Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   PAŹDZIERNIKA   2017 r.

Św. Antoniego Marii Clareta
Bł. Jana Balickiego
 
 
 
 

Historię trzeba napisać na nowo


Następny film
Zostań Apostołem Fatimy!

Polska potrzebuje napisania na nowo swojej historii. Nie dotyczy to tylko i wyłącznie historii najnowszej, ale całych, tysiącletnich dziejów naszego kraju. By poprawnie czytać historię musimy cofnąć się do czasów Mieszka I i odkryć dzieje na nowo. Zważmy bowiem na to, kto dotychczas uczył nas historii Polski - mówi przed kamerą PCh24.pl reżyser Grzegorz Braun. 


DATA: 2013-09-05 15:04:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Panie G.Braun FORA Z POLSKIUEGO DWORA DO Putina!
ponad 1 rok temu / lama
 
Ma być mowa i pisaniu nie "Historie na nowo",tylko NOWĄ,szczerą nawet bolesną,żeby naród Polski zrozumiał że nie jest narodem wybranym,że cierpi z powodu swej fałszywej dumy narodu wybranego.Żeby przestał budować swą potęga na siłach nadprzyrodzonych.I żeby wyzwolił się z tego szowinizmu. Bo muszą być zaraz winni:Żydzi,bolszewicy i inni różni wynajdywani wrogowie.Od I wojny Światowej,granice państwa Polskiego wyznaczają potęgi Światowe.Słów nie mierzmy na armaty lecz niech one mówią prawdę,a nie patetyczne zadęcia.Polska ustalone granice w tu powinniśmy być.A może wcale nie pisać nowej historii?Bo będzie tylko nową "Wspominajką".Jest ich wiele.Zacząć ją pisać od ruchu Solidarnościowego,odkryć kulisy,bez samosądnych wyroków i oskarżeń,lecz na zasadzie-szklanka się potłukła więc już się jej nie ma.
ponad 1 rok temu / NN
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 56 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.

 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI