DZIŚ JEST:   25   MAJA   2018 r.

Św. Grzegorza VII
Św. Bedy Czcigodnego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Tu widać samych darczyńców co za kraj miłujących innych.A to na teatr, a to na dzieci,a to na drogi.Ach co za bogaci i wspaniałomyślni ty Polacy.
9 miesięcy temu / nn
 
Dla mnie sprawa jest oczywista. Jesli pan prezes Kaczynski nie zajmie sie powaznie aborcja, to przerabie w nastepnych wyborach. TO PROSTE, bo ja i bardzo wielu ludzi nie bedzie glosowac na niego.
10 miesięcy temu / mrowka
 
@Stroke, jeżeli przeczytasz ustawę 500+ to dostrzeżesz, że płacisz również na rodziny zagranicznych dyplomatów itd. :D
10 miesięcy temu / Hmmm
 
Tylko jedno (mogłoby być więcej) pytanie: skoro płacę na 500+ dla Ukraińców to rozumiem, że Ukraińcy dostaną i mieszkania za nasze pieniądze. Mamy, naród polski, od razu sobie gardło poderżnąć, tak by było najlepiej? /// @Zofia, cyt(Zofia): "Jestem przeciw aborcji, ale najlepszy protest to po prostu prokreacja, do aborcji nikt nie zmusza".Ode mnie (Stroke) komentarz tego: Proszę nie rozmiękczać w zawoalowanym stylu na modłę: "Jestem przeciw gwałtom, ale najlepszy protest to po prostu siedzenie w zamknięciu w domu, do wychodzenia z domu nikt nie zmusza i do gwałcenia także"
10 miesięcy temu / Stroke
 
Kaczyński i Duda tak bacznie wsłuchują się w głosy Polaków, że im w tym hałasie umyka ustawa frankowa. Gdzieś też umyka fakt, że Polacy nie chcą płacić abonamentu.
10 miesięcy temu / Hmmm
 
czyżby pani Beata Szydło nie chciała zabrać głosu w tym cyrku, żeby się nie skompromitować? czyżby przejrzała na oczy i dała sobie na razie na wstrzymanie? przecież "dobra zmiana" w sprawach najistotniejszych dla Polski i Polaków pcha nas w przepaść: wprowadzenie obcych wojsk na teren kraju (po wygnaniu Ruskich), "kompromis" aborcyjny, dalsze zadłużanie kraju, gender dalej ma się dobrze, złodzieje i bandyci nie są rozliczani - trwa tylko tzw. "gonienie króliczka", "Raport WSI" dalej zamknięty w szafie PAD-a (?, albo i gdzie indziej), archiwa IPN-u dalej udostępniane selektywnie, dalej utrzymywanie nas jako najbardziej rozbrojonego narodu Europy w obecnej napiętej sytuacji, kupowanie złomu wojskowego za najwyższe ceny (jak za PełO i ZSL), mimo wyroku sądowego najniższa kwota wolna od podatku w Europie, 23% VAT, wysoka akcyza, skomplikowane przepisy podatkowe, gnębienie polskich przedsiębiorców, a ulgi dla korporacji zagranicznych, żywność modyfikowana genetycznie ...
10 miesięcy temu / JARO
 
Ach! Jaki dobry ten nasz Car, Ojczulek. On i jego ministrowie tyle chcą nam dać! I 500+, i mieszkania, i internety, i nie wiemy nawet, jakie jeszcze dobra nam szykują. Tylko że to złodzieje. Biorą kolejne kredyty, które mają spłacać nasze dzieci... i dzieci ich dzieci...
10 miesięcy temu / Emil M.
 
Do Autora: Naród, który potrzebuje przepisów jak żyć i mieć dzieci jest ciężko chory. GJ.Cezar Gdzie są rodzice, dziadkowie, co zrobili by młodzi wiedzieli jak żyć , by znali i stosowali w swoim życiu Najpiękniejsze prawo 10 Bożych Przykazań?
10 miesięcy temu / Mkirosław
 
Na kongresie J.Kaczyński stwierdził, że nie jest socjalistą a ludzie, którzy go o to posądzają są w błędzie. J.Kaczyński nie wie kim jest i jakie ideały wprowadza w życie. Smutne to i w sumie przerażające..
10 miesięcy temu / sm
 
Ja się cieszę, ze p. Kaczyński i rząd kategorycznie sprzeciwia się przyjęciu "uchodźców". Nie jest to łatwe, gdyż Episkopat naciska żeby przyjąć... Nawet ks. Bashabora dzis mówił o otwarciu na obcych... Co do aborcji to są naciski rządu światowego na wszystkie państwa. Jestem przeciw aborcji, ale najlepszy protest to po prostu prokreacja, do aborcji nikt nie zmusza.
10 miesięcy temu / Zofia
 
Czyżby p. Kaczyński nie bał się lucypra?
10 miesięcy temu / John Galt
 
Putin spotkał się z Kissingerem. Oskarżenia o agenturalność rosyjską prezydentów w USA nie ucichły. Trwają przetasowania i zmiana taktyki we wprowadzaniu NWO. Zakaz aborcji i zakaz gender nie leży w interesie żadnego rządu, cywilizacja śmierci ma obowiązywać w nowym wspaniałym zdepopulowanym świecie.
10 miesięcy temu / wes
 
Życie lub Śmierć,Zbawienie lub Potępienie.Nie ma trzeciej drogi.Rządzący obódźcie się.
10 miesięcy temu / Paweł
 
Bezbożni, żoliborscy socjaliści budują szklane domy i pozwalają na mord na niewiniątkach. Skończą jak ich sanacyjni idole - pouciekają do Londynu gdy na Polskę spadną pierwsze bomby. A nachodźców nie przyjmują bo najprawdopodobniej robią miejsce pod Judeopolonię. W sumie nie wiadomo co gorsze - muslimy czy Eskimosi. Bredni Morawieckiego nie da się już słuchać.
10 miesięcy temu / Leaf427
 
Dla Polaków to żadna zmiana. Nieco inne hasła.
10 miesięcy temu / Sally
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.