Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   STYCZNIA   2018 r.

Św. Ildefonsa, biskupa
Bł. Wincentego Lewoniuka
 
 
 
 

Homoideologia atakuje Kościół! PRZYPOMINAMY WYWIAD Z KS. DARIUSZEM OKO


Następny film
Profesor de Mattei w Lublinie

Homoherezja to odrzucenie nauczania Kościoła, czyli wiary świętej i przyjęcie tego, co głosi homolobby - uważa ks. Dariusz Oko. Przypominamy - w kontekście rozpoczęcia przez homolobby we współpracy z tzw. katolikami otwartymi skandalicznej kampanii społecznej - rozmowę opublikowaną w 2013 r.


DATA: 2016-09-07 10:46:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Gdzie ciąg dalszy mojej opinii, tj. część 2 i 3??? Proszę mi powiedzieć/napisać, dlaczego się NIE UKAZAŁY???????? Na czerwono ukazuje się jakiś ...BŁĄD PLUS ...NUMER ONEGOŻ BŁĘDU... Czyżby to był jeden z tzw. błędów i wypaczeń ...odprysków NIESŁAWNEGO KULTU JEDNOSTKI? Ale skąd on tutaj, po tylu latach, ta joj, ja nie kapuję, zupełnie moje baciary z podwórka, nie kapuję i JUŻ!!
11 miesięcy temu / powstaniec
 
Cz. 3/ Nagrodą gwarantowaną przez samego Josifa Dżugaszwili vel Stalina, dla sołdatów utrudzonych "WYZWALANIEM" POLSKI i innych krajów Europy Środk.-Wschodniej, zwanych potem pieszczotliwie DEMOLUDAMI, były należące się tym gierojom rozrywki seksualne, zwane przez wyzwalanych tubylców, nie wiedzieć czemu, ot tak bez poczucia humoru, po burżujsku, gwałtami. Ten rodzaj skonsumowanej przez liczne zastępy krasnoarmiejców premii, zalegalizowanej przez Wodza na Kremlu, przez Słoneczko Ludzkości, dotknął ponad 100 tys. Polek w wieku od ...6 do 74 lat!! Niemki były bardziej uprzywilejowane, jako że to proletariackie "wyróżnienie" spotkało aż 2 mln obywatelek III Rzeszy, tj. 10 razy więcej niż Polek!! To "wyróżnienie" wynikało pewnie z wielkiej przyjaźni wodzów Adolfa i Josifa lat 1939-1941, zakłóconej rozdmuchanymi niepotrzebnie przez złych ludzi nieporozumieniami rodzinnymi tych dwóch ..GENIUSZY EURO-AZJI!!
11 miesięcy temu / powstaniec
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 62 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.