DZISIAJ JEST
PONIEDZIAŁEK 21 SIERPNIA
Św. Piusa X, papieża
Św. Apolinariusza
Św. Piusa X, papieża
Św. Apolinariusza
Imieniny obchodzą:
Joanna, Kazimiera, Wiktoria
 
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Imigracyjna lawina rozpędza się z nowym impetem. Niemcy przyjmą również rodziny „uchodźców”

Data publikacji: 2017-01-04 19:00
Data aktualizacji: 2017-01-04 20:05:00
Imigracyjna lawina rozpędza się z nowym impetem. Niemcy przyjmą również rodziny „uchodźców”
Fot. Reuters / Forum

Wskutek polityki łączenia rodzin Niemcy może zalać nowa fala imigrantów a liczba przybyszów z Syrii, którzy dostali się do naszego zachodniego sąsiada od 2015 roku, ma szansę się w niedługim czasie podwoić.

                          

Taką właśnie perspektywę kreśli dziennik „Die Welt”, powołując się na dane z Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Pokazują one, jak gwałtownie wzrasta z roku na rok liczba wiz wydawanych dla członków rodzin osób przebywających już w Niemczech. O ile w 2014 roku było to około 30 tysięcy, rok później – 50 tysięcy, to liczba 70 tysięcy osiągnięta została już po trzech kwartałach 2016 r.


Gazeta szacuje, że w tzw. średnioterminowej perspektywie półmilionowa populacja imigrantów z Syrii przybyłych nad Ren w ciągu ostatnich dwóch lat może się podwoić.


Wkrótce do Niemiec w ramach łączenia rodzin przybędzie znacznie więcej ludzi niż w ramach postępowania azylowego – uprzedza Johannes Singhammer (CSU), wiceprzewodniczący Bundestagu.  

 

Źródło: niezalezna.pl

RoM

 

 

 

 
baner
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
POLECANE FILMY

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

..
przygranicznik
Przywrócić granice Polski. Kto zostawia swój dom otworem?!
katolik
To wszystko musiało sie wydarzyć bo gdyby sie nie wydarzyło wciąż butni i pełni pychy organizowalibyśmy świat bez Boga. Generalnie w Polsce będą trzy grupy ludzi: 1. Przeciwni Bogu - tych los jest przesądzony, dzieci światłości prowadzeni przez Maryję i niezdecydowana reszta. Polska jako kra przetrwa pytanie tylko w której z tych grup będziemy. Nieciekawie wygląda bowiem sytuacja tych "niezdecydowanych" ?kto nie jest ze Mną, jest przeciwko Mnie; i nie zbiera ze Mną, rozprasza" (Mt 12,30). A wiec jeśli się nie zmienią (im później tym będzie trudniej bo będzie potrzeba coraz większej odwagi) pójdą na potępienie.
BłagamZatrzymajmyWreszcieToSzaleństwo!!!
Już niedługo Europa jeszcze bardziej zapłacze!!!To co się wyrabie w Europie na punkcie dopieszczania muslimów jest po prostu jakimś szaleństwem,dobijaniem Europy i zabijaniem perspektyw do życia dla dotychczasowych obywateli Europy.Europa przyjmując na swój teren tych ludzi doprowadzi do tego,że sami bedziemy niedługo musieli uciekać!Jeżeli ktoś nie widzi w tym zagrożenia dla nas obywateli Europy.Po co było tworzyć nasz europejski świat przez tyle lat,skoro teraz się go z taką łatwością i nieodpowiedzialnością zaledwie kilku ludzi na stanowiskach europejskich burzy niczym domek z kart !!!
Rysiek
Róbcie tak dalej...Was już nie ma
syk
no to powodzenia sąsiedzie w wyniszczaniu własnego narodu
yeke
Każdy będzie mógł sprowadzić sobie wszystkie cztery żony z przychówkiem (bo naraz okaże się, że wszyscy mają po cztery żony) plus cztery teściowe. Teściowe zaś będą jednymi z czterech żon swoich mężów, których to mężów sprowadzą wraz z ich pozostałymi żonami i ich przychówkiem. A potem się zobaczy.
Pierre_
Do @abc - dobrze mówisz. Nie ma problemu, mogę na granicy pokazywać dowód osobisty czy paszport (jak sobie wyrobię...) ale wiedza dla państwa PL kto wjeżdża - bezcenna! Byle DE nie próbowało przerzucić swoich problemów na innych - patrz pomysł systemowej relokacji "uchodźców".
Pokręć
Dopóki nie będziemy dawać imigrantom darmowego socjalu typu średnia krajowa na głowę miesięcznie, to raczej tu nie zjadą. No, chyba, że na "występy gościnne". Wtedy będzie niezła jatka.
Hugon de Payns
Niestety nie jest to dla nas dobre ani nawet obojętne.Te tłumy w krótkim czasie przejmą włądzę w reichu i zmienią niemcy w kalifat.Polska mając na wyciągniecie reki kalifat z takim potencjałem nienawiści zniknie z mapy.Chyba że Sobieski zmartwychwstanie,kościól zacznie modlić się o zwycięstwo nad islamitami,żydzi sie nawrócą itd.
Bartek
Pytanie tylko, do ktorego pokolenia...? Mam cicha nadzieje, ze tych co juz odeszli tez wezma pod uwage :) Szwabski idiotyzm !!!
abc
To dobrze - im więcej w Niemczech wewnętrznych problemów tym mniej sił i środków na niszczenie Polski. Byle tylko PiS się odważył uszczelnić naszą zachodnią granicę bo na razie to się zachowuje nie jak partia rządząca z poparciem demokratycznej większości tylko jak jakaś przestraszona opozycyjna partyjka.
..
 
..
..
INFORMUJ
Wiesz o ważnym wydarzeniu?
Nie ma go na naszym portalu? Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
..
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.