DZISIAJ JEST
NIEDZIELA 20 SIERPNIA
Św. Bernarda z Clairvaux, Doktora Kościoła
Św. Bernarda z Clairvaux, Doktora Kościoła
XX Niedziela zwykła
Imieniny obchodzą:
Bernard, Samuel, Sobiesław
 
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 

Furia i agresja pederastów – reakcja na pikietę Krucjaty Młodych

Data publikacji: 2013-05-25 13:00
Data aktualizacji: 2013-05-25 17:40:00
Furia i agresja pederastów – reakcja na pikietę Krucjaty Młodych

23 maja br. w godzinach popołudniowych Krucjata Młodych rozdawała ulotki z protestem adresowanym do Donalda Tuska, aby wycofał poparcie dla związków partnerskich. Akcja wywołała wielkie poruszenie wśród mieszkańców Warszawy.

 

Plac przy Metrze Centrum, w miejscu zwanym przez Warszawiaków „patelnią”. Codziennie przewija się tu wiele tysięcy ludzi, którzy śpieszą do pracy, na uczelnię albo do domu. Natknąć się tu można na różne inicjatywy: ktoś zbiera podpisy w jakiejś sprawie, ktoś gra na jakimś instrumencie...

 

Katolicy z Krucjaty Młodych postanowili włożyć kij w mrowisko. Rozstawili wysoki maszt zwieńczony czerwonym sztandarem ze złotym lwem z krzyżem na piersi, który dumnie prezentował się w tej miejskiej dżungli. Tak jakby chcieli powiedzieć: „Jesteśmy tu, jesteśmy katolikami, zmierzcie się z tym!”.

 

Młodzi ludzie rozdawali ulotki-protesty z apelem gotowym do wysyłki do premiera Donalda Tuska, aby wycofał poparcie dla związków partnerskich. Przez megafon jeden z członek Krucjaty tłumaczył powody akcji: - We Francji najpierw wprowadzono związki partnerskie, w tym homoseksualne, a następnie małżeństwa pederastów z prawem do adopcji dzieci. Chcemy skłonić Polaków, aby włączyli się w udaremnienie pierwszego etapu homoseksualnej rewolucji, która zagraża dzieciom.

 

Przytoczono również wiele argumentów przeciwko homoseksualnemu trybowi życia, m.in. większe ryzyko chorób, krótka oczekiwana długość życia czy większa skłonność do popełniania przestępstw (w tym pedofilii). Wielu ludzi, zwykle pędzących do swoich spraw, przystawało na chwilę, by wysłuchać, co też mają do powiedzenia odważni mężczyźni z Krucjaty. Mnóstwo osób gratulowało im pomysłu i życzyło pomyślności w prowadzeniu kampanii przeciwko związkom partnerskim.

 

Z drugiej strony, akcja wywołała furię i agresję wśród osób popierających dążenia homoseksualistów. Rozszarpali część ulotek, wyzywali uczestników paskudnymi epitatami, a prowadzącemu pikietę próbowali wyrywać mikrofon. Osobom rozdającym protesty grozili pobiciem. Po trzech godzinach oraz rozdaniu kilku tysięcy ulotek młodzi katolicy z czystym sumieniem opuszczali plac przy Metrze Centrum.

 

Możemy spodziewać się kolejnych akcji. Niech Dobro będzie widoczne! Nadal można wysyłać protesty do premiera Tusk drogą elektroniczną.

 

 

mal


 
baner
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
POLECANE FILMY

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

..
MariuszEm
Jak to furia?! Przecież to są tacy zwolennicy "tolerancji". Czyżby: tolerujcie nas, ale my nie musimy tolerować was?
Sienki
Akcja prawdopodobnie była filmowana, bo widać, że część zdjęć pochodzi z kamery. Cierpliwości!
Mine
Zgadzam się z sugestią innego użytkownika. Powinniście filmować waszą akcję. Zawsze może się ktoś napatoczyć a potem zełgać w sądzie. Włącznie z funkcjonariuszami policji.
Staszek
Rodzina Kobiety i Mężczyzny Bogiem Silna !!! Dawajmy świadectwo Prawdzie. Jezus powiedział: "Ja jestem Drogą, Prawdą i Życiem" Módlmy się często na różańcu o prawdziwe Rodziny.
Piotr PX
czy wyrywanie z rąk ulotek - jeśli dobrze rozumiem że to włąsnie miało miejsce - nie jest naruszenien nietykalności osobistej czy innego tego typu wykroczeniem? jeśli tak, to czyż osoba atakowana, nie ma prawa do samoobrony? jeśli tak... to... nie stać jak słupy a dokopać do ...py - oczywiście w granicach obrony koniecznej. :) ..śmiem twierdzić iż, gdyby pedały wiedziały że za marsze, czy takie akcje dostaną po łbach, nie organizowały by ich - oczywiście policja i "państwo" musiało by być normalnym... a nie jak jest teraz.
gryzly
"grozili pobiciem" szczerze wątpię, żeby coś więcej potrafili zrobić ;>
cynik
Gratuluję odwagi i pomysłu.
cynik
Gratuluję odwagi i pomysłu.
Yosh
Gratuluje pomyslu i odwagi. Pozdrowienia z Dublina
Normalny
"Rozszarpali część ulotek, wyzywali uczestników... " -- filmować komórkami i czym się da i wystawiać to na YouTube, a potem linki słać do telewizji i prasy! Niech ludzie zobaczą prawdziwą twarz tych niby "toleranckich".
Myrtal
Pięknie! Brawo!
Mg
Niestety takie akcje beda spotykaly sie z przeciwem obroncow homolobby, ale to jest cena jaka trzeba bedzie zaplacic.Zycze wam powodzenia i odwagi.
Justyna
Bogu dzięki za tych odważnych mężczyzn!
Mariusz
Gratuluje pomyslu i odwagi!
mataleo
Trzeba rozpoznać jaka grupa terrorystyczna atakowała organizatorów akcji. Jej motywy itd.
..
 
..
..
INFORMUJ
Wiesz o ważnym wydarzeniu?
Nie ma go na naszym portalu? Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
..
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.