Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   MARCA   2018 r.

Św. Katarzyny Szwedzkiej
Bł. Szymona Łukacza, męczennika
 
 
 
 

Czy można modlić się o bankructwo „Gazety Wyborczej”? VIDEO


Czy można modlić się „przeciwko”? Czy można modlić się o bankructwo? Czy można modlić się o zniszczenie dzieła życia jakiegoś człowieka? W programie „Dobre czytanie” odpowiada Piotr Podlecki.

 

 

(fot. Jaap Arriens/NurPhoto)

 

 


DATA: 2018-03-05 07:42:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Bardziej owocna byłaby modlitwa o ludzka mądrość-padłoby nie tylko dzieło szatana ale energia ludzi skierowana by została na wiele dobrych inicjatyw...chociaż modlitwa do św Michała Archanioła odnosi sie wprost "..oby złego ducha Bóg pogromić raczył....
19 dni temu / lepszy czyn niz bezczynność
 
Nie tylko można, ale trzeba !
20 dni temu / Jan
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 66 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.