Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   STYCZNIA   2018 r.

III Niedziela zwykła
Św. Agnieszki, męczennicy
Św. Epifaniusza
 
 
 
 

Grzegorz Braun o filmie „Luter i rewolucja protestancka”: sukces mimo medialnej blokady! [VIDEO]


Kompletna cisza w eterze, czyli de facto blokada informacyjna na poziomie centralnym, nie przeszkadzają w sukcesie filmu „Luter i rewolucja protestancka” – mówi w rozmowie z PCh24.pl reżyser dzieła Grzegorz Braun. Dokument powstał przy współudziale Instytutu im. Ks. Piotra Skargi.

 

 


DATA: 2017-12-21 12:44:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Fanem Grzegorza Brauna jestem od 10 lat. W czasie najdotkliwszych szykan sadowo -policyjno - prokuratorskich jakie dotknęły Reżysera, uczestniczyłem jako społeczny korespondent w ok 30 rozprawach. Czego to się człowiek nasłuchał i naoglądał! Pana Grzegorza cenię za głęboką wiarę, patriotyzm, szerokie horyzonty wiedzy, nienaganną polszczyznę, dar narracji werbalnej, wybitne zdolności reżyserskie, nienaganne maniery i zasady postępowania z przeciwnikami i wrogami. Osoby przykładające rękę do izolowania Pana Brauna od społeczeństwa a w szczególności od młodzieży uważam za zbrodniarzy! Byłem na trzech projekcjach filmu z udziałem Pana Grzegorza. Nagrywam Jego poprojekcyjne wystąpienia by mieć jak najwięcej materiału - komentarzy, odpowiedzi na pytania potrzebna do propagowania filmu w mojej okolicy. A film jest wybitny. Kto tylko może, ma trochę wolnego czasu, powinien zaangażować się w jego promocję. Tak!~Lutra bierzemy na rozgrzewkę bo będą następne wartościowe filmy.
29 dni temu / Jan Kotwicki
 
Znakomity film. Powinien obejrzeć każdy, bo lata kłamliwej propagandy zrobiły swoje.
30 dni temu / Man
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 62 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.