DZISIAJ JEST
ŚRODA 20 WRZEŚNIA
Św. Andrzeja Kim Taegon
Św. Pawła Chong Hasang
Św. Andrzeja Kim Taegon
Św. Pawła Chong Hasang
Imieniny obchodzą:
Eustachy, Faustyna, Filipina
 
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Internauci chcą odwołania Adama Bodnara. Dołącz do akcji!

Data publikacji: 2017-07-21 03:00
Data aktualizacji: 2017-07-21 09:40:00
Internauci chcą odwołania Adama Bodnara. Dołącz do akcji!

Pod skierowanym do Sejmu apelem o odwołanie Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara podpisało się już ponad 15 tysięcy internautów. Wciąż można dołączyć do akcji! Niech jego haniebne pomówienie narodu polskiego nie pozostanie bezkarne.


 

„Adam Bodnar pod koniec czerwca 2017 roku po raz kolejny udowodnił, że w żaden sposób nie nadaje się na Rzecznika Praw Obywatelskich. W jednym z programów telewizyjnych powiedział bowiem, że naród Polski brał udział w realizacji Holocaustu” – pzypominają twórcy apelu.

 

Skandaliczne słowa Adama Bodnara wywołały ogromny szok i oburzenie. To absurdalne i haniebne pomówienie, wpisuje się bowiem w kampanię oszczerstw prowadzoną od lat przez wrogie Polsce środowiska, chcące zmyć z Niemców i przypisać Polakom odpowiedzialność za zbrodnie zagłady Żydów.

 

Swoją wypowiedzią Adam Bodnar sprzeniewierzył się pełnionej funkcji, szkalując miliony Polaków, niemające nic wspólnego z niemieckimi nazistowskimi zbrodniami. Osobiście obraził wielu wciąż żyjących ludzi, którzy pamiętają czasy wojny i polską walkę przeciwko niemieckim zbrodniarzom. Adam Bodnar miał bronić naszych praw, w tym prawa do godności, które swoją szkalującą nasz naród wypowiedzią, nam odebrał.

 

Jest pewne, że w ten sposób wypowiadająca się publicznie osoba nie może dalej piastować zaszczytnej funkcji Rzecznika Praw Obywatelskich.

 

Dzięki serwisowi Protestuj.pl mamy okazję sprzeciwić się dalszemu pełnieniu funkcji Rzecznika Praw Obywatelskich przez Adama Bodnara.

 

Jeśli zatem chcesz odwołania Adama Bodnara podpisz apel do Sejmu. Z tej możliwości skorzystało już ponad 15 tys. internautów.

 


 

 

luk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
baner
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
POLECANE FILMY

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

..
jadu
juz dawno powinien byc odwolany ,a ja uwazam ,ze w ogole nie powinien byc powolany NIE NADAJE SIE NA RZECZNIKA ! ,
Kary
Odwolac
gabinowa
tak, trzeba go odwolac popieram
Krzysiek
Cały problem leży w.... źródle "praw obywatelskich", po co one dzisiaj są i komu służą. Podobnie jest z "prawami człowieka". Uważam że ani jedno ani drugie nie spełnia swego powołania, są tylko pratekstem do wywoływania sporów społecznych. W dodatku "prawa obywatelskie i prawa człowieka" są skutkami ubocznymi ideologii totalitarnych i utopii społecznych wynikających z rewolucji protestancko masońskich.
Stormer
No to IPN też musicie odwołać. Nie powiedział nic ponadto, co IPN oficjalnie opublikował :-)
obywatel I I I kasta
W trybie pilnym pogonić Platformowego polityka Anty---rzecznika praw obywatelskich Adama Bodnara Bodnar swoim postępowaniem codziennie kompromituje urząd R.P.O Uważam dla dobra obywateli R.P Takie kreatury pełniące tak ważne stanowiska nie mają prawa otrzymywać wynagrodzenia pochodzących z moich podatków
Kuku
Odwołać Andrzeja Dudę i zdelegalizować PIS!!!!
Olaf
Bodnara nie da się odwołać. Sejm może mu skrócić kadencję. Nieuchronnie musi być oskarżony za lżenie polskiego narodu
janas
Czy to tak powinno wygladac? Musimy się organizować i prosić o odwołanie? Po takiej wypowiedzi, należałoby wezwać tego RPO na dywanik w celu wyjaśnień a na drugi dzień z hukiem wywalić na bruk... Może kiedys tak bedzie, póki co podpisuje protest
..
 
..
..
INFORMUJ
Wiesz o ważnym wydarzeniu?
Nie ma go na naszym portalu? Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
..
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.