Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   18   PAŹDZIERNIKA   2017 r.

Św. Łukasza Ewangelisty
 
 
 
 

Dietrich von Hildebrand – dwudziestowieczny Doktor Kościoła


Dokładnie czterdzieści lat temu odszedł do Pana wielki teolog i pisarz katolicki – Dietrich von Hildebrand. Jako jeden z pierwszych dostrzegł katastrofalne skutki, do których może doprowadzić zbytnie otwarcie się Kościoła na świat. Jego diagnozy, niestety, są aktualne po dziś dzień. Zachęcamy do obejrzenia specjalnego materiału video poświęconego tej niezwykłej postaci. 


DATA: 2017-01-29 17:57:00
AUTOR: ZOBACZ VIDEO
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

To bardzo mądry człowiek!
8 miesięcy temu / kamand
 
Skoro tak to trzeba koniecznie przyblizac Jego dziedzictwo!
8 miesięcy temu / Slawomir Tomasz Roch
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 56 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.

 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI