DZISIAJ JEST
NIEDZIELA 30 KWIETNIA
Św. Piusa V, papieża
Św. Józefa Cottolengo
Św. Piusa V, papieża
Św. Józefa Cottolengo
III Niedziela Wielkanocy
Imieniny obchodzą:
Donat, Marian
 
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Czy Europę zaleje potężna fala imigrantów? Arabia Saudyjska chce deportować 5 milionów osób!

Data publikacji: 2017-03-19 07:00
Data aktualizacji: 2017-03-17 11:21:00
Czy Europę zaleje potężna fala imigrantów? Arabia Saudyjska chce deportować 5 milionów osób!
Zdjęcie ilustracyjne.Fot.Reuters/Forum

Władze w Rijadzie, jak same twierdzą, mają już dość „zagrożeń i niepokojów wynikających z rosnącej w lawinowym tempie fali imigrantów”. Stąd z inicjatywy deputowanego Sadka Fadela, Arabia Saudyjska chce deportować 5 mln nielegalnych imigrantów. Czy Europa powinna się bać decyzji Rijadu?

 

Saudyjski polityk uważa, że tysiące imigrantów przekraczają granice królestwa tylko po to, aby starać się o uzyskanie prawa do stałego pobytu. Deputowany twierdzi, że ogromna większość z nich dąży do naturalizacji.

 

W ciągu ostatnich lat dominowali imigranci z Azji. Ostatnio coraz większą grupę stanowią jednak Afrykańczycy – uważa deputowany.

 

Władze w Rijadzie mają już za sobą masowe (ale nie na taką skalę) deportacje imigrantów. W latach 2012-2015 z kraju wydalono 243 tys. Pakistańczyków. Teraz mówi się o 5 mln obywateli kilku krajów.

 

Na przedmieściach saudyjskich miast, na wzór tego, co dzieje się w Europie Zachodniej, powstają imigranckie getta. Tam także, podobnie jak w Europie, obserwujemy znacznie większą przestępczość. Coraz częstsze są bunty imigrantów. W roku 2014 władze siłą stłumiły protesty Pakistańczyków, którzy domagali się wypłaty zaległych wynagrodzeń. W styczniu tego roku podobne protesty miały miejsce w świętym dla muzułmanów mieście Mekka. Zakończyły się pobiciami i aresztowaniami wielu imigrantów. Po styczniowych zamieszkach interweniowała organizacja Human Rights, wedle której naruszane są prawa zagranicznych pracowników zatrudnianych przez Saudyjczyków.

 

 

Źródło: Al-Arabijja

ChS
 

 
baner
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
POLECANE FILMY

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

..
zabba
Wyślą ich do Europy i pozbędą się kłopotu.
do Niktoś
100% racji. Europa umiera przez muzułmanów, aPolska umiera przez antypolskie rządy i imigrację ukraińców.
Niktoś
"cichy: PO i PiS to jedna i ta sama partia tyle, że nieco inni ludzie i nieco inna polityka. Ale cel jest ten sam. Zauważ, że jedni chcieli sprowadzić imigrantów z Bliskiego Wschodu a drudzy sprowadzają masowo imigrantów z Ukrainy. Na jedno wychodzi. PiS na dodatek sprowadził do Polski obce nam wojska, które na świecie wyrządziły znacznie więcej szkód niż dobrego.
cichy
Dzięki temu, że w Polsce rządzi obecnie PiS nie mamy na terenie naszej Ojczyzny setek tysięcy muzułmanów, na których przyjęcie zgodziła się koalicja PO i PSL z premier Kopacz na czele, nawet podpisano w UE zobowiązania. Czy Polacy już zapomnieli o tym , ja pamiętam i dziękuję Pani premier Szydło za odwagę i desperację w obronie naszej Ojczyzny.
PP
W Arabii nie istnieje w ogóle coś takiego jak naturalizacja, więc oni nie mają do czego dążyć. Można pracować 30 lat w Arabii i nie dostanie się obywatelstwa. Prawo nie przewiduje żadnej naturalizacji.
Tomasz
Mają bogate pałace nie chcieli płacić swoim .To Arabia Saudyjska sponsoruje organizacje islamskie w krajach Europy.
Skanderbeg
Złodzieje, nawet współwyznawcom nie chcieli płacić? Ale to najlepszy sojusznik USA?
zadam
zadam prawa legalnego posiadania broni w obronie wlasnej i rodziny...nie patrzec na europe zidiociala - o ile chodzi o ludzi i perfidnych mordercow jeseli chodzi o wladze- przygotujacych grunt do holokaustu Europejczykow
as
haha. lepiej deportować niż zapłacić wynagrodzenia.
islamofob
Prawdziwe oblicze islamu - gdy już podbije dany teren, wyrzyna się we własnym środowisku. Zło już tak ma. Nigdy nie staje się dobrem.
..
 
..
..
INFORMUJ
Wiesz o ważnym wydarzeniu?
Nie ma go na naszym portalu? Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
..
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.