Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   LISTOPADA   2017 r.

Ofiarowanie NMP
Św. Gelazego I, papieża
Św. Alberta, biskupa
 
 
 
 

Kim są poliamoryści?


Następny film
Tadek i Forteca: Czy Wyklęci trzęsą popkulturą? - O kulturze w garniturze odc.1

Czy wiedzą Państwo kim są poliamoryści? Czy słyszeli Państwo o nienormatywnej monogamii? Czy kazirodztwo już wkrótce będzie zalegalizowane? O granicach absurdu politycznej poprawności i promocji libertyńskiego stylu życia rozmawiają Krystian Kratiuk i Krzysztof Gędłek - redaktorzy PCh24.pl.


DATA: 2013-09-10 20:03:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

"Poliamoria" to słowo w języku nadwiślańskim (Kraj Nadwiślański - państwo okupujące Polskę od roku 1944). W języku polskim owa poliamoria to po prostu stara poczciwa rozpusta. I tak to należy nazywać. PS Szanowni Panowie Redaktorzy: skrót "TV", w języku nadwiślańskim czytany jako "tiwi", w języku polskim czyta się jako "tefau".
ponad 3 lata temu / Epimeteusz
 
oni sobie jaja robią, prawda?
ponad 3 lata temu / folioamor
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 58 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.

 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI