DZISIAJ JEST
PIĄTEK 18 SIERPNIA
Św. Heleny, cesarzowej
Bł. Sancji Janiny Szymkowiak
Św. Heleny, cesarzowej
Bł. Sancji Janiny Szymkowiak
Imieniny obchodzą:
Helena, Bronisław, Ilona
 
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 

George Soros obiecuje wsparcie finansowe dla imigrantów. Chodzi o setki milionów dolarów

Data publikacji: 2016-09-21 13:00
Data aktualizacji: 2016-09-21 16:00:00
George Soros obiecuje wsparcie finansowe dla imigrantów. Chodzi o setki milionów dolarów
By Niccolò Caranti (Own work) [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia Commons

Pochodzący z Węgier amerykański spekulant i finansista żydowskiego pochodzenia, George Soros, oświadczył na łamach „Wall Street Journal”, że „zainwestuje” 500 mln dolarów w pomoc dla zmierzających do Europy imigrantów z krajów islamskich oraz w ich asymilację na Starym Kontynencie.

 

„Zdecydowałem się zainwestować 500 mln dolarów na specjalne potrzeby imigrantów, uchodźców i wspólnot przyjmujących ich” – czytamy w oświadczeniu, jakie Soros przesłał do redakcji „WSJ”.

 

„Chcę zainwestować zarówno w startupy, jaki i w przedsiębiorstwa z ustaloną pozycją na rynku, w inicjatywy społeczne, w działalność służącą imigrantom jak i w bezpośrednią pomoc dla uchodźców” – oświadczył miliarder.

 

Soros przypomniał swoją osobistą historię życiową, gdyż węgierski Żyd sam był uchodźcą. Ponadto poinformował, że zwróci się do Agencji ONZ ds. Uchodźców (HCR) i Międzynarodowego Czerwonego Krzyża (IRC) z apelem o jak najlepsze wydawanie pieniędzy.

 


FLC
  

 
baner
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
POLECANE FILMY

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

..
ROMUALD
NIEPOWAŻNY CZŁOWIEK HOC MA GRUBY PORTWEL .
SponorowanyUpadekEuropy?!
Jak chce im pomagać to niech im pomaga ale w ich krajach ,a nie sponsoruje rozkwit zarazy w Europie. To diabeł w owczej skórze. Swoją drogą ten człowiek zainwestował ogromnę pieniądze w instrumenty finansowe zakładające światowy finansowy krach,a upadek Europy znacznie przyspieszyłby moment światowego krachu.Europa nie powinna przyjmowac za ZA ŻADNE SKARBY muzułmanów na terenie Europy !!!
panda
To antychryst i czart w jednym.
Anka4)?)
Do Israelu ich wez . Tam niech ubogacaja kulture zydowska. Czemu zydy nie przyjely ani jednego uchodzcy do tej pory? Cos mi sie wydaje ze israelowi to nare gdy fookola mniej muslimow
Sally
Żydzi otworzyli nocą bramy starożytnej Jerozolimy i Antiochii, wpuszczając omańskie wojsko. Wykupili od muzułmanów jeńców i ich wymordowali.Soros właśnie zgodnie z tą tradycją otwiera za pomocą swoich, lichwą zdobytych milionów, bramy Europy potomkom takim bisurmanów.
Soros służy złu !
Pamiętajmy że ich zasadą jest piękna mowa a działanie to cywilizacja smierci ! 500ml to kropla w morzu, zwłaszcza że powinni banksterzy przeznaczyć 500 miliardów na odbudowę Syrii i Libii !, to jedno, a kolejne to że imigrańci mają zmienić UE/USA w kalifat a poprzez to zniszczyc chrześcijaństwa ! jak widać same zło się kryje za tzw. pomocą od Sorosa !
..
 
..
..
INFORMUJ
Wiesz o ważnym wydarzeniu?
Nie ma go na naszym portalu? Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
..
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.