DZIŚ JEST:   21   KWIETNIA   2018 r.

Św. Anzelma, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Demoralizacja w greckich szkołach! Kampania propagująca homo-związki nabiera rozpędu

Demoralizacja w greckich szkołach! Kampania propagująca homo-związki nabiera rozpędu

Nie tylko kryzys gospodarczy i polityczny spędza sen z powiek przeciętnemu greckiemu zjadaczowi chleba. Pod Akropolem zaostrza się konflikt na linii rząd-Cerkiew prawosławna. Greckie Ministerstwo Oświaty przy współpracy organizacji pozarządowej „Wielobarwna szkoła” zorganizowało wielką konferencję, na której nauczyciele greckich szkół wszystkich szczebli zdobywali wiedzą nt. „ochrony praw mniejszości seksualnych i bardziej dogłębnego poznawaniu środowisk LGBT”.

 

Z ostrą krytyką konferencji i jej charakteru wystąpił prawosławny metropolita Glifady (region Aten), Paweł. – Pod przykrywką sloganów o tolerancji i zrozumieniu „mniejszości seksualnych”, w greckich szkołach tak naprawdę mamy już do czynienia z propagandą sodomii – nie kryje oburzenia prawosławny duchowny.

 

Nowość, która od przyszłego roku szkolnego serwowana będzie greckim uczniom, to tzw. tygodnie tematyczne „Ciało i tożsamość”. Uczniowie starszych klas uczyć się będą czym jest transseksualizm i jak należy odnosić się do osób transseksualnych. Uczniowie będą też musieli oglądać filmy o takiej właśnie tematyce.

 

Przeciwko rządowym „innowacjom” ostro protestuje metropolita kalawrycki Ambroży. Uważa on, że rząd wpaja uczniom podstawy rozpusty i niemoralności. – Dla mnie nie ulega wątpliwości, że Ateny wykonują jedynie obce polecenia. Dyrektywy obce naszej tradycji i obyczajowości. Jakieś zagraniczne ośrodki podejmują decyzje za nas samych – komentuje to, co dzieje się w greckim szkolnictwie metropolita Ambroży.

 


Źródło: www.agionoros.ru

ChS
 


DATA: 2017-03-17 11:20
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Gracje to jeden z najbardziej homofobicznych krajów w Europie, homoseksualni uczniowie są tam obiektem linczu i nienawiści, nie mogą nawet zaznać spokoju w swoich własnych domach, gdzie rodzice znęcają się za to kim są, dobrze że w końcu postarają się coś z tym zrobić.
11 miesięcy temu / dfbh
 
Tak to jest gdy czci się mamonę ponad Boga. Grecy dokonując wyboru lewackiego rządu sprzedali swoje wartości. Docelowo stracą i mamonę, i pozostaną na dnie moralnym.
ponad 1 rok temu / zc
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.