Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   STYCZNIA   2018 r.

Św. Ildefonsa, biskupa
Bł. Wincentego Lewoniuka
 
 
 
 

Czy zagraża nam inwazja islamu?


W obliczu imigracyjnego kryzysu, jaki w ostatnich miesiącach obserwujemy, często zadajemy sobie pytanie o czynniki stojące za takim rozwojem wypadków a także o bezpieczeństwo własne i naszych najbliższych. Czy chrześcijanie powinni bać się muzułmanów? Czy uchodźcy to biedni ludzie uciekający przed wojną, żądni zasiłków młodzi mężczyźni, a może dobrze zorganizowani terroryści? Czy Europa jaką znamy upadnie? Czy to już inwazja? Na te pytania odpowiedziała dr Monika Gabriela Bartoszewicz w trakcie wykładu wygłoszonego w Klubie "Polonia Christiana" w Opolu.

DATA: 2015-11-14 00:58:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Jeszcze parędziesiąt lat i wygonią chrześcijan z Europy. Nastanie biblijny armagedon.
7 miesięcy temu / bzdet
 
To jest tragiczne. Dlaczego my mamy ich wpuszczać? Równie dobrze moglibyśmy popełnić zbiorowe samobójstwo. D
8 miesięcy temu / ewa
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 62 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.