DZISIAJ JEST
NIEDZIELA 24 WRZEŚNIA
Św. Gerarda, męczennika
Bł. Hermana Kaleki
Św. Gerarda, męczennika
Bł. Hermana Kaleki
XXV Niedziela zwykła
Imieniny obchodzą:
Gerard, Teodor
 
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Islamska obietnica dziewic w raju skierowana jest do morderców „niewiernych” - zauważa Miriam Shaded

Data publikacji: 2016-01-10 08:00
Data aktualizacji: 2016-01-10 08:10:00
Islamska obietnica dziewic w raju skierowana jest do morderców „niewiernych” - zauważa Miriam Shaded
fot. Simona Supino / FORUM

Wyjątkowo atrakcyjne kobiety mające rzekomo czekać w islamskim „raju” nie są przewidziane dla każdego muzułmanina. „Hurysę dostanie dopiero, gdy zabije chrześcijanina, żyda, czy apostatę” - napisała na Facebooku, znana z antyislamskich przekonań, szefowa fundacji Estera sprowadzającej do Polski chrześcijan z Bliskiego Wschodu, Miriam Shaded.

 

„Hurysy gwarantowane tylko za dżihad. Ponad 169 wersów w Koranie nawołujących do mordu na niewiernych. (...) Każda osoba, która określa siebie, jako wyznawcę danej religii, jest - lub chce być - reprezentantem wartości z nią związanych. Jeżeli ktoś mówi, że jest muzułmaninem, tzn. że wierzy w słuszność tego, co jest zapisane w Koranie, a więc jest naśladowcą Mahometa” - zaczęła swoją facebookową wypowiedź Miriam Shaded.

 

„Islam naucza, iż zbawienie osiąga się poprzez dżihad, tzn. mord i prześladowania na niewiernych (min. 169 wersów w Koranie nawołuj do dżihadu bezpośredniego). Hurysy nie otrzymuje muzułmanin za prowadzenie uczciwego i zgodnego z zasadami moralnymi życia. Hurysę dostanie dopiero, gdy zabije chrześcijanina, żyda, czy apostatę” - zauważyła działaczka społeczna zaangażowana w pomoc bliskowschodnim wyznawcom Chrystusa.

 

W opinii polsko-syryjskiej aktywistki osoby zgadzające się z takimi zapisami Koranu stanowią dla Europejczyków zagrożenie i „w naszej kulturze są kryminalistami”. Pozostali to ignoranci religijny, osoby zastraszone do tego stopnia, że nie podejmują krytyki lub zakamuflowani apostaci, którzy „w otoczeniu wiernych muzułmanów będą musieli się zradykalizować albo zostaną uznani za niewiernych, co grozi śmiercią” - stwierdziła była kandydatka na posła.

 

Źródło: Facebook

MWł
 
baner
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
POLECANE FILMY

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

..
Tomasz
Taonemo Czy w dekalogu jest mowa o zabijaniu /??W Koranie jest wyraźnie napisane że należy zbijać niewiernych czyi Chrześcijan Żydów Apostatów.Koścół Chrześcijański jest Kościołem Katolickim poza którym nie ma zbawienia Kongregacja Nauki Wiary Deklaracja DOMINE JEZUS i wcześniejsze dokumenty Magisterium Kościoła Rzymsko-Katolickiego.Ekumenizm grzech przeciwko miłości.PO VATICANUM SECUNDUM PAN BÓG NIE ZMIENIŁ POGLĄDÓW.
taonemo
Po przeczytaniu artykułu nasuwa się wniosek, że dla chrześcijanina szansę przeżycia może stanowić tylko to, że znaczącą część mahometan podobnie przestrzega Koranu jak chrześcijanie 10 przykazań. Smutne. No i może nie wszyscy zainteresowani są dziewicami z przydziału. Może np. kochają swoje zony... Są też inne rozrywki i radości.
nemo
orlik ty ciemniaku,nie znasz koranu morda w kubel
Tomasz
Sławek to są tez fałszywe religie.Kościół Chrystusowy jest Kościołem Katolickim po za nim nie ma zbawienia.Synkretyzm Religijny potępiony jest przez Magisterium Kościoła Rzymsko-Katolickiego.PO VATICANUM SECUNDUM PAN BÓG NIE ZMIENIŁ POGLĄDÓW.
Sławek
Rozumiem że wyznawcy Hinduizmu i Buddyzmu, czy Taoizmu nie podpadają pod kategorię "niewiernych"? Raczej bym się nie zgodził z Miriam (choć bardzo ją lubię) że wyznawcy ww. przez mnie religii są w lepszej sytuacji niż Chrześcijanie i Żydzi. Miriam po prostu widzi to wszystko z perspektywy Europy, tyle.
Pit
Ech, zdziwią się jak zobaczą po śmierci te swoje dziewice w obiecanym raju.... Potworne, rogate i w morzu ognia...
Tomasz
ma Wyznawcy islamu wierzą w Allacha a nie w Trójedynego Boga.Synkretzyzm religijny został potępiony przez Magisterium Kościoła Rzymsko-Katolickiego.Islam jest fałszywą religią.Kościół Chrystusowy jest Kościołem Katolickim po za nim nie ma zbawienia.Po VATICANUM SECUNDUM PAN BÓG NIE ZMIENIŁ POGLĄDÓW.
Rozczarowany
@ma: ja mogę przedstawić argumenty, natomiast nie mogę kogoś przekonać do prawdziwej wiary. Prawdziwa wiara jest łaską od Boga i wymaga dobrowolnego aktu ze strony przyjmującego tę wiarę.
ma
@rozczarowany: w Twoim, moim pojęciu. Ale dla muzułmanina, jego wiara jest od Boga. Problem polega na tym, nie żeby mnie przekonać o tym, tylko jego.
Ortik
P. Shaded to miła kobieta... ale skąd ona wzięła te hurysy w Islamie? Ja tam za islamem nie jestem nic a nic, ale z tego, co mi wiadomo, to nie jest w ogóle tradycja koraniczna...
Tomasz
Lewica laicka chce zlikwidować państwa narodowe dlatego za pieniądze żydowskich baksterów sprowadza wyznawców Allacha z Bliskiego Wschodu Afryki do Europy.
Mam już dość
Ja gadania tej kobiety naprawdę nie mogę już słuchać. Kiedyś tłumaczyła np. że "uchodźcy syryjscy, którym polscy parafianie zapewnili mieszkanie, pracę, rowery i rozrywkę, a którzy cynicznie i bez podziękowania zwiali do Niemiec, to ofiary stresu wojennego. Że biedactwa nie wiedzą, co czynią. Forsę poczuli i wyjechali. A te jej ciągłe ataki na islam nie tylko nic nie wnoszą, ale jak najgorzej świadczą o niej samej. Niech lepiej coś powie o przestępczości i strukturach przestępczych wśród bliskowschodnich chrześcijan. To może niektórych u nas otrzeźwi co do przyjmowania ludzi z tamtego kręgu kulturowego.
Sally
Te hurysy to demony.
Pokręć
Ciekawe, skąd te dziewice w ich raju się biorą, skoro niewierne tam nie wejdą a islamskich nie ma, jeśli wziąć pod uwagę seksualną etykę Islamu. Która kobieta islamska ma szansę umrzeć przed rozdziewiczeniem? Chyba tylko niedojrzała. Czyli, znów wg. poglądów islamskich - maksymalnie kilkuletnia.
islanowoczesność
Hurysy już za życia otrzymują w Kolonii. Stąd ta islamska kolonizacja.
Rozczarowany
jasiek, a może Allah oferuje dziewice z zastrzeżeniem że dżihadysta nie może ich pozbawić dziewictwa? Jeśli tak, to mogłyby one być wspólne dla wszystkich dżihadystów i problem niedoboru dziewic rozwiązany :)
jasiek
Rzymianin, ale czy Angela pasuje do ideału dziewicy niebiańskiej? A tak na marginesie, jak długo te dziewice są dziewicami? Czy starczy dziewic w raju dla każdego?
Rozczarowany
"Hurysy nie otrzymuje muzułmanin za prowadzenie uczciwego i zgodnego z zasadami moralnymi życia. Hurysę dostanie dopiero, gdy zabije chrześcijanina, żyda, czy apostatę" - jest to kolejny dowód że islam nie pochodzi od Boga. Jaki byłby bowiem sens w tym by Bóg szczególnie wynagradzał jednych wyznawców za zabójstwo innych wyznawców? Natomiast strategia szatana idealnie do tego pasuje.
Rzymianin
Dziewice dziewicami, a póki co, czeka na nich w raju Angela Merkel
..
 
..
..
INFORMUJ
Wiesz o ważnym wydarzeniu?
Nie ma go na naszym portalu? Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
..
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.