DZISIAJ JEST
NIEDZIELA 20 SIERPNIA
Św. Bernarda z Clairvaux, Doktora Kościoła
Św. Bernarda z Clairvaux, Doktora Kościoła
XX Niedziela zwykła
Imieniny obchodzą:
Bernard, Samuel, Sobiesław
 
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 

Łukasz Karpiel

Islamski gniew kontra króliczek

Data publikacji: 2017-05-23 20:00
Data aktualizacji: 2017-05-26 07:59:00
Islamski gniew kontra króliczek
fot.REUTERS/Andrew Yates/Forum

W Manchesterze dokonała się kolejna odsłona zderzenia cywilizacji. Po jednej ze stron stanęli gotowi na wszystko, diabolicznie brutalni, stuprocentowo przekonani do swoich racji islamscy fanatycy, a po drugiej nurzająca się w zmysłowości i hedonizmie, oddającą cześć mamonie i innym fałszywym bożkom, masa upadłościowa po cywilizacji zachodniej. Wynik tego zderzenia jest dość łatwy do przewidzenia.


Nie ma wątpliwości, że źródłem siły islamskiego świata jest upokarzająca słabość „naszej strony”. Jak bowiem wygląda świat zachodni oczami prawowiernego wyznawcy Allaha? Jego emblematyczną, a z pewnością przemawiającą do wyobraźni niejednego muzułmanina odsłoną jest „twórczość” i sceniczny wizerunek gwiazdki, podczas której występu doszło do krwawego zamachu.


Droga jaką podążała „kariera” dwudziestotrzyletniej Ariany Grande jest dość typowa. Rosnąca rozpoznawalność zyskana dzięki występom w serialach dla młodzieży sprytni spece od muzycznego show biznesu postanowili przekuć na sukces w świecie muzyki pop. Sprawa nie była stosunkowo trudna, gdyż dziewczyna posiadała całkiem niezłe warunki wokalne. „Jedyne” czego musieli dokonać marketingowi macherzy, to spowodować, aby jej sceniczny wizerunek stał się atrakcyjniejszy dla karmiącej się popkulturą rzeszy młodych ludzi.

 

W tym, jak i wielu innych przypadkach – wystarczy wspomnieć takie bohaterki młodzieżowych produkcji telewizyjnych jak Hannah Montana (Miley Cyrus), czy Britney Spears – wspomniane uatrakcyjnienie polegało na maksymalnej seksualizacji ich artystycznego emploi.

 

Nie ma chyba bardziej charakterystycznego rysu współczesności niż nasycanie wszelkich możliwych treści wyuzdaną seksualnością. Problem ten dotyczy nie tylko obliczonych na zysk marketingowych strategii sprzedażowych, ale również tzw. wysokiej kultury. Pornografia trafiła bowiem, przy wtórze jęku zachwytu, na filmowe i teatralne salony. Jednak polem, na którym seksualizacja stanowi szczególne wyzwanie dla wszystkich zatroskanych o moralną kondycję dzieci i młodzieży, jest bez wątpienia popkultura, którą reprezentuje m.in. piosenkarka Ariana Grande. Oto próbka jej twórczości  słowa pochodzą z piosenki, której tytuł „Niebezpieczna kobieta” jest adekwatny do scenicznego wizerunku zaprezentowanego w teledysku (tłm. za tekstowo.pl):

 

Coś w Tobie sprawia, że czuję się jak niebezpieczna kobieta
Coś w, coś w, coś w Tobie
Powodujesz, że chcę robić rzeczy, których nie powinnam
Coś w, coś w, coś w Tobie


Ot, zwykła piosenka dla młodzieży, czyż nie? To może jeszcze jeden cytat:

 

Stałeś się moim ulubionym grzechem
Więc niech oni, niech oni sobie gadają.


Wątpliwości nie pozostawia także okładka najnowszej płyty piosenkarki nawiązująca do stylistyki jednego z najbardziej popularnych magazynów erotycznych.

 

Aberracja moralna, drążąca współczesny świat, z pewnością nie umyka uwadze – śniących po nocach o podboju – islamskich bojowników. Oni wiedzą, że najpewniejszą oznaką nieodległego w czasie kresu cywilizacji jest zawsze upadek moralny skutkujący porzuceniem wszelkich zasad… To się właśnie dzieje na ich oczach.

 

 

Łukasz Karpiel
 

 
baner
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
POLECANE FILMY

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

..
Belfegorblaster
a mnie się zdaje że odwrócenie się Europy od chrześcijaństwa i bałwochwalstwo rzeczy doczesnych postawionych jako "prawdziwe wartości europejskie" i wynikający z tego upadek moralności sprowadza na nas karę bożą w postaci poddania nas wpływowi cywilizacji islamskiej-agresywnej zupełnie nietolerancyjnej-gdzie ludzie opętani fanatyczna szatańską ideologią zdolni są do nieprawdopodobnego i nieznanego współczesnym Europejczykom okrucieństwa-jedynym ratunkiem dla Polski jest trzymanie się silnie wartości chrześcijańskich i naszej polskiej tradycji -innaczej czeka nas zagłada,dla zachodu raczej już nie ma ratunku-niektóre państwa z czasem mogą się rozpaść-np Niemcy-może wyodrębnić się Bawaria jako kraj gdzie silna jest jeszcze wiara i największy opór dla islamizacji i najwolniejszy upadek moralny.Należy wspierać rodziny aby było jak najwięcej dzieci,dbać o dzieci
r
@Abu Janusz: jest to recepta zażycia śmiertelnej dawki środka znieczulającego.
adam
komentarz za długi.nie wszedl cały. *Wszystko wymienione jest uznawane i wychwalane przez lewicę,ale współczesna "prawica",która istnieje w zyciu politycznym Europy,czyli lewica prawicy,przejęła programy lewicy. Przyczyną konkretnie faktu,iż wysadzają się ludzie żyjący w Europie w dobrobycie,jest,moim zdaniem,m.in. właśnie marksizm kulturowy,który spowodował w.w.degenerację tradycyjnych społeczeństw.Ci młodzi ludzie kierują się w stronę islamu i salafizmu/wahabizmu,gdzie widzą jasne zasady i wzorce w kontraście do zepsutej i upadłej cywilizacji zachodniej.
Abu Janusz
Oooo... czyli recepta na to rozwolnienie moralne jest prosta - przejść na islam. DDDD
adam
To wszystko spowodowały dzialania marksistów kulturowych,którzy od prawie stu lat starają się zniszczyć tradycyjne społeczeństwa zachodnie(łacińskie)za pomocą wielu metod: multikulturalizm-niszczenie tradycyjnych białych europejskich społeczeństw, rewolucja seksualna - zmienienie znaczenia moralności,aborcja,eutanazja,feminizm,pacyfizm,walka z chrześcijaństwem w przestrzeni publicznej(gdyż Kościół stał zawsze na straży kultury i wartości),stworzenie nowego znaczenia "tolerancji"i "poprawności politycznej"-od lat 80,edukacja seksualna małych dzeci +"ideologia gender"(człowiek nie posiada płci).W latach 30 zrezygnowano z klasy robotniczej jako głównego źródła rewolucji na Zachodzie,skrzyżowano teorię Marxa (ucisk klasy robotniczej) z psychoanalizą Freuda (kultura zachodnia to stan ciągłej represji psychologicznej).Marksiści kulturowi osiągnęli niebywały sukces.Udało im się zniszczczyć w wysokim stopniu społeczeństwa zachodnie.To duży skrót,zaznaczający główne punkty.Wszystko wymieni
Leo
"Nie chcieli klękać przed ołtarzem, mają "sztywny romans" z grabarzem". O. tak! Nic dodać nic ująć.
agricola
Nie chcieli klękać przed ołtarzem, mają "sztywny romans" z grabarzem. To tylko drobne incydenty, te syny Szatana pokazują co będą robić z Europejczykami. Wojna na Bałkanach to były niewinne "igraszki" w porównaniu z tym co czeka Francję, Szwecję czy Anglię. Ci idioci nie zdają sobie sprawy, ze to tałatajstwo pewnego dnia wyroi się na zew imamów całą swą masą, z którą zniewieściałe "zachodnie mocarstwa" nie zdzierżą ni tygodnia.
Krzysiek
Widzę że komentarze o "prawach" idą w subjektywny kosmos ideologiczny. I w tym właśne tkwi diabeł "PRAW" kobiet, młodzieży, dzieci nienarodznych itd. Powtwarzam nie ma żadnych PRAW. To o czym się pisze to abstrakty, zwłaszcza w dobie post-nowoczesności pojmowane subjektywnie przez każdego inaczej. I właśnie w tym tkwi problem. Jan Paweł II wiele razy napominał że bez etyki chrześcijańskiej prawo jest niczym po prostu go niema. A brak jest złem. Jedni rozumieją owe "prawa kobiet" tak a inni siak, jedni rozumieją "prawa młodzieży" tak a inni siak. Kobiety traktuje sią źle nie dlatego że nie daje się im więcej praw ale dlatego że nie ma Miłości i to Prawdziwej Miłości. A ponad Miłość nie ma żadnych praw. Dlatego uważam że "prawa" o których mowa są bezpodstawne a jeśli ktoś coś chce wymyślić będzie to puste myślenie życzeniowe, brzęcząca miedź jeśli nie pochodzi od moralności i etyki chrześcijańskiej którą kieruje Miłość do Boga i bliźniego swego JAK siebie samego.
Andrzej Kamiński
To prawda, że zepsucie moralne zachodniego świata jest przyczyna kar, które na niego spadają!Być może, że to dopiero początek!
wmo
Fakt - zginęły niewinne istoty ludzkie. Ale giną już od dłuższego czasu we Francji, Belgii i innych krajach gnijącej Europy. Coś się zmieniło? Nadal będą ginąć. Z jednej strony ziejący nienawiścią islamiści, a z drugiej- ziejąca upadkiem obyczajów ludność Europy. Linia trendu wskazuje na dno...
Michu.
@znawca Nie miałem intencji nikogo dyskryminować. Po prostu myślę, że młode kobiety mogą sobie na więcej pozwolić względem stroju, makijażu etc. Co oczywiście nie oznacza, że czynię jakieś zakazy. Jeśli starsza pani czuję się dobrze w mini, to jej sprawa, mi to nie przeszkadza.
znawca
@Michu! Nie dyskryminuj kobiet ze względu na wiek! W "mini" mogą chodzić także panie po 70-tce. Na zachodzie twoje dyskryminacyjne poglądy uznane byłyby za nie na miejscu. Tam kobiety się tak ubierają, taka jest tam kultura, chcesz z nią polemizować?!
Nick
sensowny artykuł, trafnie przybliża problem, bo na próżno szukać diagnozy w politycznie poprawnych mediach, świeży powiew w tym zaduchu medialnego bełkotu, jakkolwiek temat należałoby bardziej rozwinąć, jako że i sam temat jest dużo bardziej złożony
apocalypto
Wniosek że islamiści atakują zachód bo epatuje seksem i jest niemoralny jest całkowicie błędny. Od samego początku Muhammad nauczał, że muzułmanie są lepsi od niewiernych, że to nie są ludzie tylko synowie małp i świń. A upadek moralny zachodu to dla nich jeden dowód więcej, że prorok miał rację i czują się przez to jeszcze lepsi. Dla nich wszyscy mieszkańcy Europy to chrześcijanie, nieważne czy są wierzący i praktykujący. Od początku istnienia islam atakował chrześcijan, za to że są chrześcijanami. Obecnie cierpią najbardziej chrześcijanie w krajach muzułmańskich. Oni mówią tym samym językiem, ubierają się skromnie, oglądają to samo w tv i słuchają takiej samej muzyki. Mimo to są prześladowani i giną w zamachach.
Zdrowy rozsądek
@Michu Masz rację, kobiety osiągnęły wiele,lecz nie można mówić, że feminizm jest zbyteczny. Pomimo swoich praw, na co dzień spotykają się z dyskryminacją, pobłażliwym traktowaniem, seksistowskimi komentarzami i stereotypowym podejściem. Są to sytuacje na tyle powszechne, że nadal potrzebujemy ludzi walczących o zmianę myślenia. I nie mówię tu o aborcjonistach/tkach, bo feminizm odn aborcjonizmu należy oddzielić grubą krechą. Ogrom feministek nie ma nic wspólnego z drugim ruchem, lecz niestety wszystkie aborcjonistach powołują się na feminizm. I to właśnie ta druga grupa jest nagłaśniana przez media. Równouprawnienie i wolność to niesamowicie podstawowe prawa naszej religii i należy to głośno powtarzać.
Michu.
@Krzysiek Prawa, o których wcześniej pisałem dotyczą młodzieży i dzieci. Do relaksu, wypoczynku. Cenne jest, że teraz dzieci są chronione, nawet rodzice nie mogą używać przemocy wobec nich, np bic po tyłku. Wiesz, że w dawnych czasach naszych dziadków nikogo nie gorszyło, że dzieciak dostał paskiem za przewinienie. Teraz jest to karane, dzieci mają nietykalność cielesną i większą swobodę. Co do praw kobiet feminizm był potrzebny i pożądany ale 100 lat temu. Kobiety wywalczyły sobie m.in prawa wyborcze, możemy się tym szczycić, że w Polsce uzyskały je bardzo wcześnie, zaraz po odzyskaniu niepodległości w1918. Poza tym kobiety wywalczyły sobie prawo do edukacji wyboru drogi życiowej etc. Teraz mamy równość, a feminizm niestety osiągnął wynaturzoną formę walki o aborcje , mniejszości itp. U nas kobiety mają prawa takie same jak mężczyźni, zatem feminizm jest zbyteczny. Feminizm, jest pożądany w krajach islamu, gdzie kobieta jest czesto wlasnościa mężczyzny. Również pozdrawiam. Z
Krzysiek
@Michiu. Co to są za prawa które ty uważasz że mają, młodzież i kobiety. Nie ma osobnych praw dla młodzieży, dla kobiet czy dla męszczyzn. Wręcz przeciwnie istnieje jedna moralność którą scala etyka i to etyka chrześcijańska a która dotyczy wszystkich; męszczyzn i kobiety bez względu na wiek, pozycję społeczną, polityczną i duchową. Nie ma osobnych praw dla jakichś grup społecznych, płci czy wieku. To o czym ty mówisz to prawa wymyślone przez rewolucje lewactwo i talmud między innymi poglądy feminizmu i pajdokracji. Twoje poglądy są w stadium w jakim były poglądy zachodnich upadających społeczeństw sprzed stu lat. Są prawa przyrody, prawa dziejowe, prawa ekonomii i prawa międzynarodowe, to wszystko. Nas jako społeczeństwo w tym kraju w naszej cywilizacji obowiązuje właśnie chrześcijańska etyka a nie bliżej nieokreślone prawa kobiet, prawa młodzieży. Nie jesteśmy żydami talmudycznymi aby wszystko w naszym społeczeństwie było pospinane prawami. Pozdrawiam! Z Bogiem
jacek_wwa
O ile się nie mylę - w islamie kobietom nie wolno śpiewać. To nie jest też tak, że po tamtej stronie mamy czystych i pobożnych wojowników islamu a po naszej stronie "zgniły" Zachód, sodomę, gomorę, ruję i poróbstwo i jak zrezygnujemy z tego wszystkiego to oni nas zostawią w spokoju. Nie, nie zostawią. Tamci również są konsumentami np. pornografii nawet w stopniu większym niż "zgniły" zachód, chleją alkohol kiedy allah nie widzi a silni są wyłącznie w grupie.
coz
Do jp i autora ISIS oswiadczylo ze zolnierz kalifatu podlozyl bombe pod zebranie krzyzowcow. Nie rozroznil tu dobrych (wierzacych) i niedobrych (zepsutych, ateistycznych itp) i z pewnoscia nie mial na mysli ze ISIS walczy z upadlym, bez wartosci spoleczenstwem tylko z krzyzowcami. My titaj czytajacy mozemy sobie pozwolic na takie filozofowanie, ze ja to chrzescijanin wierzacy..oh tradycjonalista, inny to ten posoborowy, nastepny taki co czasem pojdzie do Kosciola, inny wogole noe chodzi a jeszcze jakis tam to Boga ma za nic itd itd.... Dla tych co bomby podkladaja roznicy nie ma. Wiec niech autor tekstu tak sie nie spina. Krotko - islam jak i chrzescijanstwo jest religia ekspansji... islam nadal uzywa przrmocy. Kropla
odszkodowania
Każdy, kto tu komentuje zapewne ma dużo racji w swoich wywodach i to takich z któymi osobiście się zgadzam. Wychodząc ponad spory iterlekutorów należy stwierdzić, że morale nas białych ludzi Europy, brak poszanowania Praw Bożych, sekularyzacja, mamona itd. itp. stały się bożkami współczesnych europejczyków. Drugą kwestią jest wybór "elit" rządzących krajami Europy, które w imię liberalizmu, a właściwie w imię Praw Człowieka, wypaczają znaczenie zdobyczy cywlizacji łacińskiej wpędzając nas wszystkich w łapska masonerii ogarniętej rządzą władzy nad światem za pomocą fanatycznych muzułmańskich analfabetów.
Michu.
@Krzysiek Nie zrozumiałeś, oczywiście nie popieram całkowitego luzu, ale młodzież ma swoje prawa. a tym bardziej mają je kobiety. Do zabawy radości i szaleństw, jednak wszystko to w granicach zdrowego rozsądku. Chyba nie jesteś despotą chcącym trzymać dzieci i kobiety na uwięzi? Trzeba im dawać dobre wzorce( mówię tu oczywiści o o dzieciach, nie o kobietach, które lubię i szanuję), ale bawić też się mogą. Kobiety są inteligentne, nie musimy ich chronić przed feminizmem, same się obronią jeśli chcą. Każdy wiek ma swoje prawa. Dla przykładu spódniczka mini uchodzi młodej dziewczynie, ale dziwnie w niej wygląda starsza pani.Strój zależy od okazji. Wszystko ma swój czas, praca, zaduma, ale też odpoczynek i zabawa. Zabawa nie musi zresztą kojarzyć się tylko z koncertami imprezami itd. Zobacz jak młodzież wspaniale bawi się na Światowych Dniach Młodzieży, ale potrafi się też modlić. Może być ona wzorem dla rówieśników. Dni Młodzieży to świetna zabawa.
kribac
Powinni zorganizować krucjatę przeciwko ISIS. Jestem pewny, że znaleźliby się młodzi ludzie, którzy wzięliby broń do ręki na ochotnika. Tymczasem współczesne rządy oferują nam takie pornogwiazdy jak pani grande, którzy sami ściągają islamistycznych zwyrodnialców swoim zepsuciem.
Antyadolf
Hedonistyczne przesłanie tzw.gwiazd muzycznych jest złem. Ale nie można mordować ludzi
zdrowy rozsądek
@aha Zginęli ludzie a my rozprawiamy o "aberracji moralnej" wokalistki... Nie ona ponosi winę za to co się stało, zamachowców nie przyciągnęła jej "maksymalna seksualizacja" lecz duże skupisko młodzieży której krzywda przyciągnie uwagę świata. Należy to głośno powiedzieć, gdyż image piosenkarki to zupełnie inna kwestia, niezwiązana z tą tragedią.
Krzysiek
@Michu?! "Nie chce moralizować mlodzież ma swoje prawa" Co za pierdoły piszesz za pszeproszeniem. Ty chyba dzieci nie masz i żyjesz z mamą. Młodzież nie ma żadnych "SWOICH" praw! Młodzież jest wykożystywana podobnie jak kobiety wykożystuje ideologia feminizmu która kieruje się głębszym demoralizowaniem i rozbiciem kulturowym i cywilizacyjnym. Dla człowieka spostrzegawczego i przy zdrowych zmasłach coraz wyraźniej okazuje się kto za tym wszytkim stoim. Nam nie wolno się bać o tym mówi, pisać i moralozować młodzież właśnie od tego są rodzice, dziadkowie i nasze kulturowe autorytety. Zniszczenie autorytetu za przyzwoleniem takich jak ty, może to jest właśnie głównym powodem że tak jest, bo wtedy wytwórcy tego zła są świadomi że nie mają żadnych barier i autorytetów która by młodzieży dawała siłę ducha.
jp
brawo za artykuł Panie Łukaszu! Mało który pseudokatolik zauważa zgniliznę moralną ameryki i europy. Ten zamach to był akt wojny między islamem a ATEIZMEM i hedonizmem. Pozdrawiam
r
@Angus: warto kruszyć kopie - o zbawienie własne i bliźnich. Islam zbawienia nie zapewni. Ci którzy "dla świętego spokoju" wyprą się teraz Pana Jezusa, nie odziedziczą Królestwa Bożego. Zresztą, to marzenie o świętym spokoju pod rządami islamu jest złudne. Islam tylko pozornie zapewnia pokój po opanowaniu świata. Przecież już obecnie muzułmanie masowo tłuką się między sobą. Bo szatanowi nie wystarczy by jego słudzy wybili chrześcijan. On nienawidzi także swoich wiernych wyznawców, dlatego nie spocznie aż wszyscy ludzie się wytłuką.
Michu.
@ada Tak mówić nie wolno. Zawsze żałujemy niewinnych ludzi, którzy zginęli z rąk bandyty, terrorysty. Oni mogli jeszcze długo pożyć gdyby nie islamski bandyta.
Angus
Generalnie nie wiem o co kruszyć kopie. Polacy z lubością jeżdżą na wczasy do Egiptu czy Turcji. Wystarczy przeczekać jedno pokolenie, a takie same muzułmańskie kraje będą za bliskimi granicami. W tym krótkim przecież czasie lat 20, 30 obecni terroryści zdąża się zestarzeć i uspokoić. I będziemy mieli Kair w Paryżu i Stambuł w Berlinie.
ada
7 milionów czeka w Afryce , a przemytnicy nie tracą czasu.Uważam,że jest to kara Boża, nie żal mi krajów Zachodu zasłużyli sobie na to, co ich czeka,żadne technologie im nie pomogą, pycha niszczy ludzi.
aha
"Zginęło 20 młodych ludzi. Nie wydaje mi się aby ludzka tragedia była adekwatną okazją do tego typu komentarzy" - to kiedy będzie okazja? Jak zginie 200?
123
@zdrowy rozsądek Ludzie odchodzą na sąd codziennie. Akurat ci odeszli spektakularnie. Zdrowa nauka powinna być głoszona w porę i nie w porę. Zawsze. Z tego co widzę, mamy kobietę, która jest zaprzeczeniem naszej fatimskiej Pani - nieskromna gorszycielka, oraz śmierć jej miłośników. Dobry czas, aby pomodlić się o dobrą śmierć dla siebie. Wśród bliskich, podczas modlitwy i po ostatnim sakramencie.
krusty
Gdyby młodzież nie była zateizowana to nie byłoby popytu na tego typu "dzieła". Proste.
Michu.
@zdrowy rozsądek Oczywiście wszyscy żałujemy ofiar. Trzeba się ostro wziąć za terrorystów i nie wpuszczac ich do Europy. Zamknąc w koncu morskie granicy na poludniu Europy i nie wpuszczać uchodźców bo wśród 100 wystarczy jeden terrorysta i piekło gotowe.
lolas
DEUS VULT-czas wołać!!!! a nie krytykować zagubioną młodzież.Muzułmanie zabijaliby tak samo Polaków nawet w kościołach.
Michu.
Autor krytycznie odnosi się do twórczości Ariany. Nie słuchałem,ale to jest dla młodzieży. Kapitalizm obliczony jest na zysk. Biznes nie ma zasad. Wystarczy ładna dziewczyna potańczy pospiewa o pierdołach i jest kasa. Chcociaż poziom tych programów muzycznych i muzyki pikuje w dół. Przeglądając muzyczne kanały natknąlem sie na idiotyczny program . Wulgarni nastolatkowie mieszkali w willi pili alkohol i spali ze sobą nawzajem. To był program dla młodzieży.....Jak takie programy ogladają to sie nie dziwie, że nie znają w ogóle historii, ale doskonale wiedzą jak zrobić perfekcyjny makijaż, dobrać szalony strój i są zdemoralizowani. Nie chce moralizować mlodzież ma swoje prawa, ale jak tak dalej będzie to % inteligentnych inaczej bedzie szybko rosnął.
zdrowy rozsądek
Zginęło 20 młodych ludzi, wielu doznało poważnych obrażeń. Nie wydaje mi się aby ludzka tragedia była adekwatną okazją do tego typu komentarzy.
..
 
..
..
INFORMUJ
Wiesz o ważnym wydarzeniu?
Nie ma go na naszym portalu? Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
..
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.