Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   LISTOPADA   2017 r.

Ofiarowanie NMP
Św. Gelazego I, papieża
Św. Alberta, biskupa
 
 
 
 

Ideologia gender nową odsłoną politycznej poprawności


Następny film
Stosunki polsko-niemieckie po wyborach. Co dalej?

Ideologia gender i politycznej poprawności podzielają wiele spośród ich zasadniczych założeń. Środowiska lewicowe definiują polityczną poprawność jako metapolitykę, metodę układania stosunków politycznych na nowo. Powołując się na doświadczenia dwóch wojen światowych i Holokaustu chce się wyrugować z przestrzeni publicznej określone treści. Polityczna poprawność jest także ideologią - tłumaczy dr Monika Kacprzak.

 

Rozmowę z autorką wydanej właśnie przez oficynę von Borowiecky książki pt. "Pułapki politycznej poprawności" znajdą Państwo na łamach najnowszego numeru dwumiesięcznika "Polonia Christiana".

 

http://www.pismo.poloniachristiana.pl/Polityczna-poprawnosc-niszczy-czlowieka,31,0,922,1,PCH,numer.html


DATA: 2013-09-06 14:48:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Nie, nie to są początki wiedzy o wewnętrznej psychice człowieka.Gender będzie się doskonalić,wbrew antagonistycznym walką przeciwników.Jak każda nowa wiedza o człowieku.Co ma wspólnego kultura jako odczucia estetyczne oraz religia jako wierzenie w siły nadprzyrodzone z normalną egzystencją i współżyciem społecznym człowieka.
ponad 1 rok temu / Kazimierz S
 
gender, gender ... - a moze tak coś po polsku? bo może się okazać, że każdy o czymś innym opowiada .
ponad 2 lata temu / mrx
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 58 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.

 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI