Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   22   STYCZNIA   2018 r.

Św. Wincentego Pallottiego
Św. Wincentego, męczennika
 
 
 
 

Komu przeszkadza arcybiskup Jędraszewski?

#KOŚCIÓŁ    #TYGODNIK POWSZECHNY    #ARCYBISKUP    #PCHTV    #NOMINACJA    #KRYSTIAN KRATIUK    #METROPOLITA    #DARIUSZ OKO    #FRANCISZEK    #JĘDRASZEWSKI    #KSIĄDZ OKO    ##KRUCHTA    #INGRES    #DZIWISZ    #KRAKÓW    #KATOLICYZM    #MEDIA    #PAPIEŻ    #KATEDRA    #BISKUP    #PCH24    #GENDER    #KSIĄDZ    #KARDYNAŁ    #WAWEL    #KRUCHTA

Już 28 stycznia odbędzie się ingres arcybiskupa Marka Jędraszewskiego do katedry wawelskiej. Po ogłoszeniu decyzji o nominacji papieża Franciszka media dawały wyraz swojemu wielkiemu zaskoczeniu. Dlaczego? Odpowiedź w nowym programie PChTV: #kruchta. 


DATA: 2017-01-30 08:57:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Papież Franciszek nie udziela przypadkowych nominacji , nie zważa także na spory wewnętrzne w kwestii nominacji. To media nakręcają "spiralę" jak na wyścigach. Szum wobec osoby Bp M. Jędraszewskiego był wyreżyserowany dla "prostaczków" , aby ucieszyli się wygraną ich (prawicowego) kandydata. Kościół przecież też prowadzi politykę i ma do tego specjalistów. Istnieje potrzeba wnikliwego wsłuchiwania się w to co nominowany głosi [vide : youtube - czy istnieje piekło , czy wyznawczy innych religii też będą zbawieni ?]. Jest to kontynuacja "zmiękczania". Wybór kandydata trafiony bezbłędnie. Bp Ryś ma świadomość , że musi jeszcze trochę poczekać aż nadejdzie Jego dzień - czas nowej Generacji i nowego Kościoła.Jest to "sztafeta" pokoleń pracujących na rzecz N.E. i ekumenicznego - światowego Kościoła , w której swój udział ma uśmiechnięty "od ucha do ucha" ks.K. Sowa. i ks. Boniecki.
4 miesiące temu / iskierka
 
Cz2/ Miejsce "spowiedzi" dorosłej już wówczas kobiety: Ośrodek leczenia nerwic. Nie pisz zatem Jagodo dyrdymałów o celibacie i zewie natury, bo nie masz o tych sprawach bladego pojęcia, a powtarzasz "opinie",czytaj:komsomolski bełkot wrogów Kościoła Katolickiego! Nie mierz moralności innych swoją żałosną miarą! Poczytaj lepiej żywoty takich świętych, jak Św. Ojciec Pio, św. Charbel z Libanu, to Ci szczęka opadnie na same...buty!! A tą kobietę, której wyznania poznałem wraz z innymi uczestnikami Ośrodka,skrzywdził nie jakiś moher,czy sukienkowy, jak cynicznie,szyderczo,wulgarnie i po chamsku plują na kapłanów menele i ateistyczne polskie bolszewickie kanalie,zaciekli wrogowie Chrystusa, Kościoła i ludzi kochających Boga,a jej własna mamusia dopuszczająca swego niewyżytego seksualnie knura także do swego DZIECKA! Bolszewicka "ETYKA" krasnoarmiejców, którzy ZAMIENIALI OCHOCZO OKUPANTA GIERMANCA na OKUPANTA SOWIETA i II RP na 45-letnią KOLONIĘ STALINA...
11 miesięcy temu / powstaniec
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 62 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.