DZIŚ JEST:   20   STYCZNIA   2018 r.

Św. Sebastiana, męczennika
Św. Fabiana, papieża, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


"Czekać tylko, jak zaczną cenzurować nam religijne gesty sportowców" - już cenzurują. Głośny był przypadek gdy FIFA podczas wręczania jakichś tych ich śmiesznych nagród "wymazała" cyfrowo słowo "100% Jezus" z opaski Brazylijczyka Neymara.
2 dni temu / TR
 
Kubacki żegna się bardzo naturalnie. Bez ostentacji, której wiele osób nie lubi. Inaczej niż np. Cejrowski, który czyni zamaszysty znak krzyża w stylu: patrzcie i podziwiajcie, jaki że mnie fest katolik.
4 dni temu / TZ.
 
Jak nie może patrzeć jak się ktoś żegna niech nie patrzy . Każdy ma swoją wiarę i niech się jej trzyma a nie krytykuje drugiego
4 dni temu / Maja
 
Od kiedy wierzącemu przeszkadza ateista,bądź innowierca. Tło w swiecie mozaiki wiary.
5 dni temu / Nijak
 
Kurczok twoja opinia nikogo nie obchodzi no może poza paru takich jak ty
6 dni temu / Wojtek
 
Myślę, ze pan Kuczok czuł się wewnętrznie zmuszony wykrzyczeć swój "ból duszy", swoją wewnętrzną pustkę i opuszczenie, a może jest to forma wołania o pomoc w drodze do znalezienia drogi do Boga- Kochani-wspierajmy go modlitwą
7 dni temu / lk
 
Cóż - za takich trzeba się modlić o rozum i wiarę. Jest tak samo zagubiony w swoich myślach i wypocinach jak cała wybiórcza.Jednak nie pozwolę, by ktoś zabraniał mi czynić znak krzyża, kiedy tylko mam na to ochotę. To jest znak mojej wiary i proszę to uszanować, tak jak ja szanuję pana ateizm
7 dni temu / życzliwy
 
A jak piłkarze wychodzą na boisko, to dotykają murawę reką i tez żegnaja... To wg tego pana też nie mogą?
7 dni temu / Tytan
 
szkoda cokolwiek mówić........
7 dni temu / anonimanonimowy
 
Przeszkadza mi że ten dziennikarz jest ateistą.
7 dni temu / Max
 
Masz panie dziennikarzu problem z sobą.
7 dni temu / ADA
 
Mnie znak krzyża nie przeraża. Czyżby dziennikarz był satanistą ?
7 dni temu / Ateista
 
Strasznie durny i zacofany ten pismak ciekawe co zrobił by on na skoczni,narobił by w portki
7 dni temu / Roman
 
Co to za dziennikarz skoro przeszkadza mu czyjaś wiara?! Żeby drwić z Boga i krzyża to już naprawde trzeba nie mieć serca! Jeśli ma rodzine żone czy dziecko niech lepiej darzy ich miłością o ile wie co to za wartość wogóle bo taki człowiek chyba do końca nie wie co to znaczy miłować bliźniego... Współczuje Ci...
7 dni temu / Dottis
 
Jeśli Kuczok jest ateistą to dlaczego WALCZY z Czymś czego jego zdaniem nie ma a jeśli nie może patrzeć na znak jaki czyni Dawid czy wielu innych wspaniałych sportowców to niech zajmie się oglądaniem wieczorynek
7 dni temu / dublery
 
To ciekawe, na 30 komentarzy tutaj tylko jeden głos prawdziwie chrześcijański znalazłem. Kim jesteście czytelnicy PCh24?
7 dni temu / Melchizedek
 
św. Paweł napisał przecież "znak któremu sprzeciwiać się będą" czyli nic nowego a nawet właśnie dobrze, bo to znaczy że jest w tym (znaku krzyża p. Kubackigo) prawda.
7 dni temu / zusza
 
Taki z tego Kuczoka ateista, jak dziennikarz - czyli żaden. Ot, zwykły, wynajęty krzykacz publiczny. Jeśli w felietonie sportowym skupia się na uczuciach religijnych innych ludzi, to ten felieton osiąga poziom brukowca. A poza tym żaden normalny ateista nie interesuje się czyimiś wierzeniami - on po prostu nie wierzy w istnienie Boga i nie obchodzą go ludzie wierzący.
7 dni temu / Rav
 
To niech Idjota nie oglada skoow narciarskich i problem bedzie z glowy .
7 dni temu / Jevy
 
Skoro taki anty religijności to śmiało identycznie proszę zakpić z wiary uchodźców :)
7 dni temu / PL Kropka
 
"Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zwalczana, a na końcu uważana za oczywistą" Pan Ateista jest dopiero między pierwszym a drugim etapem i trzeba się za niego bez negatywnych emocji dużo modlić, gdyż wybrał drogę na szczyt idąc naokoło góry.. ale spokojnie : "kropla drąży kamień.."
7 dni temu / Kefas
 
No cóż ! Powtarza się narracja z Niemiec czy Włoch ze jednej osobie nie podobaja się znaki chrześcijańskie ,tylko dlatego ze powodują wyzuty sumienia a tego się nie zagłuszy w żaden sposób .Zbliza się dzień rozrachunku radzę się zastanowić komu się służy ,bo potem będzie tylko wieczność szkoda każdej duszy bo jest wykupiona za niesamowita cenę
7 dni temu / Lucyna
 
A kogóż Wy cytujecie? Lewaka, co umie tylko pisać o gnoju?? Nie dziwota,że w GWnie znalazł swoje naturalne środowisko! "Żona" Agata Passent - mówi Wam to coś??
7 dni temu / gość
 
No i już powinniście go jako portal, który ma możliwości pozwać za obrazę uczuć religijnych, oni nie mają żadnych oporów żeby kogoś pozywać za wieszanie krzyża w szkole. A więc nie cackać się z gościem.
7 dni temu / Do Sadu
 
A kto to jest ten mizerny dziennikarzyna od siedmiu boleści
7 dni temu / Ewa
 
Ovzywiście artykuł Pana Ateisty jest pisany z ogromną tolerancja dla własnych poglądów. Oto Nowoczesny Ateista. Toleruje co mu pasuje.
7 dni temu / baca4u
 
Według mnie, nie ma nawet po co o tym pisać na PCh. Gazeta Wyborcza istnieje tylko w takich celach, a co innego pozostaje ludziom walczącym z Bogiem? Ich kpiny i śmiechy są wyrazem pustki i bezradności. Jedno mnie tylko ciekawi, co zawsze powtarzam - jak nie wierzy, to po co tyle nerwów wobec czegoś, co jest mitem?
7 dni temu / Eulalia
 
Dawidzie niech Cię Pan Bóg ma zawsze w opiece na skoczni i poza nią. Jesteś świadkiem Jezusa i nie wstydzisz się tego! Gratuluję Ci.
7 dni temu / Szymon
 
A do to za gazeta? to jest w ogóle polska gazeta?
7 dni temu / aaaaa
 
Za kpinę oraz publiczne wyśmiewanie symboli religijnych oraz za obrazę uczuć religijnych, dalece przekraczające obiektywizm dziennikarza należy pozwać autora tekstu i gazetę jako medium publikujące takie opinie.
7 dni temu / balu
 
Jak jestec cmoku zydem to sie z ciebie nie nasmiewam Najwyzszy zcas rozliczyc ojca Michnika bo to jest kompromitacja komuchy zlodzieje bandy przestepczej kwicza czas na was zlodzieje Cele zcekaja
7 dni temu / ted
 
Też jestem ateistą i znak krzyża mi nie przeszkadza. Jeżeli jemy tak, to nie jest ateistą, tylko oszołomem
7 dni temu / Dybyt
 
A co to komu przeszkadza czy ktoś sobie wierzy w to czy tamto niech sobie wierzy w co chce i manifestuje jak chce. Dla mnie liczy sie tylko czy jednocześnie nikomu krzywdy nie robi i nikogo nie namawia wbrew woli na swoje wierzenia. Zwolnilbym autora artykułu który czepia sie znaku krzyża albo nie kupował od niego już tekstów bo to nie obiektywny dziennikarz lub ktos za kogo się uważa.
7 dni temu / lolodzidzio
 
gdyby wyciągnął dywanik i walił głową w podłogę Kuczok piałby z zachwytu
7 dni temu / Jarek
 
Za to jawnie pozew o obrazu uczuć religijnych można tego pisamak pozwać . Niech się kala i tłumaczy na główniej stronie GW .
7 dni temu / Realista
 
Pozwać i ukarać za chamstwo i głupotę. Twierdzenie, że jego "uczucia ateistyczne" są obrażane jest kuriozalne - z jakiego powodu jego niewiara ma stać wyżej niż czyjaś wiara? Może p. Kubackiego razi brak znaku krzyża i zacznie narzucać każdemu czynienie owego znaku? Przecież to byłoby analogiczne zachowanie do propagandysty z GW.
7 dni temu / Akwin
 
proszę nie wrzucać do jednego wora ateistów z żydowskiej gazety (tych antypolaków) i ateistów patriotów Nie każdy ateista to zakłamany lewak (i możliwe, że karbonosy czy inne dziecko post-prl-owskich elit) A na koniec - niech każdy robi tak jak mu sumienie dyktuje, byleby nie obrażał innych
8 dni temu / jop0-2
 
niech wpelznie spowrotem do dziury z ktorej wyszedl. Co kogo obchodzi w co kto wierzy, nie jego i nie nasza sprawa
8 dni temu / Ed
 
szkoda słów na tego redaktora o ile można go tak nazwc
8 dni temu / iwo
 
Wychodzi na to że pan felietonista nie jest jednak ateistą bo demonstruje swoją nienawiść wobec Boga i katolikow. Sam mam własną siłę wyższą i nie należę do żadnego wyznznia ale uważam że wyznanie i wiara są osobistą sprawą każdego człowieka i inni powinni to szanować. Poza tym jeżeli się nienawidzi lub czuje niechęć to jednak wierzy się w istnienie czegoś. Nie da rady nidnawidzić czegoś w czego istnienie się nie wierzy. A Ty Dawid nie przejmuj się i rób swoje
8 dni temu / Misiek.
 
Panie Wojciechu Kuczok - Bracie. ?Niech Cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad Tobą, niech Cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku Tobie swoje oblicze i niech Cię obdarzy pokojem? (Lb 6,24-26)
8 dni temu / Margrabus
 
Szatan chce coraz bardziej zamiatać i wysyła swojego pomagiera Wojciecha Kuczoka z "ateistycznymi uczuciami", którymi zgodnie z jego tokiem rozumowania obraża ludzi wierzących w cokolwiek innego niż ateizm.
8 dni temu / odszkodowania
 
Zajęliby się aktualną histerią wśród lewaków w związku z całkowitym rozpadem opozycji... . No ale czego tu się po czerstwej redakcji spodziewać... .
8 dni temu / Karol
 
po co kogoś z fobiami antychrześcijańskimi cytować - nie ma ani mądrości, ani dowcipu, ani smaku?
8 dni temu / pytanie
 
Dawid! Nie poddawaj się! Twoje przywiazanie do Boga jest piekne. Prześladują Cię dziś jak każdego wierzącego, co zapowiedział sam Chrystus - to dobrze! Jesteś prawdziwym uczniem Jezusa. Nadzieja zbawienia niech Ci dodaje sił. :)
8 dni temu / Ola
 
Jestem oburzona co redaktor pisze o znaku krzyża gdy robią skoczkowie jak jest Ateista to się lepiej zajmuje się czym innym a nie pisanie o skoczkach ja też jestem Katoliczką i krzyża się nie wstydzę a co robią skoczkowie nie powinno to go obchodzić lepiej niech zajmie się inna dziedzina a skoczków zostawi w spokój
8 dni temu / Basia
 
Czy czytaliście coś mądrego w tej gazecinie.Oni potafią tylko pluć jadem,miernota.
8 dni temu / Anna
 
Wojciech Kuczok? A kto to taki jest? Pytam zupełnie serio! Moglibyście sobie dać spokój z wyszukiwaniem w prasie i sieci takich wypowiedzi. To specjalność "Frondy" zalewanej przez lewackich trolli!
8 dni temu / Stefan
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.