Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   STYCZNIA   2018 r.

Św. Ildefonsa, biskupa
Bł. Wincentego Lewoniuka
 
 
 
 

Dusze księży w piekle - trofea Szatana

#SZATAN    #VORTEX    #ODPOWIEDZIALNOŚĆ    #ZŁO    #WIERNI    #DUCHOWNI    #ZAKONNICY    #ZBAWIENIE    #NIEBO    #RZECZY OSTATECZNE    #PIEKŁO    #KAPŁANI    #KSIĘŻA    #DIABEŁ    #NAWRÓCENIE    #MICHAEL VORIS

Współczesny Kościół unika mówienia o sprawach ostatecznych. Gdy już poruszany jest temat losów człowieka po ziemskiej śmierci, to zwykle dowiedzieć możemy się o zbawieniu. Księża z ambon niechętnie napominają wiernych, by żyli tak, aby uniknąć najgorszego - piekła. Tymczasem to właśnie na kapłanach ciąży ogromna odpowiedzialność nie tylko za własną, ale również za dusze swoich wiernych. Materiał publikujemy dzięki uprzejmości churchmilitant.com. Polskie napisy po włączeniu!
  


DATA: 2017-03-01 12:27:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

W tym roku obchodzimy 100-ną rocznicę objawień Fatimskich . Matka Boża w Fatimie nawet małym dzieciom pokazała piekło . Ono istnieje NAPRAWDĘ , tak jak istnieje dusza w człowieku . Kto mówi inaczej KRZYWDZI !!!
11 miesięcy temu / cecylia
 
Mają piekłem straszyć? Ludzie czesto mają ciezkie zycie, trzeba im życzliwosci i nadziei, a nie jakieś horrory.
11 miesięcy temu / Michu.
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 62 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.