DZIŚ JEST:   22   KWIETNIA   2018 r.

IV Niedziela Wielkanocy
Św. Sotera, papieża
Św. Kajusza, papieża
 
 
 
 

Irlandia Płn.: homo-tortowi się nie upiekło

Irlandia Płn.: homo-tortowi się nie upiekło

Cukiernicy z niewielkiego miasteczka Newtownabbey w Irlandii Północnej odmówili parze homoseksualistów umieszczenia napisu na torcie wychwalającego małżeństwa tej samej płci. Grozi im proces sądowy.

 

Napis – zgodnie z zamówieniem - miał być sporządzony z czekolady i orzechów i nawiązywać kształtem do postaci z popularnej „Ulicy Sezamkowej”.

 

Obok napisu miało się także znaleźć logo Queer Space, północnoirlandzkiej organizacji walczącej o „prawa homoseksualistów”. Tak „ozdobiony” tort miał być jednym z wielu elementów kampanii propagandowej Queer Space i innych środowisk LGBT w Irlandii Płn. dążących do zalegalizowania związków tej samej płci.

 

Tamtejsi homoseksualiści, grożą teraz cukiernikom procesem sądowym. Komisja Równości Irlandii Płn. wezwała ich (wysłano m.in. oficjalne pismo), by cukiernia zmieniła decyzję i przygotowała tort z homo-hasłem. Komisja uważa, że cukiernicy „dyskryminują mniejszości seksualne”. Właściciele firmy cukierniczej, którzy nigdy nie ukrywali swoich chrześcijańskich przekonań, twardo obstają przy swoim.

 

Warto pamiętać, że tzw. homo-małżeństwa nie są w tym kraju legalne.

 

 

ChS

Źródło „The Telegraph”


DATA: 2014-07-31 07:20
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

taki tort to dzielo artystyczne i artysta decyduje co na nim bedzie stac czy bedzie napisane, a wiec moga im tzn. cukiernikom poskakac.
ponad 3 lata temu / adam
 
@ Jacek. Latwo Panu mowic. Nie jest zaszczytem stracic zrodlo utrzymania siebie i rodziny, a tym sie te procesy czesto koncza. Homofaszysci nie zartuja.
ponad 3 lata temu / DM
 
Zostać skazanym za takie coś to zaszczyt!
ponad 3 lata temu / Jacek
 
Homonazisci narazie grożą sądem...
ponad 3 lata temu / Antyadolf
 
Homoterroryści w natarciu. Co za czasy, gdzie nie szanuję się prawa własności. Jeżeli mam własną prywatną firmę, to mogę odmówić wykonania zlecenia KAŻDEMU, nawet jak jest łysy, rudy, niski, z dużym nosem, a już na pewno sodomicie, który chwaląc się swoim zboczeniem, gwałci moją prywatność i powoduje zgorszenie. Chyba ma wyjść książka Leszka Szymowskiego "Homoterror", warto ją będzie kupić, by rozgłaszać, jak rozzuchwaleni pederaści, za którymi stoją sądy i policja, są groźni dla normalnych ludzi.
ponad 3 lata temu / stoLica
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.