DZIŚ JEST:   25   KWIETNIA   2018 r.

Św. Marka Ewangelisty
Św. Rustyka, biskupa
 
 
 
 

Jubileusz fatimski już blisko! Dołącz do Modlitewnej Krucjaty

Jubileusz fatimski już blisko! Dołącz do Modlitewnej Krucjaty

Niejedno katolickie serce truchleje wsłuchując się w płynące z całego świata doniesienia. Katastrofalne zjawiska zdają się nie mieć końca. Rodzące się pytania o nadciągający koniec przenikają ludzkie umysły. W tym zamęcie zbyt wielu zapomina o słowach jakie do pastuszków skierowała Fatimska Pani wzywając do pokuty, poprawy życia i modlitwy. Już najwyższy czas, aby odpowiedzieć na niosącą nadzieję Matczyną prośbę.


W 2017 roku minie sto lat od momentu kiedy Matka Boża zeszła na Ziemię, by ostrzec ludzkość, że ta stoi na krawędzi przepaści. Jednak Pani Fatimska objawiła trojgu pastuszkom także proste, napawające nadzieją, trzyczęściowe rozwiązanie:


Poprawa życia, pokuta i modlitwa!

 

Ludzkość jednak nie posłuchała Matczynej prośby. Czy i dziś, kiedy nasz świat zdaje się pędzić ku zatraceniu w przepaść, również pozostaniemy głusi na słowa Pani Fatimskiej? Czy staniemy przed Matką Bożą z pustymi rękami w rocznicę objawień, w których prosiła nas o nawrócenie, pokutę i modlitwę, by świat mógł uniknąć kary Bożej?

 

Nadszedł czas, aby dołączyć do Modlitewnej Krucjaty Wynagradzającej. Nie jutro, czy w przyszłości, lecz dziś! Tysiące ludzi na całym świecie już modli się w intencji nawrócenia ludzkości czekając na obiecany triumf Niepokalanego Serca Maryi! Wciąż jednak brakuje Twojej modlitwy!

 

Z pewnością łatwiej jest załamywać ręce i narzekać na to co dzieje się wokół nas i z każdym dniem oddalać się od prawdziwie katolickiej nadziei. To dająca komfort wygodna postawa. Czy jednak o to prosiła Pani Fatimska? Czy namawiała do porzucenia nadziei i wypatrywania końca? Zdecydowanie nie! Dlatego mimo strachu i grozy, jaka przejmuje wielu z nas każdego dnia na wieść o płynących ze świata zagrożeń, trzeba raz jeszcze wziąć Różaniec do ręki. Tego chce od nas Pani Fatimska. Nie zawiedźmy Jej Matczynej miłości!

 

Dołącz do tysięcy ludzi na pięciu kontynentach, którzy już biorą udział Modlitewnej Krucjacie Wynagradzającej!

 

  

luk

 

 

 

 

 

 

 

 


DATA: 2016-12-22 08:23
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Modlitwa jest potrzebna gdyż tylko w taki sposób możemy podziękować Matce Bożej za wszystkie okazane nam łaski które Najświętsza Panienka wyprasza dla nas u Ojca Niebieskiego. To nasza ostatnia i jedyna droga do zbawienia , choć my nie jesteśmy godni. Niczym sobie nie zasłużyliśmy na to,gdyż słudzy nie użyteczni jesteśmy. Maryja zmieniła moje serce i codziennie go przemienia, wlewa ogrom łask Bożych w moją duszę. I tylko w taki sposób mogę Jej podziękować modląc się na różańcu i dziękować Jej.Dlatego nawróćcie się wszyscy do naszej Kochanej Matki i zaufajcie Jej a Ona was zaprowadzi do Jezusa.
ponad 1 rok temu / [email protected]
 
Tego zażądała Maryja:"Przybędę, aby zażądać poświęcenia Rosji memu Niepokalanemu Sercu i zadośćczyniącej Komunii w pierwsze soboty miesiąca. Jeżeli wysłuchają moich próśb, Rosja nawróci się i zapanuje pokój (13 lipca). Odmawiajcie różaniec codziennie, abyście uprosili pokój dla świata i koniec wojny. Módlcie się, módlcie się wiele i czyńcie ofiary za grzeszników, ponieważ wiele dusz idzie do piekła, bo nie mają nikogo, kto by się za nie ofiarował i modlił. Część pierwsza została spełniona - część druga: nabożeństwo Pierwszych sobót miesiąca i codzienna modlitwa różańcowa- jest pod znakiem zapytania. Ludzie zwalają winę na papieża a sami powinni spełnić swoją część obietnicy.
ponad 1 rok temu / do Murem
 
Do Osoby Niepodpisanej. Oto jak się sprawy mają. Poświęcenie Rosji według nakazu Matki Bożej nie zostało dokonane przez żadnego jak dotąd papieża, mimo iż kilku podejmowało próby, Jan Paweł II kilkukrotnie. Poświęcał świat Niepokalanej, nie spełnił jednak warunków jakie postawiła Maryja. Jakie to warunki? Papież musi dokonać uroczystego poświęcenia Rosji Niepokalanemu Sercu Maryi, w łączności ze wszystkimi biskupami. Jak to ma wyglądać w praktyce? Papież musi 1) W PUBLICZNEJ CEREMONII (nie prywatnie) 2) WYMIENIĆ ROSJĘ, TYLKO ROSJĘ (nie świat) 3) NAKAZAĆ WSZYSTKIM BISKUPOM (pod rygorem kary) włączenie się do uroczystości. Tyle warunków! Prawda, że proste? Jan Paweł II w 1984 r. NIE WYMIENIŁ ROSJI. Świadkiem tego był egzorcysta Gabriel Amorth, który współrganizował tę uroczystość, uwiecznił na filmie co widział i słyszał, można obejrzeć. Poświęcenie zostanie dokonane w przyszłości przez papieża tak jak trzeba. Ku zawstydzeniu kłamców i fałszywych przyjaciół.
ponad 1 rok temu / Murem
 
Siostra M. Łucja od Jezusa i Niepokalanego Serca Konsekracja ta została publicznie dokonana przez Ojca Świętego Jana Pawła II w Rzymie dnia 25 marca 1984 roku przed wizerunkiem Naszej Pani czczonym w Kaplicy Objawień w Fatimie, Cova da Iria [tak nazywa się miejsce, na którym wybudowano kaplicę], który Ojciec Święty ? po tym jak napisał do wszystkich Biskupów świata, aby zjednoczyli się z Jego Świątobliwością w tym akcie konsekracji, jakiego zamierzał dokonać ? celowo nakazał sprowadzić do Rzymu ten wizerunek, aby wyraźnie zaznaczyć, iż Konsekracja jakiej zamierzał dokonać przed tym wizerunkiem była spełnieniem prośby Naszej Pani w Fatimie?. Pomimo tych znaków kwestia poświęcenia dalej jest poddawana w wątpliwość, gdyż fundamentalna obietnica pokoju nie stała się faktem. Wizjonerka z Fatimy odpowiada następująco: ?Po tym wszystkim, jeszcze są ślepi, którzy nie widzą, albo nie chcą widzieć i mówią: Jednakże istnieją wojny na tym świecie poza tą jedną, a Nasza Pani obiecał
ponad 1 rok temu / do Murem
 
2/2 Dlaczego "katoliccy" redaktorzy kłamią, np. fałszując przesłanie fatimskie? Między innymi z 3 powodów: 1) Bo nie kochają prawdy, lecz upodobali sobie w tropieniu, przepisywaniu i pompowaniu popularnych sensacji, jako drodze do "sukcesu". Prawdę zastąpił konstrukt polaryzacyjny, tzw. "prawicowość". 2) Bo pycha im nie pozwala! Wszak za mówienie prawdy zostaliby wyśmiani i napiętnowani wewnątrz Kościoła. To zaś koliduje z atrakcyjnym statusem "katolickich celebrytów", ze sprzedażą książek i gadżetów, z oklaskami dla niezastąpionych "rycerzy prawej strony". 3) Bo linia redakcyjna nie przewiduje całej prawdy. Zwykle w cieniu redakcji czai się a to partia, a to stowarzyszenie o ładnej nazwie, a to osoby tak wielce dystyngowane, że przy nich Maryja to jakby służka (Ona im ma służyć, nie zaś oni Jej). Z takimi wyznacznikami poprawności w tle nie wypada mówić prawdy, najlepiej przemilczeć, zastąpić samozachwytem i artykułami-laurkami na własną redaktorską cześć.
ponad 1 rok temu / Murem
 
1/2 Niestety, wielu jest wśród katolików fałszywych przyjaciół Matki Bożej. Jaki to fałszywy przyjaciel? Pozornie życzliwy, z nakazu poprawności lub przebiegłości. I tak oto fałszywi przyjaciele Maryi gorliwie mnożą wezwania do modlitwy, ubolewają nad kondycją świata, kreślą fałszywe interpretacje triumfu Maryi, itp., lecz UKRYWAJĄ PRAWDĘ, skrzętnie przemilczając wymóg poświęcenia Rosji Niepokalanemu Sercu przez papieża wraz ze wszystkimi biskupami. Matka Boża wyraźnie powiedziała, że akt konsekracji Rosji jest wolą Boga, że bez tego aktu nie będzie pokoju, ani triumfu Niepokalanej! Fałszywi przyjaciele Maryi nie omijają redakcji "katolickich". Redakcyjni rezydenci udają np. że poświęcenie Rosji już się dokonało, choć nie potrafią podać ani daty, ani słów, ani wymaganych okoliczności. Dają posłuch ohydnemu kłamstwu przeciwko Niepokalanej i przeciwko papiestwu!
ponad 1 rok temu / Murem
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.