: 1. Czy ks. Glas jest katolickim księdzem ? 2. Czy obecnie jest na urlopie bądź delegacji (z misją) w Polsce ? 3. Jakiemu Biskupowie w Polsce podlega ? Co do roli jaką ma do wypełnienia w Polsce to powinien skontaktować się z KEP aby uzyskać oficjalną zgodę, aby nie było potem kolejnych Oświadczeń KEP w Jego sprawie. Uchylanie się KEP od wzięcia odpowiedzialności za działania jakie podejmuje ks. Glas bez formalnej zgody są niezrozumiałe i wskazują na poza formalne przesłanki. Tak jak to miało miejsce z x. Jamesem czy x. Boshoborą. To, że pan red. Terlikowski współpracował przy wydaniu książki ks. Glasa nie może być jedyną legitymacją wiarygodności osoby. Nie może też powodować nieuzasadnionej cenzury.
30 dni temu / iskierka
 
Do @Tom Bombadil - ja tam wolę trzymać z Panem BOGIEM :)Ludzie są zawodni.
30 dni temu / Soplica
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 62 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.